Haber Detayı
31 Ağustos 2019 - Cumartesi 10:51 Bu haber 4265 kez okundu
 
AK Parti Milletvekili Taşkın’dan Şen’e ziyaret
AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’i ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
AK Parti  Milletvekili Taşkın’dan Şen’e ziyaret

-AK Parti  Milletvekili Taşkın’dan Şen’e ziyaret

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen’i ziyaret etti.

Beraberinde AK Parti Tarsus ilçe Başkanı Nevzat Çetin ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Duran Şen ve yönetim kuru üyeleriyle karşılıklı fikir alış verişinde bulunan Milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Tarsus’un zengin bir alt yapı ve tarihe sahip olduğunu,  tarım, sanayi  ve turizm alanında önümüzdeki süreçte Türkiye’nin çekim merkezi olacağını, kentte ciddi yatırımlar yapılmasının devam ettiğini kaydetti.

Tarsus'ta ciddi devlet yatırımlarının yapıldığını belirten Taşkın, “Şükürler olsun Tarsus Üniversitesini kurduk ve kısa sürede önemli bölümler açıldı. Tarsus Devlet Hastanesi inşaatının kabası tamamlanmak  üzere. İnanıyorum ki yakın zamanda Tarsus Çukurova bölgesinin ana merkezi olacak. dedi.

Tarsus'un bereketli tarım arazilerine sahip olduğunu ifade eden Taşkın, uyum içerisinde çalışarak ilçeyi alternatif çiftçilikte öncü yapmaya gayret göstereceklerini belirterek, “Tarsus Şoförler ve Otomobilciler Odası olarak sizlerin Tarsus için nasıl bir sorumluluk anlayışı içerisinde gayret gösterdiğinizi biliyor ve takdir ediyoruz” diye konuştu.

Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Duran Şen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, +Siz hepimiz Tarsus sevdalısıyız. Tarsus’umuzun gelişip, kalkınması noktasında üzerimize düşen görevleri dün olduğu gibi bugün de en iyi şekilde yerine getirmek için gayret gösteriyoruz. Sizlerin de şehrimiz ve ülkemizin kalkınması için gösterdiğiniz gayreti takdirle karşılıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, , Milletvekili, Taşkın’dan, Şen’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı