Haber Detayı
16 Aralık 2020 - Çarşamba 13:32 Bu haber 5940 kez okundu
 
Altunok, “Bu başarı hepimizin”
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Türkiye genelinde yapılan en başarılı belediye başkanları değerlendirmesinde kendisine destek veren hemşehrilerine teşekkür ederek, “bu başarı hepimizin” dedi.
YAŞAM Haberi
Altunok, “Bu başarı hepimizin”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Türkiye genelinde yapılan en başarılı belediye başkanları değerlendirmesinde kendisine destek veren hemşehrilerine teşekkür ederek, “bu başarı hepimizin” dedi.

Avrasya Araştırma Şirketinin Türkiye genelinde ilk kez gerçekleştirdiği 2020 Yılının En’leri listesinde en başarılı belediye başkanları arasında Mersin’den sadece Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’un yer aldığı öğrenildi. Araştırma şirketinin sonuçlarına göre Türkiye genelinde onuncu, Akdeniz Bölgesinde ikinci, Mersin’de ise birinci olan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, bir hafta içerisinde iki ayrı araştırma şirketi tarafından yapılan değerlendirmelerde yüzde 60,1’lik puanla ikinci kez başarılı belediye başkanı seçilmenin gururunu yaşadığını açıkladı. Arama motorları, sosyal medya siteleri ve haber sitelerinin taranması sonucu elde edilen veriler sonucu yapılan değerlendirmelerde büyükşehir ilçe belediye başkanlarının başarılarının ölçüldüğü tesbit edildi.  

“Bu başarı hepimizin” diyerek sevincini Silifkeli hemşehrilerine teşekkür ederek paylaşan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Avrasya araştırma şirketi tarafından Türkiye genelinde yapılan değerlendirmelerde Türkiye genelinde onuncu, Akdeniz bölgesinde ikinci ve ilimiz Mersin bölgesinde ise birinci seçildim. Değerli hemşehrilerimizin desteğini her zaman yanımızda hissediyoruz. Halkımızın bize verdiği bu destekler omuzlarımızdaki sorumluluğu da artırmaktadır. Bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonra da hiçbir ayrım yapmadan toplumun tüm kesimlerine eşit ve adaletli hizmet vermeye devam edeceğiz. Silifke’mize bağlı 88 mahallemize ve halkımıza beklediği hizmetleri özlediği projeleri en kısa zamanda ulaştıracağız. Türkiye genelinde bir hafta içinde iki ayrı araştırma şirketi tarafından yapılan araştırmaya katılarak yüzde 60,1’lik değerlendirme ile başarılı belediye başkanları sıralamasında bizlere sevinç yaşatan tüm Silifkeli hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Altunok,, “Bu, başarı, hepimizin”,
Yorumlar
Haber Yazılımı