Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 11:58 Bu haber 14447 kez okundu
 
Anamur Organize Sanayi Bölgesinin açılması startı verildi.
Anamur İlçe Kaymakamı İsmail Gültekin, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu ve Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın girişimleri ile açılması gündeme gelen Anamur Organize Sanayi Bölgesinin açılması için start verildi.
EKONOMİ Haberi
Anamur Organize Sanayi Bölgesinin açılması startı verildi.

Anamur Organize Sanayi Bölgesinin açılması startı verildi.

   Anamur İlçe Kaymakamı İsmail Gültekin, Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Feridun Torunoğlu ve  Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ın girişimleri ile  açılması gündeme gelen Anamur Organize Sanayi Bölgesinin açılması için start verildi.

       Anamur Organize Sanayi Bölgesini konuşmak üzere Anamur Protokolü  Ticaret ve Sanayi Odasında  toplantıda gerçekleştirdi.  Toplantıda TSO Başkanı Feridun Torunoğlu yapılan çalışmalar ve gelinen son nokta hakkında bilgi verdi.

     Konunun yakın takipçisi olan Anamur Kaymakamı İsmail Gültekin Anamur’un kapasite olarak donanımlı bir Organize Sanayi Bölgesini kaldırabileceğini, bunu hak ettiğini belirtti.

    “Anamur’un Olmazsa Olmazı”

Organize Sanayi Bölgesi kurulması ile ilgili farklı bir konuya dikkat çeken Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç “ Organize Sanayi Bölgesi Anamur’un olmazsa olmazıdır ve geç kalınmış bir projedir. Benim dikkat çekmek istediğim başka bir konu trafik, nüfus  ve ilçenin büyüme çapıdır. Bu gibi  unsurlar  göz önünde bulundurularak en uygun bölge seçilmelidir. Bu şekilde daha kalıcı daha uzun ömürlü bir organize sanayi bölgesi inşaa etmiş oluruz. Dedi. . “ dedi.

 Toplantı proje için çalışma planının çizilmesi ile son buldu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Anamur, Organize, Sanayi, Bölgesinin, açılması, startı, verildi.,
Yorumlar
Haber Yazılımı