Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 12:21 Bu haber 6894 kez okundu
 
“Ben De Kaskımı Takıyorum” Kampanyası Katılım Şartları
Mersin İl Emniyet Müdürlüğü “Ben De Kaskımı Takıyorum” Kampanyası Katılım Şartları’nı açıkladı, Buna; “
- Haberi
“Ben De Kaskımı Takıyorum” Kampanyası Katılım Şartları

“Ben De Kaskımı Takıyorum” Kampanyası Katılım Şartları

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü “Ben De Kaskımı Takıyorum” Kampanyası Katılım Şartları’nı açıkladı, Buna; “

1) Kampanyaya katılım ücretsizdir.

2) Kampanya sadece @EmniyetMersin Twitter adresi üzerinden düzenlenecektir.

3) Katılımcılar kendilerine ait Twitter adreslerini kullanacaklardır.

4) Kampanyaya A, A1, A2 ve M sınıfı sürücü belgesine sahip tüm motosiklet kullanıcıları katılabilir.

5) 13 Ekim – 08 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyaya katılım için; paylaşılacak fotoğraf/videolarda #BendeKaskımıTakıyorum hashtag’i kullanılması ve Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’ne ait olan @EmniyetMersin twitter hesabının etiketlenmesi gerekmektedir. Katılımcılar paylaştıkları fotoğraf/videolarda motosiklet sürücüsünün veya motosiklet üzerindeki diğer yolcunun koruma başlıklarının (kask) takılması konusunda bilinçlendirici içeriğe yer verilmesine özen göstereceklerdir.

6) Katılımcılar adres ve iletişim bilgilerini e-posta yolu ile mersintrfdnt@egm.gov.tr adresine göndereceklerdir. Bu süreçte cevap alınamayan ve bilgileri temin edilemeyen ve farklı kullanıcı adıyla e-posta gönderen kampanyacıların yerine yedek listede bulunan kampanyacılar dereceye alınacaktır.

Örnek metin:

Twitter Kullanıcı adı: @aaslan32133
Ad Soyad: Ali ASLAN
Telefon: 05051111111
İkamet Adresi: Mahalle, Cadde/Sokak, Bina/Kapı Numarası, İlçe, İl

7) Derece sıralaması, yüklenen fotoğraf/videolardan en çok beğeni alan gönderi (tweet) sırasına göre yapılacaktır.

8) Bir katılımcı sadece bir adet fotoğraf/video ile kampanyaya katılabilecektir. Aynı kullanıcı adıyla gönderilen diğer fotoğraf/videolar değerlendirmeye alınmayacaktır. Ayrıca aynı aileye mensup birden fazla kullanıcı tarafından gönderilen fotoğraf/videolarda en fazla beğeni alan fotoğraf/video değerlendirmeye alınacaktır.

9) En çok beğeni alan ilk 5 fotoğraf/video sahibi ödül almaya hak kazanmış olacaktır. Ödül olarak dereceye giren ilk 5 katılımcıdan her katılımcıya (1) adet olmak üzere toplamda 5 adet koruma başlığı (kask) verilecektir. Ancak birden fazla kullanıcı adıyla hesap açarak kampanyaya katıldığı tespit edilenlerin göndermiş olduğu fotoğraf/videolardan en çok beğeni alan kullanıcı adı değerlendirmeye alınacaktır.

10) Gönderilen tweetin kampanyanın son gününe kadar yayında kalması ve Twitter kullanıcı hesap isminin değiştirilmemesi gerekmektedir. Katılımcının twitter hesabının herhangi bir şekilde kapanması veya bloke olması durumunda katılımcı değerlendirmeye alınmayacaktır.

11) Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü gerek duyduğu takdirde fotoğraf/videoların orijinallerini katılımcılardan isteme ve kullanma hakkına sahiptir. Mersin İl Emniyet Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu #BendeKaskımıTakıyorum hashtag’ine gönderilen tweetlerin twitter’dan kaynaklı oluşabilecek teknik sorunlardan dolayı ilgili hashtag içerisinde görüntülenmemesinden Mersin İl Emniyet Müdürlüğü sorumlu değildir.

12) Yüklenen fotoğraf/videolarda istenilen filtre, efekt ve her türlü görüntü işleme tekniği kullanılabilecektir.

14) Kampanyaya katılan fotoğraf/videoların; üçüncü kişilerin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemesi, kamu düzenini bozmaması, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirmemesi, genel ahlaka ve adaba aykırı olmaması ve suç teşkil etmemesi gerekmektedir. Bu konudaki her türlü hukuki ve cezai sorumluluk fotoğraf/videoyu gönderen katılımcılara aittir.

15) Kampanya 08 Kasım 2020 tarihinde sona erecektir. Kampanya sonuçları @EmniyetMersin twitter hesabından kazananların Twitter kullanıcı adları paylaşılarak ilan edilecektir.

16) Ödüllerin verileceği yer ve zaman @EmniyetMersin twitter hesabından duyurulacaktır.

17) Paylaşılan fotoğraf/videolar bizzat katılımcı tarafından çekilecektir. Üçüncü şahıslara ait görüntülerin tamamen veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerindeki tüm hukuki sorumluluk katılımcıya aittir.

18) Bu kampanyanın Twitter platformu ile direkt bir ilişkisi bulunmamaktadır. Twitter’ın yapacağı değişiklikler, teknik aksaklıklar ve düzenlemeler kampanyanın seyrini değiştirebilir. Twitter tarafından kullanıcının spam olarak görülmesi, engellenmesi, görsellerinin kaldırılması gibi sebeplerden Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü sorumlu tutulamaz.

19) Kampanyaya katılanlar “kampanya katılım şartları”nı okuyup kabul etmiş sayılırlar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Ben, De, Kaskımı, Takıyorum”, Kampanyası, Katılım, Şartları,
Yorumlar
Haber Yazılımı