Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 10:28 Bu haber 2523 kez okundu
 
Dinçer, “Basın ve iş dünyası ayrılmaz bir bütündür”
Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı Menderes Demir, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe, bünyesinde kurulu 69 meslek odası ve 60 bin üyesiyle
YAŞAM Haberi
Dinçer, “Basın ve iş dünyası ayrılmaz bir bütündür”

Dinçer, “Basın ve iş dünyası ayrılmaz bir bütündür”

Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı Menderes Demir, Mersin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı R. Kaya Tepe,  bünyesinde kurulu 69 meslek odası ve 60 bin üyesiyle Mersin kent ekonomisinin lokomotif gücü konumundaki Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti.

Başkan Dinçer, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Başkanı Menderes Demir ile MGC Başkanı Kaya Tepe’ye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, basın ve iş dünyasının bir bütünün ayrılmaz parçaları olduğunu belirtti. Dinçer, “Temsil ettiğimiz esnaf sanatkar kesiminin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensubu arkadaşlarımızın örgütlü kuruluşları olan TDGF Başkanı Sayın Menderes Demir ile MGC Başkanı Sayın Kaya Tepe’ye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İş dünyasının temsilcileri olarak yorum ve görüşleriyle çalışmalarımıza önemli katkılar sunan basın mensubu arkadaşlarımızla iç içe olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Federasyon ve Cemiyet başkanımız ile yöneticilerine  tekrar hoş geldiniz dileklerimi iletiyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Kent ve ülke ekonomisi ile son siyasi gelişmeler hakkında da  karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve Tarsus Medya Mensupları Derneği Başkanı Okan Çalışkan ile MGC Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Selvi’de hazır bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dinçer,, “Basın, ve, iş, dünyası, ayrılmaz, bir, bütündür”,
Yorumlar
Haber Yazılımı