Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 11:38 Bu haber 3322 kez okundu
 
LEGO® Festivali Palm City Mersin AVM’de!
Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek LEGO® Festivali ile çocuklar sömestrBağlantı tatilinin keyfini çıkaracaklar…
YAŞAM Haberi
LEGO® Festivali Palm City Mersin AVM’de!

LEGO® Festivali Palm City Mersin AVM’de!
 

Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek LEGO®  Festivali ile çocuklar sömestr tatilinin keyfini çıkaracaklar… 


Yönetimi Cefic tarafından yapılan Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, öğrencilere eğlenceli etkinlikler sunmaya devam ediyor. 25 Ocak - 2 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek LEGO® Festivali ile okulları sömestr tatiline giren öğrenciler 9 gün boyunca eğlencenin tadına Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nde varacaklar.

 

Modern çağın en eski oyuncaklarından olan LEGO®, farklı konseptlerdeki tasarım alanları ile sömestr tatilinde Palm City Mersin’e geliyor. 4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği LEGO®  City ve LEGO® Friends temalı oyun alanlarında çocuklar eğlenirken yaratıcılıklarını ve hayal güçlerini geliştirecek.

25 Ocak - 2 Şubat tarihleri 12:00 – 19:00 saatleri arasında devam edecek ücretsiz etkinlikte; çocuklar LEGO® City alanında çeşitli LEGO® parçalarıyla şehrin binalarını ve araçlarını tasarlarken; LEGO® Friends alanında ise Friends kızları için ev, bahçe veya sahne tasarlayabilecekler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: LEGO®, Festivali, Palm, City, Mersin, AVM’de!,
Yorumlar
Haber Yazılımı