Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 13:22 Bu haber 3828 kez okundu
 
Silifkeli Ülkücüler Ekim Güngör’ü unutmadı
Silifke Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, ülkücü şehit öğretmen Ekim Güngör’ü mezarı başında andı.
GÜNDEM Haberi
Silifkeli Ülkücüler Ekim Güngör’ü unutmadı

Silifke Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Ateş ve yönetim kurulu üyeleri,  ülkücü şehit öğretmen Ekim Güngör’ü mezarı başında andı.

Silifke Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Ateş yaptığı açıklamada, “Görev yaptığı Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesinde görevi başındayken 7 Ocak 1979 tarihinde Dev-Genç militanlarınca şehit edilen şehit öğretmen Ekim Güngör’ü doğup büyüdüğü Bayındır mahallesinde mezarı başında rahmetle ve şükranla anıyoruz. Görev yapmak için Kırşehir’in Çiçekdağı ilçesine giden değerli büyüğümüz Ekim Güngör hocamız burada Dev-Genç militanları tarafından şehit edilmiştir. Şahadetinin üzerinden 42 yıl geçse de

şehidimizi unutmadık, unutmayacağız. Hemşehrimiz Ekim Güngör hocamız başta olmak üzere hayatlarını geleceğimiz olan gençlerimize adayan ve ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Silifkeli, Ülkücüler, Ekim, Güngör’ü, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı