Akdeniz Belediyesi Filosunu Güçlendiriyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Akdeniz Belediyesi Filosunu Güçlendiriyor

Personelin ve vatandaşların ulaşım hizmetinde kullanılmak üzere 3 yeni midibüs araç envanterine eklendi

Benzer Haber Başlıkları

 • Kanada’dan Mezitli’ye ‘Kardeş Şehir’ ilgisi

  Kanada’nın Niagara Falls Belediyesi’ni Mezitli Belediyesi ile Kardeş Şehir olma heyecanı sardı. Belediye meclisinden bu konuda karar çıkartan Belediye Başkanı Jim Diodati, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, belediye meclis üyelerinin

 • Mezitli Belediyesi 5. Etap Hobi Bahçesi açıldı

  Mezitli Belediyesi tarafından yaptırılan, Akdeniz ve Davultepe Mahallelerinin birlikte kullanacağı 5. Etap Hobi Bahçesi açılışı gerçekleştirildi.

 • Davultepe’de büyük halk buluşması

  Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, göreve geldiği ilk günden bu yana aralıksız sürdürdüğü ‘Halk Günü’nü Davultepe’de Halk Buluşmasına dönüştürdü. Başkan Tarhan, yüzlerce vatandaşın katıldığı halk buluşmasında, kendisine iletilen sorun ve taleplerin çözümünü sağladı.

 • Belediyeden Çeşmeli Anaokuluna boya-badana hizmeti

  Erdemli Belediyesi, 2014 yılında yürürlüğe giren büyükşehir yasasıyla Erdemli’ye bağlanıp mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde her alanda başlattığı hizmet atağını sürdürüyor.

 • Mezitli'de Cumhuriyet Coşkusu

  Mezitli Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 95. Yıldönümü nedeniyle binlerce vatandaşı ‘Cumhuriyet Yürüyüşü’nde buluşturdu. Demokrasi Meydanı’nda başlayarak Amfitiyatro’ya kadar devam eden yürüyüş boyunca slogan atan Mezitlililer, Cumhuriyet ve Atatürk sevdalarını haykırdı.

Son Güncelleme: 06 Temmuz 2018, Cuma

 

 

Personelin ve vatandaşların ulaşım hizmetinde kullanılmak üzere 3 yeni midibüs araç envanterine eklendi

 

 

AKDENİZ BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Akdeniz Belediyesi araç parkını güçlendirerek, 3 adet yeni personel servisini daha envanterine ekledi. Araçlardan; belediye personelinin yanı sıra, okullar, spor kulüpleri ve taziyesi olan vatandaşlar da faydalanabilecek.

Akdeniz Belediyesi, bir yandan, araç ve gereç filosunu güçlendirerek vatandaşlara zamanında ve eksiksiz hizmet vermek için çalışıyor, diğer yandan da belediyenin kendi ihtiyacı olan araçların tedarikini yapıyor. Son olarak belediye araç filosuna, personel servisinde kullanılmak üzere 3 adet yeni midibüs eklendi.

Makine İkmal Sahasında, dün itibariyle resmi plakaları takılan, belediyenin isim ve logosunu taşıyan giydirmelerin yapılmasından sonra araçlar, hizmete hazır hale getirildi. Toplam 30 yolcu kapasitesine sahip olan araçlardan, talep eden okullar ve resmi kurumlar, spor kulüpleri ile istemeleri halinde taziyesi olan vatandaşlar da faydalanabilecek.

Başkan Pamuk; “Güçlü araç filosu, zamanında ve eksiksiz hizmet demek”

Yeni araçların, belediye personeline ve vatandaşlara hayırlı olmasını temenni eden Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, “Geniş bir sınıra, yoğun ve hareketli bir nüfusa sahip olan Akdeniz ilçemizde yaşayan vatandaşlarımıza eksiksiz hizmet vermek için çalışıyoruz. Geçmişten gelen borç yükü nedeniyle araç parkımızı hak ettiği şekilde güçlendiremedik. Ancak yeni dönemle birlikte belediyemizin borçlarını ciddi oranda düşürerek, aciliyet teşkil eden iş makineleri ve araç-gereç eksiğini büyük oranda giderdik, böylelikle araç filomuzu zenginleştirmeye başladık. Güçlü ve eksiksiz araç-gereç filosu demek; vatandaşlarımıza ve kentimize, nitelikli, eksiksiz ve zamanında hizmet verebilmek demektir” dedi.

Araç parkına, 5 adet yeni çift kabinli kamyonet de eklenecek

Eksik olan araç, gereç ve ekipmanları kısa zamanda tamamlayacaklarını vurgulayan Başkan Pamuk, “Belediye personelinin yanı sıra okullarımızın, spor kulüplerimizin ve taziyesi olan vatandaşlarımızın ulaşımda kullanmaları amacıyla, araç filomuza 3 adet yeni midibüs ekledik. Yakın bir zaman içinde 5 adet uzun şase tabir edilen çift kabinli kamyoneti de araç filomuza ekleyeceğiz. Araç filomuzu güçlendirdikçe Akdeniz ilçemize ve vatandaşlarımıza gereken hizmet, proje ve çalışmaları çok daha kısa zaman içinde sunabileceğiz” diye konuştu.

 

 

 

Etiketler : akdeniz  belediye  araç  filo 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri