Başkan Yılmaz Kendi Elleri ile Tek Tek Dağıttı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Yılmaz Kendi Elleri ile Tek Tek Dağıttı

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, 2017 Eğitim – Öğretim yılının başlaması ile birlikte okula yeni başlayan İlköğretim 1. Sınıf öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Çeşmeli'de Hizmete Devam Ediliyor

  Çeşmeli genelinde hizmetlerine ara vermeden devam eden ve büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüşen beldenin eksiklerini hızla tamamlayan Erdemli Belediyesi, bu bölgede gerçekleştirdiği hizmetlerle göz doldurmaya ve takdir toplamaya devam ediyor.

 • Muharrem Ayı Aşureyle Bereketlendi

  Erdemli Belediyesi tarafından düzenlenen Muharrem Ayı Özel ‘’Paylaştıkça Bereketi Çoğalan Aşure Günü’’ Programı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun katılımıyla gerçekleştirildi.

 • Erdemli’nin her noktasında hizmet yağmuru var

  Büyükşehir yasasıyla köy statüsünden mahalleye dönüşen bölgelerde dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Erdemli Belediyesi’nin yoğun mesaisi Ayaş Mahallesinde de sürüyor.

 • Erdemli’nin her noktasında hizmet yağmuru var

  Büyükşehir yasasıyla köy statüsünden mahalleye dönüşen bölgelerde dur durak bilmeden çalışmalarını sürdüren Erdemli Belediyesi’nin yoğun mesaisi Ayaş Mahallesinde de sürüyor. Ayaş Mahallesinde yarım asırdır devam eden sorunlara çözüm getirmek için geniş kapsamlı bir çalışma

 • Koyuncu’da Belediye hizmetleri sürüyor

  Erdemli Belediyesi, yorulmayan ekibi ve liyakatli kadrosu ile Erdemli’nin çehresini değiştirmeye ve vatandaşını mutlu etmeye devam ediyor. Büyükşehir yasasıyla mahalleye dönüşen köyler ve beldelerde eş zamanlı devam eden çalışmalar hizmetler hız kesmezken, Koyuncu Mahallesi’nde de hizmet maratonu sürüyor.

Son Güncelleme: 26 Eylül 2017, Salı

 

 

MUT BELEDİYESİ 1. SINIFLARIN YANINDA

 

 

                Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, 2017 Eğitim – Öğretim yılının başlaması ile birlikte okula yeni başlayan İlköğretim 1. Sınıf öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Başkan Nebi Yılmaz’ın okulları tek tek gezerek elleriyle dağıttığı hediyeler öğrenciler tarafından mutlulukla karşılandı.

Okul Müdürü ve Sınıf öğretmenleri ile birlikte çanta ve kırtasiye hediyelerini takdim eden Yılmaz; öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz; “Çocuklarımız bizim müreffeh geleceğimizin teminatıdır. Bizler bu ilçenin yöneticileri olarak yaptığımız bütün hizmetler, hazırladığımız bütün projeler, onlara daha modern daha gelişmiş bir şehir bırakmak için. Ve bizlerin ilerleyen yaşlarında bizleri yönetecek olan öğrencilerimize eğitimlerine destek olacak hediyeler vermek bizim için gururdur. Bu sebeple okula yeni başlayan 1. Sınıf çocuklarımızın ihtiyaç listesini bir eğitim döneminde yetecek şekilde alarak dağıttık. Dilerim ki ilçemiz öğrencilerinden belediye başkanları, milletvekilleri, bakanlar ve dahi başkanlar çıkar. Allah onların da bizlerin de yardımcısı olsun” dedi

Etiketler : mut  belediye  öğrenci  kitap  kırtasiye 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri