Başkan Yılmaz Kendi Elleri ile Tek Tek Dağıttı - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Yılmaz Kendi Elleri ile Tek Tek Dağıttı

Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, 2017 Eğitim – Öğretim yılının başlaması ile birlikte okula yeni başlayan İlköğretim 1. Sınıf öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Anamur'da Danışmanlık Merkezi Kuruldu

  Anamur İlçe Belediye Başkanı Mehmet Türe´nin en önemli projelerimden birisi dediği ve Türkiye de bir ilk olarak uygulanan ve eğitim çağındaki 0-18 yaş aralığındaki kişilerin dikkat dağınıklığını ölçen bir danışmanlık merkezi Muşurup Sanat Sokağında açıldı.

 • Erdemli Belediyesi öğrencileriyle gurur duyuyor

  Erdemli Belediyesi tarafından içerisinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında hayata geçirilen sürekli eğitim kurs merkezi öğrencileri Türkiye genelinde yapılan deneme sınavında Mersin birincisi, ikincisi ve üçüncülerini çıkarmayı başardı.

 • Akdeniz Belediyesi'nden İki Büyük Sosyal Destek Projesi

  * Mersin Valiliği’nin öncülüğünde hazırlanan, Türkiye’nin ilk ve tek güdümlü 6 sosyal destek programı projesinden ikisi; “Akdeniz Çoklu Eğitim Merkezleri Projesi” ve “Roman Havası Projesi” yakında hayata geçecek...

 • Köyler Altın Çağını Yaşıyor

  Erdemli Belediyesi, büyükşehir yasasıyla kendilerine bağlanan 49 köyde gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların memnuniyetini kazanıyor. Köylerde yoğun çalışmaların sürdüğü bildirildi.

 • "Temiz Bir Kent, Sağlıklı Bir Yaşam Herkesin Hakkı"

  * Binlerce ton çöp katı atık depolama sahasına taşınıyor. Çöp konteynırları yıkanıp dezenfekte ediliyor. Okul ve ibadethanelerin bahçe ve avluları yıkanıyor. Mobil temizlik ekipleri sahada görev alıyor. Akdeniz’de 7/24 temizlik hizmeti veriliyor...

Son Güncelleme: 26 Eylül 2017, Salı

 

 

MUT BELEDİYESİ 1. SINIFLARIN YANINDA

 

 

                Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz, 2017 Eğitim – Öğretim yılının başlaması ile birlikte okula yeni başlayan İlköğretim 1. Sınıf öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Başkan Nebi Yılmaz’ın okulları tek tek gezerek elleriyle dağıttığı hediyeler öğrenciler tarafından mutlulukla karşılandı.

Okul Müdürü ve Sınıf öğretmenleri ile birlikte çanta ve kırtasiye hediyelerini takdim eden Yılmaz; öğrencilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Mut Belediye Başkanı Nebi Yılmaz; “Çocuklarımız bizim müreffeh geleceğimizin teminatıdır. Bizler bu ilçenin yöneticileri olarak yaptığımız bütün hizmetler, hazırladığımız bütün projeler, onlara daha modern daha gelişmiş bir şehir bırakmak için. Ve bizlerin ilerleyen yaşlarında bizleri yönetecek olan öğrencilerimize eğitimlerine destek olacak hediyeler vermek bizim için gururdur. Bu sebeple okula yeni başlayan 1. Sınıf çocuklarımızın ihtiyaç listesini bir eğitim döneminde yetecek şekilde alarak dağıttık. Dilerim ki ilçemiz öğrencilerinden belediye başkanları, milletvekilleri, bakanlar ve dahi başkanlar çıkar. Allah onların da bizlerin de yardımcısı olsun” dedi

Etiketler : mut  belediye  öğrenci  kitap  kırtasiye 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri