Emre Özell'den Başkan Turgut'a Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

Emre Özell'den Başkan Turgut'a Ziyaret

İstanbul'da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Yarışmasının 1,71 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Silifkeli Emre Özel, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 02 Ekim 2017, Pazartesi

‘Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz’

İstanbul'da düzenlenen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Yarışmasının 1,71 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Silifkeli Emre Özel, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u ziyaret etti.

Silifke Hedef Fitness Spor Kulübü, Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından İstanbul Tüyap Fuar Alanında düzenlenen Türkiye şampiyonasına katılarak Silifke’nin ilk ve tek şampiyon çıkaran kulübü oldu.

“SPORCUMUZ SİLİFKE’NİN GURURU OLDU”

Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut’u ziyaret ederek, Başkan Turgut’a desteklerinden dolayı teşekkür eden Hedef Fitness Spor Kulübü Başkanı Ersin Özel, “Kardeşim gerek yaz dönemi sıcaklarında gerekse diyet döneminde çok zorlu aylar atlattı. Ama yarışma sonucunda Türkiye Şampiyonu olmasıyla bütün çekilen zorlukları bir anda unutturdu ve bizleri gururlandırdı.

Bu başarımızda ve gururlanmamızda bize inanan ve her daim arkamızda olan siz değerli belediye başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“O YALNIZCA SİLİFKE’NİN DEĞİL TÜRKİYE’NİN BİR GURURU”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Mustafa Turgut, sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını belirterek, “Kentimizde Amatör Spor Kulüpleri ile çok güzel adımlar attık. Belediyemizin imkânları ve gücü çerçevesinde desteklerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Spor kulüplerimize vereceğimiz desteklerle ilgili bazı planlamalar yapıyoruz. Bu alanda çalışmalarımızı çok iyi noktalara getirdik. Spora yönelik çalışmalarımızla ilgili daha neler yapabiliriz diyerek, bütün kulüplerimizle fikir alış verişi içerisindeyiz. Ben başarılı sporcumuzu tebrik ediyor, emeği geçen ve katkı sunan eğitimcilerimize, antrenörlerimizle ve sponsorlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Başarılı sporcularımıza ve kulüplerimize desteklerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Etiketler : silifke  belediye  emre  özel 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri