Erdemli Yeni Adliye Binasına Kavuşuyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Erdemli Yeni Adliye Binasına Kavuşuyor

Mersin Barosu Başkanı Av. Ali Er, Erdemli’’nin Kargıcak Mahallesi’nde yeni yapılacak olan Adliye Sarayı inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundu.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 09 Ekim 2017, Pazartesi

ERDEMLİ YENİ ADLİYE BİNASINA KAVUŞUYOR

Mersin Barosu Başkanı Av. Ali Er, Erdemli’’nin Kargıcak Mahallesi’nde yeni yapılacak olan Adliye Sarayı inşaat alanını gezerek incelemelerde bulundu.

Baro Başkanı Er, Baro Başkan Yardımcısı Av. Gazi Özdemir, Baro Yönetim Kurulu Üyesi  Hülya Yavuz Benzer ve Baro’nun eski Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Üredi ile birlikte Erdemli’de inşaatı devam eden Adliye Sarayı’nı inceleyerek müteahhitten bilgi aldı.

Müteahhitten alınan bilgiye göre, inşaatı hızla devam eden yeni adliye binası 8 kat ve terastan oluşacak olup, 108 araç kapasiteli otopark alanına sahip.

Yeni Adliye Sarayı’nın bir yıl içerisinde kullanıma hazır hale geleceğinin bilgisini veren Başkan Er, “Hükümet Konağı içerisindeki kısıtlı yerleşimden dolayı gerek bizler, gerek adliye personelleri çok zor şartlarda hizmet vermeye çalışıyoruz. Yeni bir adliye binasının mutlaka olması gerekiyordu. Yeni adliye binası yapıldıktan sonra inşallah bu sıkıntılar ortadan kalkacak” dedi.

Yeni yapılacak olan Adliye Sarayı’nın Erdemli avukatları ve halkı tarafından da sevinçle karşılandığını dile getiren Baro Başkanı Ali Er, hayırlı olması temennisinde bulundu.

Etiketler : baro  erdemli  adliye  bina 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri