Fuat Morel'de Yol ve Kaldırım - Mersin İstikbal Gazetesi

Fuat Morel'de Yol ve Kaldırım

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Fuat Morel Mahallesinde Yol, Kaldırım, Kanal Boyu yürüyüş yolu çalışmalarına devam ediyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Erdemli'de Okullara Destek Sürüyor

  Belediye kaliteli eğitim için okullara destek olmaya devam ediyor

 • Artık ders kitaplarındayız

  Uyguladığı sosyal projeler ve halkçı hizmet anlayışı ile büyük beğeni kazan Mezitli Belediyesi, üniversitede ders oldu. Daha onca birçok akademik çalışmaya konu yapılan belediyenin hizmetleri, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nde ders kitabında örnek gösterildi.

 • Ayaş İlköğretim Okulu’nda yol-genişletme çalışması

  Erdemli’nin uzun yıllardan bu yana çözümsüz kalmış sorunlarının tamamına neşter vuran Erdemli Belediyesi,

 • Yenişehir'e Yeni Parklar

  Yenişehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Ekiplerince Fuat Morel ve 50.Yıl Mahallelerinde park yapım çalışmaları tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunuldu.

 • Hizmete saldırı düşmanlık boyutunda

  Mutlu bir Mezitli yaratmak, için gece gündüz demeden çalışan Mezitli Belediyesi’nin hizmetlerine saldırılar düşmanlık boyutuna ulaştı.

Son Güncelleme: 18 Aralık 2017, Pazartesi

 

 

 

FUAT MOREL MAHALLESİNDE YOL ve KALDIRIM ÇALIŞMALARI

 

 

 

 

 DEVAM EDİYOR

 

 

Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Fuat Morel Mahallesinde Yol, Kaldırım, Kanal Boyu yürüyüş yolu çalışmalarına devam ediyor.

 

Şimdiye kadar alt yapı çalışmalarını yürüten kurumların bu çalışmalarını tamamlamalarını beklediklerini belirten Yenişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Gök; ilçemizdeki asfaltlama, yol yapımı, kaldırım işlerine Fuat Morel mahallesinde devam ediyoruz. Yaptığımız plan dahilinde, kış aylarında vatandaşlarımızın çamurdan, tozdan mağdur olmamaları için bölgemizin bir çok mahallelerinde kilitli parke taşı döşeme, kaldırım, asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Çalışmalarımız yapılan program çerçevesinde vatandaşlarımızın ve  muhtarlarımızın beklentileri de dikkate alınarak devam edecektir dedi.

Etiketler : yenişehir  belediye  fuat  morel 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri