Aşut, yeni kitabını Forum Mersin’de imzalayacak - Mersin İstikbal Gazetesi

Aşut, yeni kitabını Forum Mersin’de imzalayacak

Forum Mersin, 2 Mart Cuma günü Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut’u ağırlayacak.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 28 Şubat 2018, Çarşamba

 

 

MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, yeni kitabını Forum Mersin’de imzalayacak

 

 

 

 

 

Forum Mersin, 2 Mart Cuma günü Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut’u ağırlayacak.

Gerçekleştirilecek söyleşide katılımcıların sorularını yanıtlayacak olan Aşut, yeni kitabı “21. Yüzyılla Büyük Yüzleşme”yi de Forum Mersin ziyaretçileri için imzalayacak.

Mersin’in alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut’u 2 Mart 2018 Cuma günü saat 16’30 da Sanatçılar Meydanı’nda düzenlenecek söyleşi ve imza günü kapsamında sevenleriyle buluşturacak.

Aşut, iş dünyasındaki 40 yıllık tecrübesi çerçevesinde ekonomik ve sosyal sorunlarla ilgili bilgi, tespit ve çözümlerini konu eden “21. Yüzyılla Büyük Yüzleşme” isimli kitabında topladı. 2013 yılında “Önce İnsan Sonra Ekonomi” ismiyle ilk kitabını yazan Aşut, dört yıl aranın ardından “İnsan sadece sahip olunca değil, paylaşınca daha mutlu oluyormuş meğer” diyerek hazırladığı ikinci kitabını, Forum Mersin ziyaretçileri için imzalayacak.

İmza gününün yanı sıra Şerafettin Aşut’la samimi bir söyleşide buluşmak isteyen herkes, Forum Mersin’e davetli!

Etiketler : mtso  aşut  forummersin  kitap  imza 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri