Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi

200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • ‘Yöremizin Efsaneleri’ Raflardaki Yerini Alıyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları kitapları, Mersin’in tarihine ışık tutmaya ve kent kültürünü yaşatmaya devam ediyor.

 • İclal Aydın Forum Mersin’de sevenleriyle buluştu

  Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın imza gününe ev sahipliği yaptı.

 • Tehlikeli Madde Taşıyanlar Faydalanacak

  İstikbal Haber/ “Karayoluyla Tehlikeli Madde Taşımacılığında Tarafların Sorumluluklarının Hukuki Çerçevesi” adında kitap yayınlayan İş Kadını Nil Sezer neden böyle bir kitap çıkardığını anlattı.

 • MEDYAD'dan Kitap Bağışı

  Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe’ye kitap bağışında bulundu.

 • Baro Kütüphanesine Kitap Hediye Edildi

  Mersin Yazarlar Derneği (MYD) Başkanı Rüştü Aydın, yönetim kurulu üyeleri; Şah İsmail Ateş, Mustafa Yaşar ve dernek üyeleri; Remziye Çelik, Fatma Aydın ve Ahmet Ekrem Şenli ile birlikte Mersin Baro Başkanı Av. Ali Er’i makamında ziyaret etti.

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015, Çarşamba
 CNR Mersin Kitap Fuarı önümüzdeki yıl iki kat büyüyecek 

CNR Mersin Kitap Fuarı 100 binin üzerinde kitapseveri ağırladı

 

 

 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, 2016 yılında 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda iki kat büyüme hedefliyor. 

 

CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde ilk kez gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. 9 gün boyunca kitap dostlarına kapılarını açık tutan fuar, 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleşti. Mersin ve çevresindeki bölgelerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. Fuar kapsamında aralarında Bilal Sami Gökdemir, Erdal Demirkıran, Atilla Taş, Dr. Nedim İnce ve İpek Ongun gibi yazarların bulunduğu 200 ‘ün üzerinde imza günü ve söyleşi gerçekleşti. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş ile Basın Yayın Birliği işbirliğinde organize edilen CNR Mersin Kitap Fuarı, Mersin Valiliği, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin İl Kültür Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ile yapıldı. Büyükşehir’den ulaşım desteği

Mersin Büyükşehir Belediyesi bölgenin kültürel anlamda gelişimine büyük katkı sağlayan CNR Mersin Kitap Fuarı’na ulaşım desteği vererek bölgedeki 600’ün üzerinde okulun öğrencilerini kitapla buluşturdu. Mersinliler, fuara özel indirimlerle uygun fiyata kitap satın alma fırsatını yakaladılar. 

Özelikle hafta sonları velileri ile CNR Mersin Kitap Fuarı’na gelen öğrenciler kitap ihtiyaçlarını fuar alanında karşılama imkanı buldu. Pozitif Fuarcılık önümüzdeki yıl 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda %100’lük bir büyüme hedefliyor.  


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri