Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi

200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • “Zengin ve Fakir Çukurlar” Kitabı Çıktı

  Şair-Yazar Halit Anber’in ilk kitabı çıktı. inciay Yayınlarından çıkan kitabında şiirlerini derleyen Şair-Yazar Halit Anber, Mersin’de sürdüğü yaşamın izlerini şiirleri vasıtasıyla Mersinlilerle paylaşıyor. Doğa, aşk sevda kokan mısraları ile Mersinlilerin beğenisine sunulan “Zengin ve Fakir Çukurlar” adlı şiir kitabını www.inciaykitap.com adresinden temin edebilirsiniz.

 • “Mersin Antik Kilikya Limanları”

  Yazar Semihi Vural ve Meriç Alkan tarafından kaleme alınan Mersin Antik Kilikya Limanları adlı eser, Mersin Deniz Ticaret Odası (MDTO) tarafından kitap haline getirildi.

 • Muz sevdalısı bir adam…

  Kültür ve sanat hareketleri çoğu zaman para getiren, karlı bir yatırım alanı değildir. Fakat kültür ve sanat faaliyetleri insani bir ihtiyaçtır. Kültür sanat alanında çalışmak zordur ve fedakârlık ister. Bu alanda Anamur’a hizmet etmeye çalışan gönlü bir kuruluş var. Toplantılar, konferanslar, şiir geceleri, anma programları ve kültürel amaçlı geziler düzenliyor. Anamur Kültür Derneğinden söz ediyorum.

 • Şair Durmuşoğlu’ndan “Geç Kaldık”

  İstikbal Haber/ Ben Platonik Aşkların şairim diyen Kamil Durmuşoğlu ilk kitabı “Geç Kaldık” ile şairlerin arasındaki yerini aldı. İnciay Yayınlarından çıkan “Geç Kladık” kitabı ile Mersin 3.CNR Kitap Fuarı’nda imza rekoru kıran Şair Kamil Durmuşoğlu,

 • Rüştü Aydın’dan bir roman, aşka engel yok…

  Mersin’e ziyaretimiz sırasında Meyad (Mersin Yazarlar Derneği) Başkanı Rüştü Aydın ile görüşme imkânımız oldu.

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015, Çarşamba
 CNR Mersin Kitap Fuarı önümüzdeki yıl iki kat büyüyecek 

CNR Mersin Kitap Fuarı 100 binin üzerinde kitapseveri ağırladı

 

 

 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, 2016 yılında 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda iki kat büyüme hedefliyor. 

 

CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde ilk kez gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. 9 gün boyunca kitap dostlarına kapılarını açık tutan fuar, 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleşti. Mersin ve çevresindeki bölgelerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. Fuar kapsamında aralarında Bilal Sami Gökdemir, Erdal Demirkıran, Atilla Taş, Dr. Nedim İnce ve İpek Ongun gibi yazarların bulunduğu 200 ‘ün üzerinde imza günü ve söyleşi gerçekleşti. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş ile Basın Yayın Birliği işbirliğinde organize edilen CNR Mersin Kitap Fuarı, Mersin Valiliği, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin İl Kültür Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ile yapıldı. Büyükşehir’den ulaşım desteği

Mersin Büyükşehir Belediyesi bölgenin kültürel anlamda gelişimine büyük katkı sağlayan CNR Mersin Kitap Fuarı’na ulaşım desteği vererek bölgedeki 600’ün üzerinde okulun öğrencilerini kitapla buluşturdu. Mersinliler, fuara özel indirimlerle uygun fiyata kitap satın alma fırsatını yakaladılar. 

Özelikle hafta sonları velileri ile CNR Mersin Kitap Fuarı’na gelen öğrenciler kitap ihtiyaçlarını fuar alanında karşılama imkanı buldu. Pozitif Fuarcılık önümüzdeki yıl 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda %100’lük bir büyüme hedefliyor.  


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri