Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Kitap Fuarını 100 Bin Ziyaretçi Gezdi

200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • MDTO Yayınlarından Yeni Kitap:

  Türkiye’nin Beş Asırlık Lojistik Tıkanma Noktaları

 • D&R Kitap Fuarı Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  D&R 2. Kitap Fuarı kapsamında, tüm Türkiye’de düzenlediği imza günlerinde birbirinden ünlü yazarları okurlarıyla buluşturuyor.

 • İlk kadın Avukat Süreyya Ağaoğlu

  Denizli Barosu’ndan Gazeteci-Yazar Av. Adil Giray Çelik, kaleme almış olduğu ‘Osmanlı Darülfünun Mekteb-i Hukuk’ta Çiçek Süreyya Ağaoğlu’ adlı kitabı için Mersin Barosu tarafından düzenlenen imza gününde kitapsever meslektaşlarıyla buluştu. Tüm gelirinin ihtiyaç sahibi avukatlar ve yaşamını kaybeden avukatların çocuklarına bağışlandığı kitapta,

 • Mersin Kenti Edebiyat Ödül’ü İpek Ongun’un

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) öncülüğünde 12 yıldır sürdürülen Mersin Kenti Edebiyat Ödülü’ne bu yıl, genç okurlarla didaktik olmayan, sahici ve şefkatli bir edebiyat dünyasında buluşarak, kuşaktan kuşağa gürleşerek süren bir bağ kuran Türkiye’nin önemli yazarlarından İpek Ongun değer görüldü. Ongun’a ödülü, 14 Aralık 2018 Cuma günü düzenlenecek Mersin Kenti Edebiyat Ödül Töreni ile takdim edilecek.

 • Evlerde Ortalama 179 Kitap Var

  Kitap sayılarını konu alan son veriler incelendiğinde, Türkiye’de en üst sosyoekonomik dilimde yer alan hanelerde ortalama 179 kitabın yer aldığı belirlendi.

Son Güncelleme: 09 Aralık 2015, Çarşamba
 CNR Mersin Kitap Fuarı önümüzdeki yıl iki kat büyüyecek 

CNR Mersin Kitap Fuarı 100 binin üzerinde kitapseveri ağırladı

 

 

 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. Mersinlilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. 

CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık, 2016 yılında 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda iki kat büyüme hedefliyor. 

 

CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde ilk kez gerçekleştirilen CNR Mersin Kitap Fuarı tamamlandı. 9 gün boyunca kitap dostlarına kapılarını açık tutan fuar, 200 marka, 100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile gerçekleşti. Mersin ve çevresindeki bölgelerin yoğun ilgi gösterdiği fuarı 100 binin üzerinde kitapsever gezdi. Fuar kapsamında aralarında Bilal Sami Gökdemir, Erdal Demirkıran, Atilla Taş, Dr. Nedim İnce ve İpek Ongun gibi yazarların bulunduğu 200 ‘ün üzerinde imza günü ve söyleşi gerçekleşti. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş ile Basın Yayın Birliği işbirliğinde organize edilen CNR Mersin Kitap Fuarı, Mersin Valiliği, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin İl Kültür Müdürlüğü, Mersin Büyükşehir Belediyesi desteğiyle ile yapıldı. Büyükşehir’den ulaşım desteği

Mersin Büyükşehir Belediyesi bölgenin kültürel anlamda gelişimine büyük katkı sağlayan CNR Mersin Kitap Fuarı’na ulaşım desteği vererek bölgedeki 600’ün üzerinde okulun öğrencilerini kitapla buluşturdu. Mersinliler, fuara özel indirimlerle uygun fiyata kitap satın alma fırsatını yakaladılar. 

Özelikle hafta sonları velileri ile CNR Mersin Kitap Fuarı’na gelen öğrenciler kitap ihtiyaçlarını fuar alanında karşılama imkanı buldu. Pozitif Fuarcılık önümüzdeki yıl 2’incisini organize edeceği CNR Mersin Kitap Fuarı’nda %100’lük bir büyüme hedefliyor.  


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri