MEDYAD'dan Kitap Bağışı - Mersin İstikbal Gazetesi

MEDYAD'dan Kitap Bağışı

Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe’ye kitap bağışında bulundu.

Benzer Haber Başlıkları

 • ‘Yöremizin Efsaneleri’ Raflardaki Yerini Alıyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları kitapları, Mersin’in tarihine ışık tutmaya ve kent kültürünü yaşatmaya devam ediyor.

 • İclal Aydın Forum Mersin’de sevenleriyle buluştu

  Mersin ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Mersin, ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın’ın imza gününe ev sahipliği yaptı.

 • Tehlikeli Madde Taşıyanlar Faydalanacak

  İstikbal Haber/ “Karayoluyla Tehlikeli Madde Taşımacılığında Tarafların Sorumluluklarının Hukuki Çerçevesi” adında kitap yayınlayan İş Kadını Nil Sezer neden böyle bir kitap çıkardığını anlattı.

 • MEDYAD'dan Kitap Bağışı

  Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe’ye kitap bağışında bulundu.

 • Baro Kütüphanesine Kitap Hediye Edildi

  Mersin Yazarlar Derneği (MYD) Başkanı Rüştü Aydın, yönetim kurulu üyeleri; Şah İsmail Ateş, Mustafa Yaşar ve dernek üyeleri; Remziye Çelik, Fatma Aydın ve Ahmet Ekrem Şenli ile birlikte Mersin Baro Başkanı Av. Ali Er’i makamında ziyaret etti.

Son Güncelleme: 30 Mart 2018, Cuma

 

 

MEDYAD'DAN 100 ADET KİTAP BAĞIŞI..

 

 

Kısa adı MEDYAD olan Tarsus Medya Mensupları Derneği, geçen hafta hizmete açılan Kitap Kafe’ye  kitap bağışında bulundu.

Tarsus Belediyesi tarafından bölgede bir ilk olarak yaptırılan ve Nutuk Parkı içinde hizmet vermeye başlayan Kitap Kafe’ye  MEDYAD  yönetimi 100 adet kitap bağışında bulundu.

Başkan yardımcılarından Yakup Boncuk ile Kitap Kafe’ye gelen MEDYAD başkanı Okan Çalışkan, içinde bulunduğumuz haftanın Kütüphane Haftası olması nedeniyle, yeni hizmete giren Kitap Kafe’ye 100 adet kitap bağışında bulundu. Başkan Okan Çalışkan “Gerek basın ile ilgili, gerekse Almanya, Avusturya, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan, KKTC gibi ülkeler olmak üzere yurt içi ve yurtdışından bizlere ulaşan veya bizlerin tedarik ettiği  çeşitli kitaplardan Kitap Kafe’ye armağan ettik. Bu kitaplarımızdan Tarsus’taki tüm öğrenci ve sivil vatandaşlarımızın yararlanacağını umuyorum” dedi.

Kitap Kafe’ye dileyen herkesin kitap bağışı yapabileceği, günlük yerel ve ulusal gazeteleri okuyabileceği,  belirtilirken, burada gelenlere ücretsiz olarak çay ikram ediliyor.

 

Etiketler : medyad  tarsus  kitap 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri