Afacan Özcan Festival'de - Mersin İstikbal Gazetesi

Afacan Özcan Festival'de

Hatay’ın Erzin ilçesinde düzenlenen 2. Erzin Narenciye, Kültür ve Sanat Festivali’ne katılan Altan Erkekli Sahnesi Çocuk Tiyatrosu ve animatörlerle, çocuklara harika bir gün geçirtti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Dün Akıncılardanım Bugün Mehmedim

  Okurlarımız sizler için en özel şiirlerini, yazıları bizlere gönderiyor. Bizlerde sizlere ulaştırıyoruz. Okurlarımızdan Ramazan Aycil sizler için yazdı.

 • Tarsus u anlattılar, ödülleri kaptılar

  Kaymakamlık himayesinde 17-30 Aralık 2008 tarihleri arasında Tarsus Kültür Günleri kapsamında belediye ile kısa adı

 • Silifke’de ödüllü ses yarışması

  Mevlüt Partal, Silifke, Silifke Belediye Başkanı ve Uluslar arası Silifke Kültür Haftası Düzenleme ve Yürütmek Komitesi Başkanı Bayram Ali Öngel, bu yıl düzenlenecek olan kültür haftasında programı içerisinde Türkçe konuşan ülkeler arası ses yarışması yap

 • Yörük Düğünü Film Oluyor

  Erdemli Belediyesi’nin ana sponsorluğunda çekilecek olan Yörük Düğünü Belgesel Filmi için çalışmalar sürüyor. Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun makam ziyaretinin ardından yaklaşık bir aydır çalışmalarını sürdüren film ekibi Mayıs ayında çekilece

 • Sahil Yolu Projesine Destek

  Anamur Belediye Başkanı Mehmet TÜRE Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile görüştü.

Son Güncelleme: 21 Kasım 2011, Pazartesi
Haber 1453 kez görüntülendi.

AFACAN ÖZCAN FESTİVALDE!

 

NARENCİYE FESTİVALİNDE ÇOCUKLAR DOYASIYA EĞLENDİ.

 

Hatay’ın Erzin ilçesinde düzenlenen 2. Erzin Narenciye, Kültür ve Sanat Festivali’ne katılan Altan Erkekli Sahnesi Çocuk Tiyatrosu ve animatörlerle, çocuklara harika bir gün geçirtti.

Erzin Belediyesi Fen Müdürü ve festival sorumlusu Remzi Karakayalı’nın daveti üzerine Erzin’e giden tiyatrocular, Afacan Özcan adlı oyunla çocukları eğlendirdikten sonra, animatör ve palyoçolarla, çocuklarla oyunlar oynayarak festivalin en neşeli görüntülerini sergilediler.

 

Programın sunuculuğunu üstlenen Ünlü sunucu Mülayim’in neşeli sunumundan sonra sahne alan Güvenç Gümüş, çeşitli oyunlarla çocuklara unutulmaz bir gün yaşattı.Daha sonra; Muhittin Tatlı, Arda Ersel ve Ebru Koca’nın rol aldığı Afacan Özcan adlı oyun sahnelendi.

Şarkılar, yarışmalarla eğlenen çocuklara çeşitli armağanlar verildi.

 

Altan Erkekli Sahnesi Genel Sanat Yönetmeni Mehmet Tekkanat; nüfus bakımından küçük ama üretim ve cana yakınlık bakımından kocaman olan Erzin’de olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, özellikle çocuklarla birlikte eğlenmenin ve onları mutlu etmenin çok güzel bir duygu olduğunu, bu güzellikleri yaratan yetkililere ve Erzinlilere çok teşekkür ettiğini söyledi.

Oyun ve gösteriler sonrası katılımcı oyunculara ve yöneticilere, Erzin Belediye Başkanı Kasım Şimşek tarafından çiçek, plaket ve Erzin’in simgesi narenciye ürünleri takdim edildi.

 

 


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri