Atatürk Kültür Merkezi'nde Kurslar Başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Atatürk Kültür Merkezi'nde Kurslar Başlıyor

Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde Yenişehir Belediyesi’nce Tiyatro, Yaratıcı Drama, Zumba, Fitness, Klasik Bale ve Jazz Dansı kursları başlıyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Diriliş Ertuğrul'da Sürpriz Gelişme

  Çarşamba gününün vazgeçilmez dizisi Diriliş Ertuğrul’da sürprizler bitmiyor.

 • Ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ ın şarkıları

  Ünlü halk ozanı Neşet Ertaş’ ın şarkıları, 04 Aralık 2018 Salı günü saat 20:00’ da Mersin Devlet Opera ve Balesi’ nde Senfonik konserle yeniden yorumlanıyor.

 • “Sinema salonunda film izlemek bir ritüel”

  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü destekleri ile Anadolu Üniversitesi ve İletişim Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen 20. Eskişehir Uluslararası Film Festivali, film gösterimleri ve paralel etkinliklerle devam ediyor.

 • Bana Engelsiz Deyin!

  Mersin ilinin Bozyazı ilçesinde yaşam süren, rahatsız olmasına rağmen bana “Engelsiz” deyin diyen kendini edebiyata şiire adayan Oğuzhan Martin enerjisini hiç kaybetmiyor. Ona sorulan sorulara içtenlikle yanı verdi.

 • Ümit Yaşar Oğuzcan Şiirlerle Anıldı

  Türk şiirinin büyük ustalarından Tarsus doğumlu şair Ümit Yaşar Oğuzcan, ölümünün 34. yıl dönümünde gerçekleştirilen etkinlikle anıldı.

Son Güncelleme: 01 Ekim 2018, Pazartesi

 

YENİŞEHİR BELEDİYESİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİNDE

KURSLAR BAŞLIYOR

 

Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi'nde Yenişehir Belediyesi’nce Tiyatro, Yaratıcı Drama, Zumba, Fitness, Klasik Bale ve Jazz Dansı kursları başlıyor.

 Yenişehir Belediyesi  Atatürk Kültür Merkezindeki kurslar;  Tiyatro, Yaratıcı Drama eğitmeni Volkan GÜNERİ , Zumba, Fitness eğitmeni Elif Kaynak, Klasik Bale eğitmeni Nihat Er, Jazz Dans eğitmeni İlknur Canberk tarafından verilecek.  Kayıtlar Yenişehir Belediyesi  Atatürk Kültür Merkezinde yapılıyor. 

Sanat, insanlık tarihi kadar eski bir kavram ve insanlar arasındaki iletişimin en temel yapı taşlarındandır diyen Yenişehir Belediye Başkanı İbrahim Genç; kültürümüzün temel unsurlarından olan sanatın her türünü icra ettirmek, geliştirmek, yaymak en büyük hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda Türkiye’nin en büyük kültür merkezinden biri olan Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’ni yaptık. Burada, sanatın birçok dalını çocuklara, gençlere, yetişkinlere sevdirerek öğretecek uzman kişiler ile birlikte çalışıyoruz.

Kurslara katılan gençlerimiz ve çocuklarımız yıl boyunca aldıkları eğitimin yanı sıra birlikte eğlenceli vaki de geçirmektedirler. Öğrencilerimiz, aldıkları eğitimlerin sonunda yılsonu gösterisi de sunacaklar, dedi.


Etiketler : yenişehir  belediye  kültür  merkez  kurs 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri