Çanakkale İçin Tek Vücut Oldular - Mersin İstikbal Gazetesi

Çanakkale İçin Tek Vücut Oldular

“Tek Vücut Çanakkale” dediler ve teşkilat mensuplarını bir araya getirerek tiyatral gösteriminde bir ilki gerçekleştirdiler.

Benzer Haber Başlıkları

 • Toroslar'da Yayla Şenlikleri Başladı

  Toroslar Belediyesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği Yayla Şenliklerinin ilki, Yeniköy Mahallesi’nde Turgay Başyayla ve Caner Erdoğan’ın sahne aldığı konserlerle başladı.30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96’ncı yıldönümü etkinlikleri kapsamında Yeniköy Mahallesi’ndeki futbol sahasında gerçekleştirilen konser, binlerce kişinin katılımı ve coşkuyla geçti.

 • Köy Seyirlik Oyunu Turnesi Gülnar'da "Perde"Dedi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin, ‘Yaylalarda, Köylerde Kültür-Sanat Her Yerde’ sloganıyla başlattığı ve Mersin’in en ücra köşelerindeki vatandaşları sanatla buluşturan Köy Seyirlik oyunu Gülnar’ın Çıldır Mahallesi, Bardat Yaylası’nda başladı.

 • Metin Akpınar Mezitlililerle buluştu

  Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Metin Akpınar, Mezitli Belediyesi Amfitiyatro’da Mezitlilerle buluştu.

 • Soli Güneş Festivali Açıldı

  Mezitli Belediyesi tarafından alternatif enerji kaynaklarına dikkat çekmek amacıyla bu yıl 8’incisi düzenlenen 'Soli Güneş Festivali' görkemli bir açılış yapıldı. Gün boyu çeşitli etkinliklerin gerçekleştiği festivalin akşam bölümünde ise

 • Soli Güneş Festivali Başlıyor

  Mezitli Belediyesi, bu yıl 8.’sini düzenleyeceği Soli Güneş Festivali’nin hazırlıklarını tamamladı. Soli Pompeiopolis Sütunları arasında yapılan basın toplantısında konuşan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, 29-30 Haziran ve 1 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirecekleri festivalde en temiz enerji kaynağı olan güneşe dikkat çekeceklerini söyledi.

Son Güncelleme: 31 Mart 2018, Cumartesi

Çanakkale İçin Tek Vücut Oldular

“Tek Vücut Çanakkale” dediler ve teşkilat mensuplarını bir araya getirerek tiyatral gösteriminde bir ilki gerçekleştirdiler. Çanakkale zaferini değişik bir formatta anan TÜRKAV Mersin İl Başkanlığı tiyatro gösterimine; MHP’li parti yöneticilerini, milletvekillerini, belediye başkanlarını, Ülkü Ocaklarını, Türkiye Kamu-Sen Temsilcilerini, MHP Kadın Kollarını, Taş medreselileri ve bir çok seçkin insanı dahil ettiler. MHP Mersin il Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, zeybek oynadı, MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek Çanakkale şiirini okudu, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna “Dur Yolcu” adlı şiiri ve Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir, Mehmet Akif Ersoy’un ‘Çanakkale Şehitlerine’ şiirini okudu. MHP Mersin ilçe Teşkilat Başkanlarıda kimi tiyatroda sahne aldı, kimi de şiir okudu… Gösteri sonunda tüm teşkilat mensupları hep birlikte ayakta alkışlandılar.

Etkinlik hakkında TÜRKAV Mersin Şube Başkanı Mustafa Tekerek, yaptığı konuşmada, emeği geçenlere teşekkür etti. Başkan Tekerek, “Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığımızın himayelerinde, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığımız, MHP İlçe Başkanlıklarımız, Mersin Büyükşehir Belediyemiz, Toroslar Belediyemiz, KAMUSEN İl Temsilciliğimiz ve Taş Medreseli Ülkücüler İl Temsilciliğimizin katkılarında; TÜRKAV Mersin Şubemizin koordinesinde hazırlanan "TEK VÜCUT ÇANAKKALE" gösterimiz teşkilatlarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşti. Beğenisi yüksek, alkışı bol olan gösterimizde Çanakkale konulu duygusal anlar yaşandı.
Emeği geçen tüm teşkilatlarımıza, belediyelerimize, STK'larımıza teşekkür ediyoruz”dedi. 

Etiketler : mersin  türkav  çanakkale 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri