Uğurcan’a Teşekkür Ziyareti - Mersin İstikbal Gazetesi

Uğurcan’a Teşekkür Ziyareti

İstikbal Haber/ Mersin Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Spor Kulübü Derneği (HEMDER) olarak 2016-2017 faaliyet döneminde Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen, Kulüpler arası Halk Oyunları Yarışmalarında Yıldızlar Kategorisi’nde (Düzenlemeli Dal) Mersin İl Birincisi, 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Grup Yarışmasında Gurup Birinciliğini elde etti.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 02 Haziran 2017, Cuma

Uğurcan’a Teşekkür Ziyareti

İstikbal Haber/ Mersin Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Spor Kulübü Derneği (HEMDER) olarak 2016-2017 faaliyet döneminde Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından düzenlenen, Kulüpler arası Halk Oyunları Yarışmalarında Yıldızlar Kategorisi’nde (Düzenlemeli Dal)  Mersin İl Birincisi, 13-14 Mayıs 2017 tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Grup Yarışmasında Gurup Birinciliğini elde etti.

YALOVA’DA TÜRKİYE FİNAL YARIŞMALARINA KATILMAYA HAK KAZANDILAR

 

07-09 Temmuz 2017 tarihlerinde Yalova’da yapılacak olan Türkiye Final Yarışmalarına katılmaya hak kazandı. Kulüp Antrenörleri Çağlar AYDIN, Fidan BİRİCİK, Kerime DOĞUCU çalışmalarında her türlü desteği esirgemeyen kulüp başkanı ve okul müdürü Ahmet UĞURCAN’ ı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Kulüp Başkanı Ahmet UĞURCAN Antrenörleri ve öğrencilerimizi tebrik ederek Türkiye Birinciliği Yarışmalarında Başarılar diledi.

Etiketler : mersin  halk  eğitim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri