Hafta Sonu Bayram

Hafta Sonu Bayram

Hafta Sonu Bayram

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2012, Pazar

Haberi Paylaşın:Hafta Sonu Bayram
 
Geçen hafta elde ne var diye sordum, bu hafta yanıtını paşanın biri “Hakkari elden çıktı” şeklinde verdi. Benim sorumun yanıtı o şekilde değildi ama ne diyelim, onun seviyesini de başbakan belirledi zaten…
***
Terör, aslında ülkemizin bir gerçeği değil. Hiçbir zamanda olmadı. Gerçek olan şudur, Türkün düşmanı uyumuyor. Türk’e düşmanlık edenlerin sayısı her geçen gün daha da çok artıyor. Bu düşmanlar, terör bahanesi ile düşmanlıklarını alenen yapıyorlar, mesele budur. Bu düşmanlığın adını bugün bölücülük adı altında pkk terörü almıştır. Dün neydi derseniz dünde Komünist Rusya tehdidi vardı. Daha öncesinde diye sorarsanız… Romen Diojen’i ve Bizansı yerle bir eden Alparslan’a, arkasından hançer saplayan haine kadar gider diyorum. Çünkü su uyur düşman uyumaz, atalarımız böyle demiştir.
Düşman uyumuyor! Bugün terör kisvesi adı altında güvenlik güçlerimizi şehit eden bölücüler, ve demokratik insan hakları savunucusu uzantıları,  “terör ne isterse yapılmalı” düşüncesinin, beyinlere kazınması için uğraş veriyorlar.  
Halbuki Türk Milleti düşmanlarını bir bir alt ettiğini hatırlasalar, böyle isteklerden derhal vazgeçerler… Boşa kürek çekmekten kurtulurlar.
Öyle ki; O Türk insanı yedi düvelin estirdiği savaş terörünün canını almış… Sakarya’da İnönü’de kalbine bıçak saplamış, İzmir’de denize dökmüş… Öncesinde Çanakkale’yi dar etmiş dünyanın terörist işgalci vampirlerine…
Yine yapar Türk Mileti.
Şu anda Cenab-ı Allah’ın verdiği sabır nimetini yerine getiriyor. Sadece sabrediyor… Sabır taşı çatlarsa durmayın Türk’ün önünde.
***
Sevgili okurlarım, Mübarek Ramazan ayında terör çok can aldı, çok kan akıttı… Bunun vebali mutlaka birilerinden çıkacaktır. Hesabını Türk Milleti dün olduğu gibi bugünde Cenab-ı Allah’ın yardımıyla mutlaka soracaktır.
Bu hafta Ramazan’ı Şerif’in son haftası. Bu hafta içinde Kadir Gecesi’ni de idrak edeceğiz. Allah şimdiden dualarınızı kabul etsin. Hafta sonu da bayram.
Bayram birlik, beraberlik ve kardeşlik demektir. Bayram, sevinç, huzur ve mutluluk demektir. Bayram barış demektir. Bayram güç ve kuvvet demektir.
Bu gücü iyi bilen MHP Lideri Devlet Bahçeli, Bayram namazını Kerkük’te kılacak. Kerkük Türk yurdudur. Kerküklüler Türkmen’dir. Bu ata diyarında MHP Liderinin bayram namazını kılacak olması tüm Kerküklüleri sevince boğmuştur. Kendilerinden Allah razı olsun. Yolları açık olsun.
***
Hepinizin bayramı huzur içinde geçirmesini diler, bayramınızı kutlarım. Sağlıcakla kalın!

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/14fe62b2f111c7921462e1c8ae9374b1.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42