Türkler Öldürülürken Neden Sesiniz Çıkmıyor?

Türkler Öldürülürken Neden Sesiniz Çıkmıyor?

Türkler Öldürülürken Neden Sesiniz Çıkmıyor?

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 28 Haziran 2013, Cuma

Haberi Paylaşın:Türkler Öldürülürken
Neden Sesiniz Çıkmıyor
 
10 yılı geçkin bir sürede istihbarat paylaştığımız ABD destekli AKP hükümeti Türkiye’yi yönetiyor. İçimizdeki siyasi sosyal kültürel ve ekonomik sorunları daha sonra ele alacağım ama önce dışarıda olup bitenleri bir gözümüzün önüne getirelim:
İsrail ile dost muyuz düşman mı belli değil? Tam bir karmaşa…
Irak’ta her gün yüzlerce Müslüman öldürülmeye devam ediyor ve bunun vebali, elbette ABD ve müttefiki ülkemizdedir.
Irak’ta, Kerküklü Türkmenler öldürüldü. Ne AB, ne ABD ne AKP, ne BDP ne CHP hiçbirinin gıgı çıkmadı…
Kerküklü Türkler öz be öz soydaşımızdır. Türkçe konuşurlar. Elhamdülillah Müslüman’dırlar.
Birilerininki gibi, laboratuarda hazırlanmış dilleri yoktur, onlara Ermeni soyu da demezler. Halis mi halis Türk olan Kerküklü soydaşlarımıza neden sahip çıkılmıyor?
Kerküklü Türklerin, Suriyeli muhalifler kadar değerleri yok mu?
Elbette var ama hükümetimizin istihbarat paylaştığı müttefiki ABD!? her şeyin en iyisini bilir dendiği için olsa gerek; GIGIMIZ çıkmıyor!
***
Bir tek ses veren Ülkücüler var. MHP’liler var… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli var.
Mersin’in bütün ilçelerinde Cuma namazı kılan Ülkücüler, bombalarla hunharca öldürülen Kerküklü Türkmenler ve Çin’deki soydaşlarımız için gıyabında cenaze namazı kıldılar. Allah onlardan razı olsun.
***
Sormadan geçemeyeceğim: Gezi Parkı eylemcileri neredesiniz? Birkaç ağaç için sokaklara döküldünüz, ortalığı kırıp döktünüz ama yanı başımız da Kerküklü Türkmen soydaşlarımız katlediliyor, vahşice öldürülüyor sesiniz çıkmıyor. Neden?

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/fcdcf3599a05beddc55c29b5a51b36d2.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42