Türklerin Dostluğunu Kazanın

Türklerin Dostluğunu Kazanın

Türklerin Dostluğunu Kazanın

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 16 Nisan 2015, Perşembe

Haberi Paylaşın: Türklerin Dostluğunu Kazanın

Kabak tadı verdi. Ermenilerin hak arama işi gerçekten kabak tadı verdi.  Türk Milleti’nin asaletli duruşu karşısında, tüm ecnebi ülkelerine söylenen “Soykırım” yalanına hala sahip çıkma peşinde olmaları kendilerini küçülttükçe küçültüyor.

Toprağınız var mı?

Var!

Ermenistan adı ile devletiniz var mı?

Var!

En üst düzeyde dostluk şarkıları söyleyen Türk Liderleri var mı?

Var!

“Hepimiz Ermenyiz” diye Türkü söylediler mi

Söylediler!

Eee! Daha ne istiyorsunuz?

Türkiye’de yaşayan Ermeniler, Türkler için methiyeler düzüyorlar mı?

Düzüyorlar!

Türkler merttir, adildir, iyilikseverdir. Dosttur ve soykırım yapmaz, diyorlar

Sizde deyin ve en kolay yolu seçin. Türkler ve Ermeniler dosttur, deyin.

Ermeniler ile Türkler asırlar boyunca huzur içinde yaşamıştır. Yine yaşarlar… Tabi ki zor olanı değil, kolay olanı seçmek gerekir. 

“Komşu komşunun külüne muhtaçtır” Gün gelir uzaklardaki yapay dostluklar biter; açlık, sefillik ve zor günler kapıyı çalarsa, işte sizlerde o zaman komşunuz Türklerin kapısını çalmanız gerekir, ne de olsa “Eski dost düşman olmazmış” derler.

Aklınızı başınıza alın da şu yalanlarla dolu ve kabak tadı veren  “soykırım” iddiasından vazgeçin ve asil yürekli cesur güçlü Türkler’in dostluğunu kazanın.

***

Bu arada TBMM’sinde üç parti (AK Parti, CHP ve MHP) AP’yi (Avrupa Parlamentosu)  şiddetle kınamaları takdire şayandır.  Kınama açıklamasına imza atan üç partinin milletvekillerini tebrik ediyorum. 

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/5986c6249fa1b3cc2c46baaadefc81f3.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42