Ne Oluyor?

Ne Oluyor?

Ne Oluyor?

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 12 Ağustos 2016, Cuma

Haberi Paylaşın:MHP belediye kazanýnca , MHP iktidar olunca, MHP Meclislere Üyeler katýnca, MHP’liler kültürde sanatta, edebiyatta var olunca, MHP’liler sporda baþarýlý olunca, MHP’liler müzikte ‘Türkiyem’ deyince ve MHP’liler vatan nöbetlerinde en önde olunca sormaya baþlýyorlar!

 Ne Oluyor?

MHP belediye kazanınca , MHP iktidar olunca, MHP Meclislere Üyeler katınca, MHP’liler kültürde sanatta, edebiyatta  var olunca, MHP’liler sporda başarılı olunca, MHP’liler müzikte ‘Türkiyem’ deyince ve MHP’liler vatan nöbetlerinde en önde olunca sormaya başlıyorlar!

Ne oluyor?

Aslında olan şu: MHP’lilerin deyimi ile; “MHP bu vatanın sigortasıdır.”  Sigorta atarsa, vay halimize…

Çünkü, Milliyetçilik insanın yaratılışında vardır. Her insan milliyetçi doğar. Hepimiz bebek olduk, çocukluğumuzu yaşadık, doğar doğmaz “o benim” demeye başladık. Elimize ne geçirdiysek  “bu benim” diyerek ve de inatla sahip olmaya çalıştık.  Annemizi, babamızı sahiplendik, diğer anne ve babalardan üstün tuttuk o çocukluk yaşlarımızda.

Büyüdük!.. Milliyetçiliğimizde büyüdü. Vatan dedik sahip çıktık, millet dedik tek yumruk olduk, bayrak dedik ellerimizden bırakmadık, dil dedik Türkçe konuştuk.

İşte milliyetçilik bu.

15 Temmuz darbe girişimcilerine karşı Türk milleti meydanlarda, vatan için, bayrak için, millet için dil için tek yumruk oldular. Demokrasi nöbetlerinde bir oldular, iri oldular diri oldular. Yenikapı’da düzenlenen “Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne  MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin katılımı çok anlamlı oldu. Öyleki, Cumhurbaşkanı, Başbakan ve ana muhalefet lideri ile birlikte Türk milletinin bir ve beraber olduğunun resmini verdiler tüm dünyaya. Bundan güzel, bundan daha iyi bir güç gösterisi ne olabilir ki?

Ne oluyor demeyin,

“Birlikten kuvvet doğar” deyin.

Ne Mutlu ki Türküm!.

Allah’a emanet olun. 

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/a6a9cd5b3ff047749f58534c3f1bef83.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42