Güçlü MHP

Güçlü MHP

Güçlü MHP

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 29 Eylül 2017, Cuma

Haberi Paylaşın:Gittiğim bir çok yerde insanlar bana soruyor, “ Yeni parti MHP’ye zarar verir mi?” diye. Soranların çoğu MHP’li değil. MHP’ye oy bile vermemişlerdir. Fakat merak ettikleri şey tabi ki MHP’nin zayıflaması, oy kaybetmesi düşüncesi olduğudur.

Güçlü MHP

Gittiğim bir çok yerde insanlar bana soruyor, “ Yeni parti MHP’ye zarar verir mi?” diye. Soranların çoğu MHP’li değil. MHP’ye oy bile vermemişlerdir. Fakat merak ettikleri şey tabi ki MHP’nin zayıflaması, oy kaybetmesi düşüncesi olduğudur.

MHP oy kaybederse, Ak Parti tek başına iktidara gelemez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilmesi bir hayli zorlaşır, görüşündeler. MHP, AK Parti’ye destek veriyor diye kızanlarda var.

Kızanların en başta geleni yeni parti kuracak olanlar. Yani MHP’nin içinden çıkanlar. Ben bu konuda Medya haberlerini irdeleyeceğim. Öyle haberler okuyoruz ki, “MHP’de Deprem” başlıklarıyla 50, 100, 200 ve hatta hızlarını alamayıp 300-400 kişilik gruplar halinde MHP’den istifa ettiler yönünde haber servis ediyorlar.

Türkiye ve Türk düşmanları aynı zamanda MHP düşmanlarıdır.

İstifa edenlerin oluşturduğu kalabalıkları inceleyin araştırın içlerinden MHP’li çıkanı zor bulursunuz. Fakat bir şekilde kalabalık oluşturup, MHP’nin gücünü zayıflatmaya yönelik yapılan toplu istifa girişimleri hiçbir zaman amacına ulaşmamıştır.

MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli ile güçlüdür. Güçlü olmaya da devam edecektir. Çünkü parti yönetimleri Ülkü Ocakları başkanlığı yapmış tecrübeli güçlü ve genç dava adamları ile donatılıyor. Bu siyasi güç önümüzdeki birkaç sene sonra Türkiye’yi yönetecektir. 

 “5000 Ülkücü Irak’ın Kuzeyi’ne girmek için bekliyor” söyleminde bulunan MHP Lideri Sayın Dr. Devlet Bahçeli, MHP’nin ve ülkücülerin gücünü her anlamda hissettiriyor. 

Güçlü MHP’ye kim ne yaparsa yapsın gücüne güç katacaktır.

Öyle gözüküyor ki; Irak-İran- Türkiye ve hatta Rusya’nın uğraştığı, alt etmeye çalıştığı kişi Barzani olunca, ben düşünüyorum MHP neden güçlenmesin? Ne demişti Rahmetli Başbuğ Alparslan Türkeş: “ Barzani’nin muhatabı Üzümlü Karakol komutanıdır.”

Onun için Peşmerge başını gözümüzde büyütmenin hiçbir manası yok. Hükümetimiz kararlı, Güçlü MHP ,  azimli, hırslı, kararlı Türk Milleti oldukça Devletimizde güçlü olacaktır.

Sağlıcakla kalın!

 

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/bb48e70af43a57d090303588f096bf05.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42