Hedef Elbette ki Türk Milletidir

Hedef Elbette ki Türk Milletidir

Hedef Elbette ki Türk Milletidir

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 07 Aralık 2017, Perşembe

Haberi Paylaşın:Türk Milleti Anadolu’ya girdiği ve yerleştiği günden beri hep Hıristiyan Âlemi tarafından hedef gösterilmiştir.

Hedef Elbette ki Türk Milletidir.

Türk Milleti Anadolu’ya girdiği ve yerleştiği günden beri hep Hıristiyan Âlemi tarafından hedef gösterilmiştir.

Öyle ki;

Sayısız ‘Haçlı Seferleri’ yaptılar. Her seferlerinde Türklere mağlup oldular, yenilgiye doymak bilmeyen Haçlı ruhu bugünlerde yine hortladı.

Aslında İkiz kulelere yapılan saldırının ardından ABD başkanı demişti ya Haçlı Seferleri başladı diye… 2000’li yılların başında başlamıştı ‘Haçlı Seferleri’ ama bir türlü galip gelemediler.

Afganistan’da, Irak’ta, Libya’da, Mısır’da, Suriye’de ve birçok Müslüman ülkede bahar mevsimleri ile başlattıkları ‘Haçlı Seferleri’nde hep yenildiler. Yenilmeye de devam ediyorlar.

Tarihte ve bugünlerde de yenildikleri tek millet Türk Milleti’ydi. Türk Milleti’ni yönetenlerin bilinçli olmaları, cesur kararlar almaları neticesinde haçlı ruhlular adeta kudurdular ve kuduranlar hızlarını alamadılar şimdide Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan ediyorlar…

Gönül ister, dil söyler ama gel gör ki uzaklar yakın olmuyor. Aç tavuk rüyasında mısır görürmüş…

Ortadoğu ülkeleri için alınacak her karar Türk Milleti’nin onayından geçmek zorundadır. Türklerin onaylamadığı hiçbir siyasi hareket Ortadoğu’da hayat bulmayacaktır. Tarihte böyle olmuştur. Bugünde ve gelecekte de öyle olacaktır.

Barış çığırtkanlığı yapan çevrecilere sesleniyorum. Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan ederek Ortadoğu’yu karıştırma gayretinde olan haçlı ruhunu protesto etmek için neyi bekliyorsunuz?

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/bc5c5140c6f1718a1f31075b550b6a85.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42