“Şükran, Şükran!” Sesleri

“Şükran, Şükran!” Sesleri

“Şükran, Şükran!” Sesleri

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 09 Mart 2018, Cuma

Haberi Paylaşın:Türkün gücünü anladılar. Önemli olan buydu. İnsanlık tarihinin başladığı günden bu yana Türk dendiği zaman akan suların durduğu bir cihanda, Türkksüz alınan kararların hiçbir hükmünün olmayacağını dünya milletleri anlamaya başladı.

“Şükran, Şükran!” Sesleri

Türkün gücünü anladılar. Önemli olan buydu. İnsanlık tarihinin başladığı günden bu yana Türk dendiği zaman akan suların durduğu bir cihanda, Türkksüz alınan kararların hiçbir hükmünün olmayacağını dünya milletleri anlamaya başladı.

Yani “Dünya beşten büyüktür.”

Ortadoğu’da cirit atan ABD askerleri için “ Sizin bu topraklarda, Ortadoğu’da ne işiniz var diyen” Türk yöneticilerine kavuşmuş olmanın önemini kavramamız gerekir. Eğer ki Türkler uyutulmaya devam etseydi yakın bir tarihte, Hıristiyanlaşmış Türk topluluklarından biri olmaya adaydı. Allah korudu. MHP Lideri Dr. Devlet Bahçeli’nin partisi için “ Dualı Parti” diyerek MHP’nin korunduğunu dile getirmesi gibi Türk Milleti’de Allah’ın sevgili kullarındandır. Yüce Peygamber Efendimizin övgüsüne mazhar olmuş bir millettir. Dualıdır.

Öyleki, “Fırat Kalkan Harekatı”nda ve halen devam eden  “Zeytin Dalı Harekatı”nda Türk askerinin silah tutan ellerinden adeta fışkıran şefkat elleri zalimlerin zulmünden perişan olmuş Afrin halkının bayram etmesini sağladı. “Şükran! Şükran!” sesleri ile Türk askerini kucakladılar.

Hani bütün dünya milletlerine barış ve huzur götürüyoruz diyen ABD’nin açıktan desteklediği ve silah yardımı yaptığı Türk Devleti’nin terörist dediği unsurların yok edilmesiyle; Afrinlilerin Türk askerini sevinçle karşılamasını bütün dünya izliyor. Bütün dünya biliyor ki, Türk askeri binlerce yıl dünyaya adalet götürdü ise, insanlara huzur ve mutluluk verdi ise bundan sonra da Allah’ın izniyle verecektir.

Türkün gücü karşısında sus-pus olmak zorunda olan emperyalist devletler kara kara, hindi gibi düşünmektedirler. Daha çok düşünecekleri zamanları olacağına inanıyorum ve;

“Uyuyan Dev” uyandı diyecekler.

***

24 saat çalışabilen, hem de ücret istemeden azimle çalışan insanın adına “Kadın” diyorlar. Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınları Günü’nü kutlar, mutluluklar dilerim.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri