Vereceğimiz Karar

Vereceğimiz Karar

Vereceğimiz Karar

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 05 Mayıs 2018, Cumartesi

Haberi Paylaşın:24 Haziran 2018 tarihinde önemli bir karar vereceğiz.

Vereceğimiz Karar

24 Haziran 2018 tarihinde önemli bir karar vereceğiz.

Bu karar; 23 Nisan1920’de vermiş olduğunuz karar kadar önemlidir. O gün dört bir yanımız düşman askerleri tarafından kuşatılmış, ülke toprakları işgal edilmeye başlanmış adeta insanımız yok sayılmaya başlanılmıştı. O gün karar verdik, topyekun mücadele ettik ve azmimizle, inancımızla Allah’a şükür kazandık. 95 yıldır Türkiye Cumhuriyeti Devletimizde bağımsız yaşıyoruz.

 

Lakin yine bir karar arifesindeyiz.

 

Ülkemizin dört bir yanı dost dediğimiz, güya müttefikimiz ülkelerin savaş gemileri ile çevrili…

Üstelik, Irak ve Suriye’deki teröristler ülkemizi tehdit ediyor, Yunanistan kışkırtıyor, Avrupa Birliği seçimlerimize karışma cüreti gösteriyor… Bu durum hoş değildir, bu vaziyet karşısında sus-pus olamayız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti sahipsiz değildir.

 

Sahibi bizleriz!

 

24 Haziran 2018 seçimleri bu sahip olma duygusunun doruğa çıkacağı gündür.

MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli tüm bu gerçekleri göz önüne alarak, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi”ni savunmuş ve bunu geçtiğimiz yıl onaylayarak kabul ettik. Şimdi de; “Önce Ülkem ve Milletim, Sonra Partim ve Ben” diyerek  “Cumhur İttifakı” ile bu sistemi hayata geçirme günü gelmiştir. O gün ise 24 Haziran 2018 tarihi gündür.

 

O gün vereceğimiz karar ile;

Bağımsız Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz, tam bağımsız olacaktır. Milli Devleti ile Güçlü Hükümet sistemi ile (Güçlü İktidar) devletimize sahip çıkmış olacağız.

Vereceğimiz karar ile; ekonomik özgürlüğe kavuşacağız ve hep birlikte üretim seferberliği yapacağız. Tarımda, sanayide, teknolojide, eğitimde, ilimde bilimde ve her konuda tamamen yerli üretim yapılacak. Üretimi bizler yapacağız ve bizler kazandıkça ülke daha zengin ve müreffeh olacak.

 

Vereceğimiz karar ile;

Türkiye merkezli yeni bir medeniyet, yeni bir dünya ve yeni bir toplum anlayışının siyasetteki temsilcileri olacağız.

 

Vereceğimiz karar ile;

Dost görünen lakin düşmanlık edenlerin hepsi, güçlü Türkiye Cumhuriyeti Devleti karşısında seslerini yükseltemeyeceklerdir.

 

Kısacası vereceğimiz karar ile dosta güven düşmana korku salacağız!

 

Haydi Hayırlısı!

 

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/78595166c4658859ba57f60c83c389aa.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42