Terörcüler ile başbaşa bırakın

Terörcüler ile başbaşa bırakın

Terörcüler ile başbaşa bırakın

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 10 Temmuz 2008, Perşembe

Haberi Paylaşın:Terörcüler ile başbaşa bırakın


 


3 Alman vatandaşı olan dağcılar Ağrı zirvelerinde bir eylem ile kaybolmaları (Kaçırılmaları) üzerine Alman hükümeti vatandaşlarını uyardı. “Sakın ha!.. Van-Hakkari-Şırnak-Siirt-Diyarbakır gibi (PKK’nın bölgesi diye haritalarında gösterdikleri yerler) iller başta olmak üzere  Türkiye’nin doğusuna gitmesinler diye talimat verdiler.


 


BESLEDİKLERİNİZİ DE GÖNDERİN


Bence de, Almanlar doğru bir karar almışlar. Almanların Türkiye’ye girmemesi olayı ile bizi, pkk lılar ile baş başa bırakmaları doğru bir karar. Hatta ülkelerinde besledikleri pkk yandaşlarını da Almanya’dan Türkiye’ye kovsunlar. Onların hakkından ancak Türkler gelir.


 


***


 


TERÖR ÜLKESİ İLAN EDİN!


İstanbul ABD konsolosluğu önünde 3 polis memurumuz kahpece vuruldu. Bazı ulusal basın mensupları olayın duyulması ile birlikte “ABD Konsolosluğuna saldırı oldu” diye duyurdular.


Bence, ABD’liler Türkiye’yi terör ülkesi ilan etmeli.


 


TÜM ABD’LİLER GİTMELİ


Biz Türkler  terörcüleri yenemiyoruz. İlişkilerimiz iyi yönde devam ediyor diyen ABD yöneticileri de benim bir teklifim var. Dost acı söyler diyerek; bizi terörcülerle baş başa bıraksınlar. Sadece kendi güvenlikleri için.


 


Yani ABD konsolosu başta olmak üzere, tüm ataşeler, ülkemizdeki  ABD pasaportlu  vatandaşlar, işadamları ve ajanlarının can güvenlikleri ülkemizde kesinlikle yoktur. Türkiye’de tehdit altındadırlar. Onları koruyamayız. Onun için ABD ülkemizi terör ülkesi ilan etmeli ve ABD vatandaşları ile ajanları dahil olmak üzere tüm konsolosluklarını kapatarak ülkemizden gitmeliler. Hiçbir ABD pasaportlu kişi ülkemizde kalmasın. Böylece bizleri de  terörcülerle baş başa bıraksınlar.


 

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/3322128e04ee6398067597ba6e9750e8.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42