Bir şey olmaz

Bir şey olmaz

Bir şey olmaz

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 20 Temmuz 2008, Pazar

Haberi Paylaşın: 


Bir şey olmaz


 


 


Kendi bindiğiniz dalı keserseniz ne olur?


a)-Dalsız kalırsınız


b)-Ağacın gövdesine tutunursunuz


c)-Yere düşersiniz


d)-Bir şey olmaz, dersiniz


 


Evet bu soru ve cevapları okudunuz sanırım. Ve, “ yere düşer” dediğinizi duyar gibi oluyorum ama şu ortamda millet olarak hep bir ağızdan “bir şey olmaz” diyoruz.


301. maddeyi kaldırarak “Türklüğe hakareti” serbest hale getirdiler. Türk e ve Türklüğe küfür olan “operasyon” adını duyuyorsunuz ve sizler “Bir şey olmaz” diyorsunuz.


Ergenekon adını kirli emellerine peşkeş çekenleri millet olarak hepiniz iyi biliyorsunuz. Ama “bir şey olmaz” diyorsunuz.


Vakıflar yasasını çıkardılar, ülkenin tüm demirbaşları Arsalar-topraklar yabancılara satılıyor siz hala “bir şey olmaz” diyorsunuz.


Ve, Bankalar hepsi yabancılaşıyor… Onlarda faizler ile sizleri borçlandırmaya devam ediyor, borç karşılığı tüm mallarınızı, topraklarınızı yabancı bankalara satacaksınız ve siz hala inatla “bir şey olmaz” diyorsunuz…


Allah aşkına çıkın artık şu sorunun cevabını doğru söyleyin.


Ey Türk Milleti Deyin ki;


Türkiyeliyim”dersen, toprağı yabancılara satarsan, Türklüğüne küfür ettirirsen, Ergenekon Yurdun adı, Börteçine Kurdun adı iken, terör adı dersen;  kendi bindiğimiz dalı keseriz ve yere çakılırız. Gözümüzde şişer, kafamızda patlar; gövdemizde  kalmaz.


Bir şey olmaz demeyin


Sorumluları sorgulayın artık.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri