Ramazan?ın HAYIR Bereketi

Ramazan?ın HAYIR Bereketi

Ramazan?ın HAYIR Bereketi

Rüştü Aydın

Son Güncelleme: 21 Ağustos 2010, Cumartesi

Haberi Paylaşın: 
Ramazan’ın HAYIR Bereketi
Ramazan ayına girmemiz ile bayramı görmemiz sanki birkaç saniyede gerçekleşiyormuş gibi geliyor bana… İşte Mübarek Ramazan’ın on gününü geride bıraktık.
Mübarek Ramazan-ı Şerif, öyle hayırlara vesile oluyor ki; milletimiz imanla inançla ihlasla yoğruluyor ve gerçekleri görüyor.
12 Eylül 2010 tarihinde yapılacak olan anayasa değişikliği ile ilgili referandum için oy kullanacak vatandaşlara sorduk. Öyle ki Ramazan ayının o nurlu bereketi hayır oldu yağdı. Vatandaş hayır oyunu net bir şekilde vereceğini söyledi….
Hani korkuyorduk.
Vatandaş; ne fişlenmekten, ne ergenekoncu diye götürülmekten ne  şundan ne bundan böyle bir korkusu yok. Çatır çatır yanıtlarını veriyorlar… Hem de Hayır diyerek. Ramazan-ı Şerif ayının bereketi bu olsa gerek.
Bu konuya girmemin tek nedeni var. 12 Eylül Günü sandıktan Hayır oylarının çıkması ve Hayır’ın kazanmasıdır.
Neden?
Habur’daki görüntüyü bir daha yaşamak istemiyorum.
Neden?
Türk Milliyetçiliğini ve Türklüğü küçük gören bir başbakana sahip olmamak için.
Neden?
Halklara özgürlük diye diye 36 parçaya bölünmemek için.
Neden?
Irak’ta milyonlarca vatandaşın öldürülmesine son vermek için.
Neden?
Ortadoğu’ya Barışı BOP Eş başkanı Recep Tayip Erdoğan değil; Türklerin getireceğine inandığım için.
Neden?
Artık şehitlerin son bulması için
Neden?
İşsizliğin sona ermesi için… Fabrikalar açılması için, Petrolümüzü işletip satmak için, Bor madenlerini işletip satmak için, Güneş enerjisinden daha çok faydalanmak için, Nükleere hayır dediğim için….
Velhasıl HAYIR demek bir çok nedenim var, ama bu kadarı benden diğerlerini de siz üretin lütfen.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/8960675657fdcfe2b9da1ad050d31d8e.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42