Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar - Mersin İstikbal Gazetesi

Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar

İstikbal Haber/ Kızılay ve Mersin Eczacı Odası’nın işbirliği ile yürütülen z bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırılan kan bağışı Mersin Eczacılar Odası’nda gerçekleşti.

Benzer Haber Başlıkları

 • "Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var"

  Mersin Kızılay Şube Başkanı Necmi Erdem, trombosit ihtiyacı bulunan hasta yakınlarının büyük çoğunluğunun imkanlarını zorlayarak bağışçı bulduğuna dikkat çekerek, AKUT Mersin ile “Hayat kurtarmak senin kanında var” sloganıyla bir etkinlik düzenleyeceklerini bildirdi.

 • Telefonu omza sıkıştırmayın

  Bilgisayar başında çalışanlar yaşamının bir bölümünde boyun ağrısı çekebiliyor. Araştırmalar, Amerika’da 2 kişiden birinin her yıl boyun ağrısı şikayetiyle hekime başvurduğunu gösteriyor.

 • Başka Hamit Tuna, Ameliyat Oldu

  Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna safra kesesinden ameliyat oldu. Konu hakkında Toroslar Belediye Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü açıklama yaptı.

 • Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı

  Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.

 • “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlatıldı

  ABD’ de Meme Kanseri Çalışmaları Yapan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı

Son Güncelleme: 04 Mayıs 2017, Perşembe

Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar

“Öne Çık Hayat Kurtar”

 

İstikbal Haber/ Kızılay ve Mersin Eczacı Odası’nın işbirliği ile yürütülen z bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırılan kan bağışı Mersin Eczacılar Odası’nda gerçekleşti.

Mersin eczacı Odası Başkanı Hüseyin Şimşek, Türk Kızılay ile  beraber “Öne Çık Hayat Kurtar” sloganıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattık ve Eczacı odamızın değerli üyeleri, eczanelerimizdeki teknisyenlerimiz, ecza kooperatifimizin çalışanları, kadın komisyonumuzunda öncülüğünde bir proje.

 

EĞER BU PROJEDEN BİR KİŞİ, İKİ KİŞİ DAHİ FAYDALANSA BİZ AMACIMIZI YERİNE GETİRMİŞ OLACAĞIZ

Mersin de Türkiye de ve belki de dünyada ilik nakli için bekleyenler, kan iliği için bekleyen ve umut vari,  yani bir yüreğin bir çocuğun bir canın kahramanı olmak için bu yola girdik. Eğer bu projeden bir kişi, iki kişi dahi faydalansa biz amacımızı yerine getirmiş olacağız diye düşünüyorum. Bütün arkadaşlarımın bu nedenle bu tür projelere destek vermesini ve Türk Kızılay’ına doner olmak üzere ilik nakli için doner olmak üzere kan vermesini temenni ediyorum.”dedi.

 

 

Etiketler : mersin  eczacı  kan  bağış 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri