Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar - Mersin İstikbal Gazetesi

Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar

İstikbal Haber/ Kızılay ve Mersin Eczacı Odası’nın işbirliği ile yürütülen z bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırılan kan bağışı Mersin Eczacılar Odası’nda gerçekleşti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin Eczacı Odası 14 Mayıs’a Hazırlanıyor

  Türk Eczacılar Birliği 25. Bölge Mersin Eczacı Odası, 14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla etkinliklere başlıyor. 14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında birçok etkinliklere hazırlanan Mersin Eczacı Odası yapacakları etkinliklerin duyurusunu yaptı.

 • Günde 20 adetten fazla tüketmeyin!

  Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor.

 • Otizmli Bireylere ve Ailelere Destek Çalıştayı Mersin’de Düzenlendi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Dairesi Başkanlığı tarafından 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla ‘Otizmli Bireylere ve Ailelere Destek Çalıştayı’ düzenledi.

 • Kulak Ağrısının altında Yatan 8 Neden

  Kulak ağrısı her yaş grubunda görülebilen ve son derece rahatsız edici bir problem. Aynı zamanda işitme kaybı, kaşıntı, çınlama, dolgunluk hissi, kulakta akıntı gibi yakınmalar da ağrıya eşlik edebiliyor. Tıbbi adı otalji olan ağrının altında enfeksiyonlardan travmalara kadar birçok neden bulunuyor.

 • Otizmli çocukların sorunlarıTBMM’ye taşındı

  MHP Mersin Milletvekili Baki ŞİMŞEK; otizmli çocukların sorunlarını ve otizm eylem planını TBMM’ye taşıdı.

Son Güncelleme: 04 Mayıs 2017, Perşembe

Kök Hücre İçin Kan Bağışladılar

“Öne Çık Hayat Kurtar”

 

İstikbal Haber/ Kızılay ve Mersin Eczacı Odası’nın işbirliği ile yürütülen z bir sosyal sorumluluk projesi olarak adlandırılan kan bağışı Mersin Eczacılar Odası’nda gerçekleşti.

Mersin eczacı Odası Başkanı Hüseyin Şimşek, Türk Kızılay ile  beraber “Öne Çık Hayat Kurtar” sloganıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattık ve Eczacı odamızın değerli üyeleri, eczanelerimizdeki teknisyenlerimiz, ecza kooperatifimizin çalışanları, kadın komisyonumuzunda öncülüğünde bir proje.

 

EĞER BU PROJEDEN BİR KİŞİ, İKİ KİŞİ DAHİ FAYDALANSA BİZ AMACIMIZI YERİNE GETİRMİŞ OLACAĞIZ

Mersin de Türkiye de ve belki de dünyada ilik nakli için bekleyenler, kan iliği için bekleyen ve umut vari,  yani bir yüreğin bir çocuğun bir canın kahramanı olmak için bu yola girdik. Eğer bu projeden bir kişi, iki kişi dahi faydalansa biz amacımızı yerine getirmiş olacağız diye düşünüyorum. Bütün arkadaşlarımın bu nedenle bu tür projelere destek vermesini ve Türk Kızılay’ına doner olmak üzere ilik nakli için doner olmak üzere kan vermesini temenni ediyorum.”dedi.

 

 

Etiketler : mersin  eczacı  kan  bağış 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri