Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

Benzer Haber Başlıkları

 • 10 Reçetenin 3'ünde Antibiyotik Var

  Türkiye’de herhangi bir hastalıkla hastaneye başvuran 10 bireyden 3’ünün reçetesine antibiyotik yazılıyor. Antibiyotik kullanımının tüm Türkiye ve dünyada bu kadar yaygın olması ilaca karşı direnci artırırken 2050 yılında antibiyotik direncine bağlı ölümlerin tüm dünyada 10 milyonu aşması bekleniyor.

 • Yalnızlık sağlığa zararlı

  Yalnızlık, sosyal ve toplumsal bağların eksikliği; iltihaplanma, astım hatta daha yüksek ölüm oranlarıyla bağlantılı. Bu nedenle, yalnız olduğunuzu farketmek ve diğer insanlarla daha derinden iletişim kurmak için adımlar atmak önemlidir.

 • Mevsim Geçişlerinde Çocuk Sağlığına Dikkat

  Yaz mevsiminin sona ermesi ile birlikte hava sıcaklıklarındaki ani değişimler bağışıklık sistemini olumsuz etkileyerek, çeşitli hastalıkların yayılmasına zemin hazırlıyor. Bu süreçte ebeveynlerin bazı önemli noktalara dikkat etmesi gerekiyor. Memorial Ankara Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü’nden Uz. Dr. İncilay Üstündağ, sonbaharda çocukların sağlığını korumanın 8 etkili yolu hakkında bilgi verdi.

 • ‘Sağlık için 3 kat daha fazla balık tüketin’

  Sağlıklı beslenme, deniz ürünleri güvenliği ve sürdürülebilir balıkçılık konusunda kapsamlı çalışmalara imza atan Norveç Deniz Ürünleri Konseyi, Norveçli ve Türk beslenme uzmanlarını,

 • Acı biber, Tıbbın Yeni Mucizesi

  Son yıllarda doktorlar acı biberi romatizmal ağrıları dindirmek şekeri düşürmek ya da damar sertliğini önlemek amacıyla kullanmaya başladılar. Özellikle şeker hastalarının ayaklarında görülen yanma gibi ıstırapları dindirmede eşsiz bazı özellikleri nedeniyle bazı toplumların zaten binlerce yıldır ağrıyı dindirmek için kullandığı acı biber, güncel tıpta da hak ettiği yeri ve saygınlığı almaya başladı.

Son Güncelleme: 23 Haziran 2017, Cuma

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

 

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne, göreve başladığı dönemde gerçekleştirdiği Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti esnasında gördüğü obezite ve çeşitli rahatsızlıklar yaşayan Polis Memuru Namık Atmaca’ya kilolarını vererek polislik mesleğine uygun vücut yapısına kavuşmasının mesleki ve özel yaşantısı ile sağlığı açısından önemini vurgulayarak tavsiyelerde bulundu. Sayın Müdürümüz Polis Memuru Atmaca’ya durumunu takip edeceğini ve normal sağlığına kavuştuktan sonra tekrar görüşmek istediğini bildirdi.

 

 

Sayın Müdürümüzle yaptığı görüşme esnasında 148 kilo olan Polis Memuru Atmaca, tavsiyeleri dikkate alarak Sayın Müdürümüz ve Silifke İlçe Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün de desteğiyle İstanbul Bakırköy Sani Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mide küçültme ameliyatı oldu.

 

 

Başaralı bir ameliyat geçiren Polis Memuru Atmaca, yaklaşık 6 aylık bir süreden sonra 148 kilodan 102 kiloya düşerek sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi ve sonrası Sayın Müdürümüzün Özel Kalemi tarafından aranarak sağlığı ve kilosu hakkında bilgi alınan Polis Memuru Atmaca, 20 Haziran Salı günü Sayın Müdürümüzü Makamında ziyaret etti.

 

 

Ziyarete 6 ay önceki resmi kıyafetlerini de yanında getiren Polis Memuru Atmaca Sayın Müdürümüzle hatıra fotoğrafı çektirdi. Sayın İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne kendisine teşekkür ederken Polis Memuru Atmaca’nın hikâyesinin bu durumu yaşayan bütün meslektaşlarımıza örnek olması gerektiğini belirtti.

Etiketler : mersin  il  emniyet  kilo  zayıf 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri