Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

Benzer Haber Başlıkları

 • Kulak Ağrısının altında Yatan 8 Neden

  Kulak ağrısı her yaş grubunda görülebilen ve son derece rahatsız edici bir problem. Aynı zamanda işitme kaybı, kaşıntı, çınlama, dolgunluk hissi, kulakta akıntı gibi yakınmalar da ağrıya eşlik edebiliyor. Tıbbi adı otalji olan ağrının altında enfeksiyonlardan travmalara kadar birçok neden bulunuyor.

 • Otizmli çocukların sorunlarıTBMM’ye taşındı

  MHP Mersin Milletvekili Baki ŞİMŞEK; otizmli çocukların sorunlarını ve otizm eylem planını TBMM’ye taşıdı.

 • "Hayat Kurtarmak Senin Kanında Var"

  Mersin Kızılay Şube Başkanı Necmi Erdem, trombosit ihtiyacı bulunan hasta yakınlarının büyük çoğunluğunun imkanlarını zorlayarak bağışçı bulduğuna dikkat çekerek, AKUT Mersin ile “Hayat kurtarmak senin kanında var” sloganıyla bir etkinlik düzenleyeceklerini bildirdi.

 • Telefonu omza sıkıştırmayın

  Bilgisayar başında çalışanlar yaşamının bir bölümünde boyun ağrısı çekebiliyor. Araştırmalar, Amerika’da 2 kişiden birinin her yıl boyun ağrısı şikayetiyle hekime başvurduğunu gösteriyor.

 • Başka Hamit Tuna, Ameliyat Oldu

  Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna safra kesesinden ameliyat oldu. Konu hakkında Toroslar Belediye Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü açıklama yaptı.

Son Güncelleme: 23 Haziran 2017, Cuma

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

 

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne, göreve başladığı dönemde gerçekleştirdiği Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti esnasında gördüğü obezite ve çeşitli rahatsızlıklar yaşayan Polis Memuru Namık Atmaca’ya kilolarını vererek polislik mesleğine uygun vücut yapısına kavuşmasının mesleki ve özel yaşantısı ile sağlığı açısından önemini vurgulayarak tavsiyelerde bulundu. Sayın Müdürümüz Polis Memuru Atmaca’ya durumunu takip edeceğini ve normal sağlığına kavuştuktan sonra tekrar görüşmek istediğini bildirdi.

 

 

Sayın Müdürümüzle yaptığı görüşme esnasında 148 kilo olan Polis Memuru Atmaca, tavsiyeleri dikkate alarak Sayın Müdürümüz ve Silifke İlçe Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün de desteğiyle İstanbul Bakırköy Sani Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mide küçültme ameliyatı oldu.

 

 

Başaralı bir ameliyat geçiren Polis Memuru Atmaca, yaklaşık 6 aylık bir süreden sonra 148 kilodan 102 kiloya düşerek sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi ve sonrası Sayın Müdürümüzün Özel Kalemi tarafından aranarak sağlığı ve kilosu hakkında bilgi alınan Polis Memuru Atmaca, 20 Haziran Salı günü Sayın Müdürümüzü Makamında ziyaret etti.

 

 

Ziyarete 6 ay önceki resmi kıyafetlerini de yanında getiren Polis Memuru Atmaca Sayın Müdürümüzle hatıra fotoğrafı çektirdi. Sayın İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne kendisine teşekkür ederken Polis Memuru Atmaca’nın hikâyesinin bu durumu yaşayan bütün meslektaşlarımıza örnek olması gerektiğini belirtti.

Etiketler : mersin  il  emniyet  kilo  zayıf 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri