Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

Benzer Haber Başlıkları

 • Bu Meyveler Kilo Verdiriyor!

  Tatlı ihtiyacımızı gidermek için yasaklanan tatlardan uzak dursak da meyve çok da uzak durulamayacak bir seçenek. Özellikle meyvenin en bol olduğu dönem olan yaz mevsiminde hem tatlı krizlerinizi giderebilir hem de meyve yiyerek kilo verebilirsiniz. Evet, yanlış duymadınız yaz geldi.

 • Sağlık Komitesi sektör sorunlarına odaklandı

  MTSO 26 No’lu Meslek Komitesi, sektör sorunlarına odaklandı. Alt sektör temsilcileriyle bir araya gelen Komite Üyeleri, sorunları tespit edip ardından çözümü için lobi oluşturmaya hazırlanıyor. Bir taraftan sorunların çözümüne odaklanan üyeler, diğer taraftan sektör temsilcilerinin ihtiyaç duyduğu eğitimlere ağırlık verme hedefinde.

 • Mersin Eczacı Odası 14 Mayıs’a Hazırlanıyor

  Türk Eczacılar Birliği 25. Bölge Mersin Eczacı Odası, 14 Mayıs Eczacılık Günü dolayısıyla etkinliklere başlıyor. 14 Mayıs Eczacılık Günü kapsamında birçok etkinliklere hazırlanan Mersin Eczacı Odası yapacakları etkinliklerin duyurusunu yaptı.

 • Günde 20 adetten fazla tüketmeyin!

  Bir avuç badem sağlık açısından pek çok fayda sağlıyor. İçeriğinde barındırdığı tekli doymamış yağ asitleri, lif, antioksidanlar ve magnezyum, kalsiyum gibi minerallerle sağlık dostu olan badem tok tutuyor, ara öğünlerde meyve ile tüketildiğinde de kan şekerini dengeliyor.

 • Otizmli Bireylere ve Ailelere Destek Çalıştayı Mersin’de Düzenlendi

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Engelliler Dairesi Başkanlığı tarafından 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla ‘Otizmli Bireylere ve Ailelere Destek Çalıştayı’ düzenledi.

Son Güncelleme: 23 Haziran 2017, Cuma

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

 

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne, göreve başladığı dönemde gerçekleştirdiği Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti esnasında gördüğü obezite ve çeşitli rahatsızlıklar yaşayan Polis Memuru Namık Atmaca’ya kilolarını vererek polislik mesleğine uygun vücut yapısına kavuşmasının mesleki ve özel yaşantısı ile sağlığı açısından önemini vurgulayarak tavsiyelerde bulundu. Sayın Müdürümüz Polis Memuru Atmaca’ya durumunu takip edeceğini ve normal sağlığına kavuştuktan sonra tekrar görüşmek istediğini bildirdi.

 

 

Sayın Müdürümüzle yaptığı görüşme esnasında 148 kilo olan Polis Memuru Atmaca, tavsiyeleri dikkate alarak Sayın Müdürümüz ve Silifke İlçe Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün de desteğiyle İstanbul Bakırköy Sani Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mide küçültme ameliyatı oldu.

 

 

Başaralı bir ameliyat geçiren Polis Memuru Atmaca, yaklaşık 6 aylık bir süreden sonra 148 kilodan 102 kiloya düşerek sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi ve sonrası Sayın Müdürümüzün Özel Kalemi tarafından aranarak sağlığı ve kilosu hakkında bilgi alınan Polis Memuru Atmaca, 20 Haziran Salı günü Sayın Müdürümüzü Makamında ziyaret etti.

 

 

Ziyarete 6 ay önceki resmi kıyafetlerini de yanında getiren Polis Memuru Atmaca Sayın Müdürümüzle hatıra fotoğrafı çektirdi. Sayın İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne kendisine teşekkür ederken Polis Memuru Atmaca’nın hikâyesinin bu durumu yaşayan bütün meslektaşlarımıza örnek olması gerektiğini belirtti.

Etiketler : mersin  il  emniyet  kilo  zayıf 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri