Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi - Mersin İstikbal Gazetesi

Müdürü Destek Verdi Oda Kilo Verdi

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

Benzer Haber Başlıkları

 • Kavanozda saklanabilen lezzetli tarifler

  Yaz sebze ve meyvelerini kışın da tüketmek isteyenler hazırlıklarını önceden yapıyor. 50 bin farklı tarifin yer aldığı Yemektarifleri.com, kavanozda saklanabilen tarifleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Hayatını kolaylaştırmak, tasarruf etmek ve daha sağlıklı beslenmek isteyenler için konserve gıdalar çok doğru bir tercih.

 • Toroslar'da Kadınlar Sağlık Taramasından Geçiriliyor

  Toroslar Belediyesi, Toroslar Kent Konseyi Kadın Meclisi ve KETEM işbirliğiyle kadınlara; kanserde erken teşhis için ücretsiz sağlık taraması yaptırıyor.

 • Büyükşehir'den Haşare İle Etkin Mücadele

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersinli vatandaşların sağlıklı bir yaz geçirebilmesi için kent genelinde yürüttüğü ilaçlama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 • Antibiyotik Kullanımında Dünya Birincisiyiz

  Türkiye’de hastaneye herhangi bir sebeple giden her 100 kişiden 30’unun reçetesine antibiyotik yazılıyor. Özellikle mevsim geçişlerinde antibiyotik kullanımında tüm dünyada artışların yaşandığı bilinmekte. Bunların yarısından fazlası ise gereksiz antibiyotik kullanımı olarak kayıtlara geçiyor.

 • Bir İnsanın Yaşam Umudu Olabilirsiniz

  Kendini yenileme ve özgül hücrelere dönüşebilme yeteneğine sahip olan kök hücre sayesinde bir insanın yaşam umudu olunabiliyor.

Son Güncelleme: 23 Haziran 2017, Cuma

Mersin İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne’nin Tavsiyesi ve Desteğiyle Sağlığına Kavuştu

 

İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mehmet Şahne, göreve başladığı dönemde gerçekleştirdiği Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyareti esnasında gördüğü obezite ve çeşitli rahatsızlıklar yaşayan Polis Memuru Namık Atmaca’ya kilolarını vererek polislik mesleğine uygun vücut yapısına kavuşmasının mesleki ve özel yaşantısı ile sağlığı açısından önemini vurgulayarak tavsiyelerde bulundu. Sayın Müdürümüz Polis Memuru Atmaca’ya durumunu takip edeceğini ve normal sağlığına kavuştuktan sonra tekrar görüşmek istediğini bildirdi.

 

 

Sayın Müdürümüzle yaptığı görüşme esnasında 148 kilo olan Polis Memuru Atmaca, tavsiyeleri dikkate alarak Sayın Müdürümüz ve Silifke İlçe Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün de desteğiyle İstanbul Bakırköy Sani Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mide küçültme ameliyatı oldu.

 

 

Başaralı bir ameliyat geçiren Polis Memuru Atmaca, yaklaşık 6 aylık bir süreden sonra 148 kilodan 102 kiloya düşerek sağlığına kavuştu. Ameliyat öncesi ve sonrası Sayın Müdürümüzün Özel Kalemi tarafından aranarak sağlığı ve kilosu hakkında bilgi alınan Polis Memuru Atmaca, 20 Haziran Salı günü Sayın Müdürümüzü Makamında ziyaret etti.

 

 

Ziyarete 6 ay önceki resmi kıyafetlerini de yanında getiren Polis Memuru Atmaca Sayın Müdürümüzle hatıra fotoğrafı çektirdi. Sayın İl Emniyet Müdürümüz Mehmet Şahne kendisine teşekkür ederken Polis Memuru Atmaca’nın hikâyesinin bu durumu yaşayan bütün meslektaşlarımıza örnek olması gerektiğini belirtti.

Etiketler : mersin  il  emniyet  kilo  zayıf 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri