VM Medical Park Mersin Hastanesi - Mersin İstikbal Gazetesi

VM Medical Park Mersin Hastanesi

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’yla protokol imzaladı

Benzer Haber Başlıkları

 • Eczacılara 2 bin lira ceza getiren madde komisyondan geçmedi

  Eczanelere iyi haber! O madde komisyondan geçmedi

 • Kronik Migren Hayatını Ele Geçirmesin

  Migren günlük hayatı olumsuz etkileyen, hastaların neredeyse yaşama sevincini elinden alan çok yaygın bir hastalık olarak biliniyor. Sıradan bir baş ağrısı olmayan migren, genellikle tek taraflı, ense, şakak veya göz çevresinde başlıyor. Zonklayıcı karakterdeki ağrıya ışık

 • Hipertansiyon Yaşını Öne Çeken 9 Neden

  Kalp krizinden kalp yetersizliğine, inmeden beyin kanamalarına, böbrek yetersizliğinden kalıcı görme kaybına… Bu ciddi sağlık problemlerinin yanı sıra ölüme bile yol açabilen hastalığın adı, ülkemizde her 3 kişiden birinde görülen hipertansiyon.

 • Sezaryen Doğumda Avrupa Birincisiyiz

  Türkiye’nin dünya genelindeki sezaryen oranına bakıldığında yüzde 53 ile dördüncü sırada olduğu görülürken, Avrupa ülkeleri arasında ise birinci sıraya yerleştiği saptandı.

 • VM Medical Park Mersin Hastanesi

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’yla protokol imzaladı

Son Güncelleme: 17 Ekim 2018, Çarşamba

 

VM Medical Park Mersin Hastanesi

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’yla protokol imzaladı

 VM Medical Park Mersin Hastanesi ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası arasında “Sağlık Hizmetleri Sözleşmesi” imzalandı.

 Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantıya VM Medical Park Mersin Hastanesi adına Genel Müdür Dr. İlker Yılmaz, Kurumsal Pazarlama Müdür Yardımcısı Serpil Tatar katılım sağlarken Mersin Ticaret ve Sanayi Odası adına Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Çani ile Hacı Halil Kürek katıldı. 

 VM Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Dr. İlker Yılmaz, yaklaşık 36 bin metrekarelik kapalı alanda uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunduklarını kaydederek, “Başarılı hekim kadromuzla, kaliteli sağlık hizmetini Mersin’e taşımaktan gurur duyuyoruz. 17 bini faal 20 bin civarında üyesi bulunan, ildeki 422 bin kişilik istihdamın önemli bir kısmını sağlayan Mersin Ticaret ve Sanayi Odası kentin önemli bir sivil toplum kuruluşudur. MTSO üyelerine yönelik avantajlı sağlık hizmeti protokolünün imzalanmasının mutluluğunu yaşıyoruz. Kentin önde gelen kurumlarıyla birlikte Mersin için elimizden gelen katkıyı vermeye her zaman hazırız” dedi. 

 Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ise ziyaretten ve imzalanan protokolden dolayı teşekkürlerini ileterek,  sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olması dileklerini paylaştı.

 


Etiketler : mtso  medical  park  hastane  sözleşme 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri