Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek - Mersin İstikbal Gazetesi

Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya tam destek sözü verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 08 Ekim 2018, Pazartesi

 

AHMET GÜNEL: “GENEL MERKEZİMİZİN EMRİNDEYİZ”

Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek

 

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya tam destek sözü verdi.

Ülkü Ocakları Gülnar İlçe Başkanı Ömer Lütfi Kayhan, eski ve yeni Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ile Belde ve Mahalle Temsilcileri ile bir araya gelen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Başkan Tuna’nın, Gülnar’ın ve Gülnarlıların iyi ve kötü günlerinde sürekli yanlarında bulunduğunun altını çizerek, şimdi sıranın kendilerine geldiğini ve zamanın Hamit Tuna’ya destek zamanı olduğunu vurguladı.

2014 Mahalli İdareler Seçimleri’nde, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın kazanması için canla başla çalıştıklarını ve Büyükşehir Belediyesi’nin kazanılmasına katkı sağladıklarını belirten Başkan Ahmet Günel, şimdi de 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde MHP Genel Merkezi tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile hareket ederek Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerde Belediyeyi yönetmeye talip olduklarını dile getiren Günel: “İlçemizde 1999'dan beri ve Mersin'de de 2014 yılındaki yerel seçimlerden bu güne Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarına güvenerek bizlerden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimizin destekleri ile ülkücü hareketi görevde tuttuk. İnşallah 2019 yerel seçimlerinde de Mersin ve tüm ilçelerinde belediyeleri yönetmeye talibiz. Farklı zamanlarda farklı şekillerde zaman zaman aramıza nifak tohumları ekilmeye çalışıldı. Nifak tohumları ekilmeye çalışılmaya devam da edilecektir. Ülkücü asla oyunlara gelmez. Ülkücü, birlik ve beraberliğinden asla taviz vermez. Bizler Başbuğumuzun "birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır" deyişini asla unutmadık unutmayız da. Ülkücü camiaya ve buraya katılan siz değerli dava arkadaşlarıma son sözüm şudur ki: 2014 yerel seçimlerinde Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Burhanettin Kocamaz’a ilçemizden en yüksek oyu hep birlikte çalışarak çıkardık. Yine 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Genel Merkezimizin takdiri ile aday gösterilen Hamit Tuna kardeşimizin başkalığı içinde ilçemizin her seçim bölgesinde her sandıkta Milliyetçi Hareket Partisi’ni birinci çıkarmak için son nefesime kadar bu bayrak altında genel merkezimizin emrinde olacağım.  Milliyetçi Hareket Partisi şahsımın da, şahıslarında üzerinde, yolunda binlerce şehit verilmiş kutsal bir davadır. Mevkiler gelip geçicidir.  Ülkücü olarak anılmak ise karşılığı ölçülemeyecek kadar büyük bir payedir. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.

Toplantıda yer alan eski ve yeni Meclis Üyeleri, muhtarlar ve partililer de; Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Gülnar’a kazandırdığı hizmetlerin devamını Başkan Hamit Tuna’nın getireceğine ve bayrağı daha yükseğe taşıyacağına emin olduklarını dile getirerek: "Burhanettin Kocamaz Başkan bizleri hizmetleriyle şereflendirdi. Özellikle kırsalımız göremeyeceği hizmetleri aldı. Bu sebepledir ki Kocamaz Başkan gönüllerimize ulaştı. İnancımız tam ki Hamit Tuna Başkanımız da bayrağı devraldığı yerden daha yükseklere taşıyacak bizlerin gönüllerindeki yerini pekiştirecektir. O'nun 6360 sayılı Büyükşehir yasası öncesi iyi günümüzde de kötü günümüzde de bizi yalnız bırakmadığını biliyoruz ve unutma vefasızlığını da gösteremeyiz. Allah yolunu açık etsin. Bizler dün olduğu gibi bugün de genel merkezimizin görev dağılımı ile ilgili takdirlerine saygılıyız. Aday edilen ve edilecek olanların hepsine desteklerimizi artarak devam ettireceğiz" açıklamasında bulundular.


Etiketler : gülnar  mersin  toroslar  büyükşehir 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri