Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek - Mersin İstikbal Gazetesi

Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya tam destek sözü verdi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kuyucuoğlu, "Titizlikle takip ediyoruz"

  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu, yapımı devam eden Liman-Hal köprülü Kavşağı projesinin şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • Aktay, Adı Geçen İsimlerle ilgili Açıklama Yapmamız Beklenemez

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin muhtemel Mersin Büyükşehir Adayıyla ilgili olarak son günlerde yayınlanan kimi haber ve yorumlarla ilgili olarak yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

 • MHP Mersin İl Teşkilatı ‘Adayımız Hamit Tuna’ Dedi

  -Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

 • Baki Şimşek'ten Seçim Ekonomisi Eleştirisi

  Mersin milletvekili Baki ŞİMŞEK TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında ekonomiden işsizliğe , öğrencinin yurt sorunundan çukurova havalimanına kadar birçok konuya değindi ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında ; “ Milletin gündemi işsizlik, yoksulluk,

 • Baki Şimşek, "Ezan Dinmesin, Bayrak İnmesin, Vatan Bölünmesin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulu’nda şehit düşen askerlerimiz için hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirterek “ Ne yazık ki 10 kahraman evladını şehit verdik ama 10 şehidimizin 5 dakikalık haber değeri olmadı” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 08 Ekim 2018, Pazartesi

 

AHMET GÜNEL: “GENEL MERKEZİMİZİN EMRİNDEYİZ”

Ahmet Günel’den, Başkan Tuna’ya Tam Destek

 

Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya tam destek sözü verdi.

Ülkü Ocakları Gülnar İlçe Başkanı Ömer Lütfi Kayhan, eski ve yeni Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları ile Belde ve Mahalle Temsilcileri ile bir araya gelen Gülnar Belediye Başkanı Ahmet Günel; Başkan Tuna’nın, Gülnar’ın ve Gülnarlıların iyi ve kötü günlerinde sürekli yanlarında bulunduğunun altını çizerek, şimdi sıranın kendilerine geldiğini ve zamanın Hamit Tuna’ya destek zamanı olduğunu vurguladı.

2014 Mahalli İdareler Seçimleri’nde, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın kazanması için canla başla çalıştıklarını ve Büyükşehir Belediyesi’nin kazanılmasına katkı sağladıklarını belirten Başkan Ahmet Günel, şimdi de 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak seçimlerde MHP Genel Merkezi tarafından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna için gece gündüz çalışacaklarını kaydetti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatları ile hareket ederek Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere tüm ilçelerde Belediyeyi yönetmeye talip olduklarını dile getiren Günel: “İlçemizde 1999'dan beri ve Mersin'de de 2014 yılındaki yerel seçimlerden bu güne Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarına güvenerek bizlerden desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimizin destekleri ile ülkücü hareketi görevde tuttuk. İnşallah 2019 yerel seçimlerinde de Mersin ve tüm ilçelerinde belediyeleri yönetmeye talibiz. Farklı zamanlarda farklı şekillerde zaman zaman aramıza nifak tohumları ekilmeye çalışıldı. Nifak tohumları ekilmeye çalışılmaya devam da edilecektir. Ülkücü asla oyunlara gelmez. Ülkücü, birlik ve beraberliğinden asla taviz vermez. Bizler Başbuğumuzun "birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır" deyişini asla unutmadık unutmayız da. Ülkücü camiaya ve buraya katılan siz değerli dava arkadaşlarıma son sözüm şudur ki: 2014 yerel seçimlerinde Genel Başkanımız Sayın Doktor Devlet Bahçeli Bey’in takdirleri ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Burhanettin Kocamaz’a ilçemizden en yüksek oyu hep birlikte çalışarak çıkardık. Yine 2019 da yapılacak yerel seçimlerde Genel Merkezimizin takdiri ile aday gösterilen Hamit Tuna kardeşimizin başkalığı içinde ilçemizin her seçim bölgesinde her sandıkta Milliyetçi Hareket Partisi’ni birinci çıkarmak için son nefesime kadar bu bayrak altında genel merkezimizin emrinde olacağım.  Milliyetçi Hareket Partisi şahsımın da, şahıslarında üzerinde, yolunda binlerce şehit verilmiş kutsal bir davadır. Mevkiler gelip geçicidir.  Ülkücü olarak anılmak ise karşılığı ölçülemeyecek kadar büyük bir payedir. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin" dedi.

Toplantıda yer alan eski ve yeni Meclis Üyeleri, muhtarlar ve partililer de; Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın Gülnar’a kazandırdığı hizmetlerin devamını Başkan Hamit Tuna’nın getireceğine ve bayrağı daha yükseğe taşıyacağına emin olduklarını dile getirerek: "Burhanettin Kocamaz Başkan bizleri hizmetleriyle şereflendirdi. Özellikle kırsalımız göremeyeceği hizmetleri aldı. Bu sebepledir ki Kocamaz Başkan gönüllerimize ulaştı. İnancımız tam ki Hamit Tuna Başkanımız da bayrağı devraldığı yerden daha yükseklere taşıyacak bizlerin gönüllerindeki yerini pekiştirecektir. O'nun 6360 sayılı Büyükşehir yasası öncesi iyi günümüzde de kötü günümüzde de bizi yalnız bırakmadığını biliyoruz ve unutma vefasızlığını da gösteremeyiz. Allah yolunu açık etsin. Bizler dün olduğu gibi bugün de genel merkezimizin görev dağılımı ile ilgili takdirlerine saygılıyız. Aday edilen ve edilecek olanların hepsine desteklerimizi artarak devam ettireceğiz" açıklamasında bulundular.


Etiketler : gülnar  mersin  toroslar  büyükşehir 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri