Ak Partili Adaylar Mersin'i Karış Karış Geziyorlar - Mersin İstikbal Gazetesi

Ak Partili Adaylar Mersin'i Karış Karış Geziyorlar

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri kapsamında AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin'i karış karış gezerek gönülleri feth etmeye devam ediyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 02 Haziran 2018, Cumartesi

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri kapsamında AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin'i karış karış gezerek gönülleri feth etmeye devam ediyor.

 

2023 VE ÖTESİNE UZANAN HEDEFLERİMİZE İVME KAZANDIRACAĞIZ.

 

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın ve Milletvekili adayı Rabia Nur Şenlik Tarsus ilçesinde esnaf ziyaretleri yaparak destek istedi. Seçmenlere yaptığı konuşmada ; Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile yeni bir şahlanış dönemine gireceklerini ifade eden AK Parti Mersin Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’’Hızlı karar alan,hızlı icraat ve reform yapan etkin bir yönetim modeli oluşturacağız. Yeni sistemle Cumhurbaşkanlığı merkez teşkilatı politika ve strateji geliştirmeye, izleme ve değerlendirmeye yoğunlaşırken, bakanlıklar daha icracı ve fonksiyonel bir yapıda şekillendirilecektir. Bakanların artık milletvekili olmayacağını; Bu dönemde bürokrasinin azaldığı hızlı ve etkili yönetim, ekonomik büyüme, refah ve kalkınmanın garantisi olacaktır. Dolayısıyla Bakanlar kendi asil işlerine yoğunlaşacaklardır. Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayan, gelişmelere ayak uyduran, kurumların hızlı çalışmalarını sağlayan bir yönetimi hakim kılacağız. Bürokrasiyi azaltırken, büyümeyi hızlandıracak, 2023 ve ötesine uzanan hedeflerimize ivme kazandıracağız.’’ Şeklinde konuştu.

 

GÜÇLÜ VE BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ HEP BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

 

AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan ve Milletvekili adayı Zeynep Şemsi Aysalar Seçim çalışmalarını Akdeniz ilçesinde esnaf ziyaretleri yaparak destek istedi. Akdeniz esnafından büyük ilgi gören AK Parti Mersin Milletvekili Hacı Özkan," Yakın coğrafyamızda huzur ve refah ortamı için katkıda bulunmaya devam ederken, küresel düzeyde daha özgürlükçü, kapsayıcı, adaletli bir düzenin tesis edilmesinde öncülük edeceğiz. Bu anlayışla Türkiye, bugün olduğu gibi gelecekte de demokrasi ve adaleti sadece kendi insanı için değil tüm insanlık için istemeye ve hak temelli diplomatik anlayışını sürdürmeye devam edecektir.‘Dünya 5’ten büyüktür’ çağrımızı kararlılıkla sürdüreceğiz. Türkiye gelecekte de küresel düzeyde sözü dinlenen lider bir ülke ve mazlumların umudu olmayı sürdürecektir.Yeniden şekillenen dünyada her alanda rekabet üstünlüğüne sahip, girişimci ve yenilikçi anlayışın toplumun tüm kesimlerine yayıldığı, refahını adaletle paylaşan, milli değerlerini evrensel değerlerle buluşturan, güçlü ve büyük Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz." Şeklinde konuştu. 

 

TÜM VATANDAŞLARIMIZI ÇOĞULCU BİR YAKLAŞIMLA KUCAKLAMAYA DEVAM EDİYORUZ

 

Seçim çalışmaları kapsamında Yenişehir ilçesinde esnaf ve ev ziyaretleri yaparak devam eden AK Parti Milletvekili Adayı Zeynep Gül Yılmaz “AK Parti olarak hukukun üstünlüğü prensibi çerçevesinde bireysel hakları ve özgürlükleri evrensel bir miras ve anayasal düzenimizin temel ahlaki referansı olarak kabul etmekteyiz. Bu referansla, hükümetlerimiz döneminde vatandaşlarımızın temel hak ve özgürlüklerini garanti altına almayı ve bunların kullanımını kısıtlayan engelleri ortadan kaldırmayı temel bir vazife olarak gördük, bundan sonra da bu vazifeyi sürdüreceğiz. Tüm toplumsal kesimlere eşit mesafede durma anlayışımızla, milletimizin temel değerlerine dayalı birlikteliğimizi ve vatandaşlık bağını benimsiyoruz. Devlet ile vatandaş ilişkilerinin adalet ölçüsünde ve demokratik bir temelde sağlanması gerektiğini düşünüyor ve tüm vatandaşlarımızı çoğulcu bir yaklaşımla kucaklamaya devam ediyoruz."Şeklinde konuştu. 

 

BÖLGESEL VE KÜRESEL BARIŞ İLE İSTİKRARA KATKIMIZI ARTIRACAĞIZ

 

AK Parti Mersin Milletvekili Adayları Bilal Özkan, Güllü Can ve Mehmet Sait Kayan ise Mezitli ilçesinde mahalle ve ev ziyaretleri yaparak destek istedi. Güçlü bir hükümetle, huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacaklarını vurgulayan AK Parti Mersin Milletvekili Adayı Bilal Özkan ‘’Kurumsal yenilenme sayesinde güvenlik politikalarımızı daha etkin şekilde işletileceğiz. İnsanımıza özgürlüklerini güvenli bir ortamda yaşama imkânı sunacağız. Güçlü hükümet sistemi ile aynı zamanda ülkemizi bölgesinde ve küresel siyasette daha etkili bir konuma yükselteceğiz. Böylece bölgesel ve küresel barış ile istikrara katkımızı artıracağız. Fırat Kalkanı ve Zeytindalı Operasyonlarında görüldüğü gibi, uluslararası işbirliği ve terörle mücadelede imkânlarımızı genişleteceğiz. Uluslararası sorunların çözümünde söz ve hak sahibi olmak konusunda elimiz güçlenecek. Öncü ülke olma hedefimiz, yeni yönetim sistemimizle birlikte daha kısa sürede gerçekleşecek. Sorun çözen, güçlü bir ülke olarak bölgede etkinliğimiz artacak.’’ Şeklinde konuştu. 

 

BİRLİKTE GELECEĞE YÜRÜYECEĞİZ

 

AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan  Seçim çalışmalarını Silifke ilçesinde yapıyor. Milletvekili Tezcan," Demokrasinin ucu açık bir süreç olduğunu ve gelinen her aşamada yeni ufuklar oluşturma ihtiyacı bulunduğunu görmekteyiz. 24 Haziran seçimlerinden sonra demokratik standartlarımızı daha da yükseltmeye devam edeceğiz. Herkesin inandığı gibi yaşayabildiği, katılımcı bir yaklaşımla fikirlerini özgürce ifade edebildiği, refaha katkıda bulunduğu ve refahtan hak ettiği payı aldığı, emniyet ve huzur içerisinde yaşayan bir toplum olarak birlikte geleceğe yürüyeceğiz." diye konuştu.

Etiketler : mersin  akparti  seçim  adaylar 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri