Ak Partili Vekiller Halkı Geziyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Ak Partili Vekiller Halkı Geziyor

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan, “2002’de bu yola çıktığımızdan beri birçok saldırı ve engellemelerle karşı karşıya kaldık. Ama bizim milletimizin yüreğine doğru yolculuğumuz azim ve kararlılıkla devam edecektir.” Dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir"

  MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz, Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

 • "Türkiye'nin Geleceği Cumhur İttifakındadır"

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ve Tarsus İlçe Başkanı Sn. Ertuğrul Bodur ile birlikte Tarsus Kulak, Bahşiş, Huzurkent, Yeşiltepe, Atalar, Nacarlı ve Evci mahallelerini ziyaret etti.

 • Söz Verdik, Yaptık

  Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları Mersin’e eserler kazandırmaya devam ediyor. Bir yatırım daha hayata geçti. Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan 3 adet sözünü daha yerine getirdi. Akbelen Bulvarı’nda Mezarlık Kavşağı, Çamtepe Kavşağı ve Erdemli girişinde Kargıpınarı köprüsü hizmete sunuldu.

 • CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret

  CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

 • Şimşek, Tarsus'ta Cumhur İttifakını Anlattı

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek ;Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can, MHP Tarsus İlçe Başkanı Sn. Ertuğrul Bodur ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emre Bircan ile birlikte Tarsus Sandal ,

Son Güncelleme: 13 Nisan 2017, Perşembe

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Hacı Özkan, “2002’de bu yola çıktığımızdan beri birçok saldırı ve engellemelerle karşı karşıya kaldık. Ama bizim milletimizin yüreğine doğru yolculuğumuz azim ve kararlılıkla devam edecektir.” Dedi.

 

ÖZKAN, “BİZİ NE KADAR ENGELLESELER DE YOLUMUZA BAKACAĞIZ!”

 

Pazartesi günü yaptığı halk oylaması çalışmaları kapsamında Tarsus Şahin mahallesinde AK Parti mersin Milletvekili Hacı Özkan ve ekibine bir grup tarafından taşlı ve sopalı saldırıya uğradı. Olayda AK Partili beş kişi yaralandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Milletvekili Özkan, her türlü engelleme ve saldıraya rağmen dik bir şekilde yollarına devam edeceklerini ifade etti. 

Özkan, “Pazartesi günü Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Evet Kampanyası çalışmalarımız esnasında Tarsus Şahin Mahallemizde bir grup tarafından taşlı sopalı küfür ve hakaretler sonucu saldırıya uğradık. Bu saldırı sonucu çalışmalarımıza eşlik eden Tarsus ilçe teşkilatımızdan birçok kardeşimiz yaralandı. Bu kardeşlerimizi hastanelerde tedavi esnasında ziyaret ederek, acil şifalar temennisinde bulunduk. Şahsıma ve İlçe Teşkilatımıza yapılan bu menfur saldırıyı kınıyorum. Bu saldırı sonucu yaralanan kardeşlerimize Allah'tan acil şifalar diliyorum. Tüm Tarsus Teşkilatımıza ve ekibimize geçmiş olsun. Bu saldırı çalışmalarımıza engel olamayacaktır. Adalet ve Merhametle istikamet üzere, Milletimizin yüreğine doğru yolculuğumuz azim ve kararlılıkla devam edecektir. Milletimizin gönlünde yer alanların unutulmadığını biliyor ve inanıyoruz.” Şeklinde konuştu. 

TEZCAN, “YENİ TÜRKİYE’YE BÜYÜK ADIM ATIYORUZ.”

 

Öte yandan çalışmalarına devam eden AK Parti Mersin Milletvekili Yılmaz Tezcan, Mut ilçesinde binlerce vatandaşın katılım sağladığı mitingde konuştu. Mut İlçe seçim koordinasyon Merkezi ziyaretinin ardından Silifke ilçesine geçen Tezcan, Burunucu, Taşucu, Kapızlı, Susanoğlu mahallelerinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylamasında ‘EVET’ desteği istedi.

 Vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştıklarını ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kapsamında yapılacak olan halk oylamasında vatandaşın AK Parti ve MHP’ye destek vererek ‘EVET’ oyu vereceklerinden emin olduğunu söyleyen Tezcan, “Eski Türkiye'yi yöneten bir elin parmağını geçmeyen adamlardı. Bir karanlık oda, 'şu cumhurbaşkanı olacak' diyorlar ve o, cumhurbaşkanı oluyordu. Ama 16 Nisan’ın ardından Türkiye’de her şey daha şeffaf, daha net olacak. Ülkede ne olacaksa milletin izni ve haberi ile olacak. Milletimiz kapalı kapılar ardında olan konuşmalardan senaryolardan yoruldu. 15 yıldır bunu yaşamasalar da biz bu dünyada baki değiliz. Bizden sonrakiler bunları gerçekleştirmesin diye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne ‘EVET’ diyelim.” Şeklinde konuştu.

 TAŞKIN, “MİLLETVEKİLİ SAYISI 600’E ÇIKARILIYOR.”

 Bolatlı, Sağlıklı, Gömmece, Sanlıca, Keşli, Kuşçular, Çokak, Çavuşlu, mahallelerinde vatandaşlarla oturup sohbet eden Milletvekili Ali Cumhur Taşkın’a yoğun ilgi gösteren Tarsuslu vatandaşlar hiçbir parti milletvekillinin gelip vatandaşın sorunlarını dinlemediğini ifade ederekTaşkın’a teşekkür ettiler.

 Milletvekili sayısının 600’e çıkarılacağını söyleyen Taşkın, “Milletvekili sayısı 550’den 600’e çıkarılıyor. Temsiliyet genişliyor. Artan nüfusun mecliste temsili sağlanıyor ve bununla birlikte milletvekilleri kendi ilinin proje, icraat ve sorunlarına daha fazla odaklanıyor. Yeni sistemle artacak olan proje ve yatırımlardan dolayı iş yükü de artacak. Dolayısıyla görev dağılımı daha kolay bir şekilde sağlanmış oluyor.” İfadelerine yer verdi.

 

 

Etiketler : akparti  mersin  halk  gezi 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri