Ali Öz' MHP il'de Açıkladı - Mersin İstikbal Gazetesi

Ali Öz' MHP il'de Açıkladı

MHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Öz, sabah kahvaltısında Mersin’in Ulusal ve Yerel Basını ile bir araya gelerek aday adaylığı konusunda açıklamada bulundu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılıç, Suriye’de ki Toprağımız Terk Edildi

  MHP Mersin İl Başkanı Sebahattin Kılıç, yaptığı yazılı basın açıklamasında Suriye’deki Süleyman Şah olayını değerlendirdi. Kılıç, “Suriye’ye karşı kirli ve örtülü savaşın ön cephesi olmayı kabul eden AKP, 4 yıldır akan kanda büyük pay sahibidir.”dedi.

 • Baba Kız Seçim Çalışması Yaptılar

  CHP Mersin Milletvekili adayı Mustafa Baysan, Çavuşlu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. Baysan’a seçim gezisinde kızları Güneş ve Göksu Baysan da eşlik etti.

 • Şandır, ilgi odağı oldu

  MHP Mersin Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Mehmet Şandır seçim çalışmaları kapsamında bir dizi ziyaretlerde bulundu. Akdeniz ilçesi Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaret eden Şandır’a MHP Akdeniz İlçe Başkanı Cumali Ansar

 • Kocamaz seçim yürüyüşü yaptı

  Tarsus Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tarsus Belediye Başkan adayı Burhanettin Kocamaz, seçim çalışmaları çerçevesinde Yeşilyurt ve Hürriyet mahallerinde seçim yürüyüşü yaptı.

 • Çelik, Bahçeli Türk Milletinin Lideridir

  İstikbal Özel Haber / MHP Mersin Milletvekili ve Adayı Behiç Çelik gazetemizi ziyaret etti. Ziyaretlerinde Milliyetçi Hareket partisinin Mersin’de ki seçim çalışmaları hakkında açıklamalar da bulundu. MHP’nin ülkenin üniter yapısını koruyan bir parti oldu

Son Güncelleme: 03 Nisan 2011, Pazar
Haber 5637 kez görüntülendi.
Dr. Ali Öz, insanlar ile kurmuş olduğum
Gönül dostluğuna hizmet edeceğim
 
 
MHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Öz, sabah kahvaltısında Mersin’in Ulusal ve Yerel Basını ile bir araya gelerek aday adaylığı konusunda açıklamada bulundu.

Öğleden sonra da Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığı toplantı salonunda kendini destekleyen yüzlerce partili ile birlikte basın açıklamasında bulundu. Partide yapılan toplantıya MHP Mersin il Başkan Yardımcısı Celal Eğilmez, Büyükeceli Belediye Başkanı Mehmet Kale, Fındıkpınarı Belediye Başkanı Fatih Say ve çok sayıda partili katıldı.
Basın toplantılarında konuşan MHP Mersin Milletvekili Aday Adayı Dr. Ali Öz, insanlar ile kurmuş olduğu gönül dostluğuna hizmet edeceğini söyledi.

Öz; “Güzel şehrimizin Mersinin basın temsilcileri sabah düzenlediğimiz kahvaltıya katılarak bizleri onura ettiğiniz. Önümüzde yapılacak olan 24. ki dönem milletvekilliği seçimlerine Milliyetçi Hareket Partisinden Aday Adayı oldum. Uzun yıllardır insanlar ile kurmuş olduğum gönül dostluğuna hizmet etmek istiyorum. Mersin ile ilgili sorunları meclise taşımak ve çözüm noktasında tüm gücümle gayret etme arzusu içerisinde olduğumdan MHP’den aday adayı oldum” dedi.


Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

AKadim
2011-04-08 16:12:11
Taşelinin tüm oyları senin, çünki sen ona layık insanlara hizmet duygusu ile dolu bir insansın Allah yar ve yardımcın olsun
yalçın ünal
2011-04-09 08:55:10
geçen dönem kılpayı kaçırdığınız milletvekilliğini inşallah bu seçimde başaracagız sizi meclise gönderecegiz sayın doktorum
Burhan Gündoğdu
2011-04-12 08:40:34
canım arkadaşıma girmiş olduğu yolda başarılar diler yolunun ve önünün açık olmasını temenni ederim
Şefika Gökgöz
2011-04-12 15:21:13
Mhp nin kalesi olan Mersin'den, 2. sıradan aday olmanıza çok sevindim.Şimdiden tebrik ederim.
mesut bolat
2011-04-13 09:50:00
maddi manevi yanınızdayım hocam seni mecliste göreceğiz inşallah allaha emnet olun hocam
gülnarlı
2011-04-13 23:06:19
SAYIN Uzm.Dr.Ali Bey ÜLKÜCÜ HAREKATIN YİĞİT NEVHERİ UĞRUNDA MÜCADELE VERDİĞİN BU KUTLU GÖREVDE BAŞARILAR DİLER SAYGILAR SUNARIM.CENABI ALLAH YAR CE YARDIMCIN OLSUN.HER ZAMAN YANINDAYIZ...SAGCN AİLESİ
ERTAN ÖZ
2011-04-15 20:12:03
Bu adamın arkasında yürümek ve ona karşılıksız destek vermek hepimizin görevi..Gülnar'yabana atanlar Gülnar'lının ne kadar çalışkan akıllı olduklarını umarım bir kez daha göreceklerdir..Hele ki hiç bir ayrım yapmadan herkese hizmette varım diyen aslanyürekli bir doktoru meclise taşıyalım bakın siz hizmete...Sonuna kadar yanındayız SAYIN VEKİLİM

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri