Alkaya: “Üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine Dikeceğiz” - Mersin İstikbal Gazetesi

Alkaya: “Üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine Dikeceğiz”

MHP Akdeniz İlçe Teşkilatında yenilenen makam odasında ilk röportajı Mersin İstikbal Gazetesi yaptı.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Mezitli’den “Bayrak”lı Destek

  MHP Mezitli’den Afrin’de Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine “Bayrak”lı Destek

 • MHP Mersin, tam kadro Ankara’da olacak

  Milliyetçi Hareket Partisi Mersin teşkilatı, 18 Mart’ta gerçekleşecek kongre öncesi Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye sadakatini yinelerken, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte kalabalık bir heyetle kongrenin yapılacağı Ankara’ya gitmek için hazırlıklara başladı.

 • MHP Akdeniz İlçe Seçim Startını Verdi

  İstikbal Haber/ MHP Akdeniz İlçe Teşkilatı seçim startını verdi. MHP Akdeniz İlçe Başkanı S. Erdoğan Alkaya, Akdeiz ilçesinde belediye başkanlığını alacaklarını söyledi. Parti binası önünde sabah saat 9’da toplanan yüzlerce partili önünde kurban kesilerek verilen seçim startına Mersin Büyükşehir belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna,

 • Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

  İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

 • MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Son Güncelleme: 13 Ocak 2018, Cumartesi

 

 

MHP Akdeniz İlçe Teşkilatında yenilenen makam odasında ilk röportajı Mersin İstikbal Gazetesi yaptı. 

İstikbal Gazetesi’ne parti çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Akdeniz İlçe Başkanı S. Erdoğan Alkaya, 65 mahallede yaptıkları saha çalışmaları ile tüm mahalleleri gezdiklerini ve çalışma yaptıklarını ifade ederek MHP olarak Akdeniz ilçesinde belediyeyi almak için iddialı olduklarını söyledi. Başkan Alkaya, “Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımız bir ilde Akdeniz belediyesini de kazanmamız gerekiyor. Geçtiğimiz seçim döneminden bu yana yaptığımız çalışmalar yoğun bir tempo ile devam ediyor. Özellikle il başkanımız Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey’in il Başkanlığına seçilmesi ile birlikte parti çalışmalarımızda artan tempoya il başkanımızın talimatları doğrultusunda Akdeniz ilçesi olarak bizlerde çalışmalarımızı arttırdık, sahaya indik, mahalle sorumlularımızı tespit ettik,  kadın kollarımızı oluşturduk, kadınlarımızla birlikte ev toplantıları yapıyoruz.  Provokasyonlara gelmeden, partilimizi gencimizi sokağa dökmeden, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımız bir ilde inşallah,  il başkanımız ile birlikte yapacağımız güzel çalışmalarla yapılacak ilk yerel seçimde Allah izin verirse üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine dikeceğiz.”dedi.

İTTİFAKA OLUMLU BAKIYORLAR

MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakını da değerlendiren Başkan Alkaya, Lider Bahçeli’nin son günlerdeki ittifak çıkışlarının parti tabanı tarafından olumlu karşılandığını söyledi. Alkaya, “Bilge liderimizin dediği gibi, dualı bir partiyiz, Liderimiz ileriyi gören bir bilge liderdir.  Liderimizin son günlerde yaptığı çıkışları,  Akdeniz ilçemizde partimizin tabanı tarafından çok olumlu karşılandı. Ve inanıyorum ki, siyasette bir saat bile çok önemli erken karar verebilmek için ve Bilge Liderimizin bu çıkışları partimizin ve ülkemizin menfaati açısında çok doğru yerinde ve asil bir karar olduğunu biliyoruz, toplumda da bunun karşılığını olumlu yönde görüyoruz.”dedi.  

Seçimin önemini anlatan Başkan Alkaya, Akdeniz ilçesinin hassas bir seçim bölgesi olduğunun altını çizerek sandıklara sahip çıkılacağını ve sandık görevlilerinin dikkatli,  titiz çalışmaları ile MHP’nin Akdeniz ilçesinde iddialı olacağının altını çizdi. 

Etiketler : mhp  akdeniz  üçhilal 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri