Alkaya: “Üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine Dikeceğiz” - Mersin İstikbal Gazetesi

Alkaya: “Üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine Dikeceğiz”

MHP Akdeniz İlçe Teşkilatında yenilenen makam odasında ilk röportajı Mersin İstikbal Gazetesi yaptı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir"

  MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz, Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

 • "Türkiye'nin Geleceği Cumhur İttifakındadır"

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Burhanettin Kocamaz, Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ve Tarsus İlçe Başkanı Sn. Ertuğrul Bodur ile birlikte Tarsus Kulak, Bahşiş, Huzurkent, Yeşiltepe, Atalar, Nacarlı ve Evci mahallelerini ziyaret etti.

 • Söz Verdik, Yaptık

  Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşları Mersin’e eserler kazandırmaya devam ediyor. Bir yatırım daha hayata geçti. Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Adayı Lütfi Elvan 3 adet sözünü daha yerine getirdi. Akbelen Bulvarı’nda Mezarlık Kavşağı, Çamtepe Kavşağı ve Erdemli girişinde Kargıpınarı köprüsü hizmete sunuldu.

 • CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret

  CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

 • Şimşek, Tarsus'ta Cumhur İttifakını Anlattı

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek ;Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can, MHP Tarsus İlçe Başkanı Sn. Ertuğrul Bodur ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emre Bircan ile birlikte Tarsus Sandal ,

Son Güncelleme: 13 Ocak 2018, Cumartesi

 

 

MHP Akdeniz İlçe Teşkilatında yenilenen makam odasında ilk röportajı Mersin İstikbal Gazetesi yaptı. 

İstikbal Gazetesi’ne parti çalışmaları hakkında bilgi veren MHP Akdeniz İlçe Başkanı S. Erdoğan Alkaya, 65 mahallede yaptıkları saha çalışmaları ile tüm mahalleleri gezdiklerini ve çalışma yaptıklarını ifade ederek MHP olarak Akdeniz ilçesinde belediyeyi almak için iddialı olduklarını söyledi. Başkan Alkaya, “Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımız bir ilde Akdeniz belediyesini de kazanmamız gerekiyor. Geçtiğimiz seçim döneminden bu yana yaptığımız çalışmalar yoğun bir tempo ile devam ediyor. Özellikle il başkanımız Sayın Zeynel Uğur Gölgeli Bey’in il Başkanlığına seçilmesi ile birlikte parti çalışmalarımızda artan tempoya il başkanımızın talimatları doğrultusunda Akdeniz ilçesi olarak bizlerde çalışmalarımızı arttırdık, sahaya indik, mahalle sorumlularımızı tespit ettik,  kadın kollarımızı oluşturduk, kadınlarımızla birlikte ev toplantıları yapıyoruz.  Provokasyonlara gelmeden, partilimizi gencimizi sokağa dökmeden, Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımız bir ilde inşallah,  il başkanımız ile birlikte yapacağımız güzel çalışmalarla yapılacak ilk yerel seçimde Allah izin verirse üç Hilal’i Akdeniz Belediyesine dikeceğiz.”dedi.

İTTİFAKA OLUMLU BAKIYORLAR

MHP’nin Ak Parti ile yapacağı seçim ittifakını da değerlendiren Başkan Alkaya, Lider Bahçeli’nin son günlerdeki ittifak çıkışlarının parti tabanı tarafından olumlu karşılandığını söyledi. Alkaya, “Bilge liderimizin dediği gibi, dualı bir partiyiz, Liderimiz ileriyi gören bir bilge liderdir.  Liderimizin son günlerde yaptığı çıkışları,  Akdeniz ilçemizde partimizin tabanı tarafından çok olumlu karşılandı. Ve inanıyorum ki, siyasette bir saat bile çok önemli erken karar verebilmek için ve Bilge Liderimizin bu çıkışları partimizin ve ülkemizin menfaati açısında çok doğru yerinde ve asil bir karar olduğunu biliyoruz, toplumda da bunun karşılığını olumlu yönde görüyoruz.”dedi.  

Seçimin önemini anlatan Başkan Alkaya, Akdeniz ilçesinin hassas bir seçim bölgesi olduğunun altını çizerek sandıklara sahip çıkılacağını ve sandık görevlilerinin dikkatli,  titiz çalışmaları ile MHP’nin Akdeniz ilçesinde iddialı olacağının altını çizdi. 

Etiketler : mhp  akdeniz  üçhilal 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri