Atsız Afşın Yılmaz Seçim Bürosu Açtı - Mersin İstikbal Gazetesi

Atsız Afşın Yılmaz Seçim Bürosu Açtı

HP Mersin Milletvekili A.Adayı Atsız Afşin Yılmaz seçimlere hızlı başladı. Eski Devlet Hastanesi karşısında seçim bürosu açan Yılmaz’a başarı dileklerinde bulunan partililer, seçim bürosu açılışı sonrasında Yılmaz’ı tebrik ettiler. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’de seçim bürosu açılışına katıldı.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

 • Büyükşehir Adayı Hamit Tuna'dan İlçelere Ziyaret

  MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, siyasi gelişmelerle ilgili istişarede bulunmak üzere Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin İl ve İlçe Teşkilatlarını ziyaret etti.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Hepimizin"

  Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, görevde bulunduğu 15 yılda Toroslar’ın değişiminde ve gelişiminde büyük emeği olan Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Personeliyle Yunus Emre Kültür Merkezi’nde bir araya gelerek, siyasi gelişmelerle ilgili bilgi verdi.

 • Uluslararası SatrançTurnuvası Mersin'de

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu işbirliğiyle bu yıl 3.’sü gerçekleştirilecek olan ‘Uluslararası Mersin Satranç Turnuvası’nın basın toplantısını gerçekleştirdi.

Son Güncelleme: 07 Mayıs 2018, Pazartesi

Atsız Afşın Yılmaz Seçim Bürosu Açtı

MHP Mersin Milletvekili A.Adayı Atsız Afşin Yılmaz seçimlere hızlı başladı. Eski Devlet Hastanesi karşısında seçim bürosu açan Yılmaz’a başarı dileklerinde bulunan partililer, seçim bürosu açılışı sonrasında Yılmaz’ı tebrik ettiler. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’de seçim bürosu açılışına katıldı. Birlik ve beraberliğin önemine değinilen seçim bürosu açılışında Milletvekili A. Adayı Atsız Afşin Yılmaz, sosyal paylaşım sayfasından teşekkür metni paylaştı.

MHP Mersin Milletvekili A.Adayı Atsız Afşin Yılmaz’ın teşekkür metni şöyle;  24 Haziran 2018 günü yapılacak Genel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Mersin Milletvekili aday adayı olarak çalışmalarımızı yürüteceğimiz Seçim İrtibat Büromuzun açılışını 5 Mayıs 2018 Cumartesi Günü teşkilatlarımız ve aday adaylarımızın katılımıyla, birlik, beraberlik ve coşkuyla gerçekleştirdik.

MHP Mersin il Başkanı Sayın TC Zeynel Uğur Gölgeli’ye; MHP Toroslar İlçe Başkanı Sayın Hüsnü Doğan'a, MHP Akdeniz İlçe Başkanı Sayın Ahmet Gencay'a, MHP Gülnar İlçe Başkanı Sayın Yüksel Çelik'e, MHP İl Eski Başkanı Sayın Mahmut Tat’a, MHP İl Eski Başkanı ve Seçim Koordinasyon Komisyonu Başkanı Sayın Rauf Aydemir’e yüksek katılımları ile bizleri sevindiren tüm ülküdaşlarımıza ve hemşehrilerimize coşkulu katılımları için şükranlarımızı sunarız.

 

Ayrıca MHP Mersin Milletvekili Aday Adaylarımız Sayın Abdurrahman Aytekin, Sayın Ali Rıza Bozkurt, Sayın Mehmet Ali Gökmen, Sayın Attila Mutluay, Sayın Çağrı Aksay, Sayın Hayrettin Orgun’a katılımları ile birlik ve beraberlik ruhunu gösterdikleri için ayrıca teşekkür ederiz.

 

Aramızda bulunamayıp çiçek/çelenk gönderen Mersin’in İlk CKMP Gençlik Kolları Başkanı ve İlk Mersin Ülkü Ocakları Başkanı Sevgili Babam Mehmet Nihat Yılmaz’a, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanı Gökhan Demir’e, MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan’a, MHP Eski Grup Başkan Vekili ve Mersin Eski Milletvekili Mehmet Şandır’a, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna’ya, MHP Akdeniz Belediye Meclis Üyesi İlhan Çokgün’e, Osmaniye Eski Merkez İlçe Başkanı Av.Ali Turgay Akıncı'ya, Kiraz Yazılım-Rahim Tanrıverdi’ye, Metin Men’e, Mansur Kurt’a, Rahim Tanrıverdi’ye, Mehmet Saygılı’ya, Özbay İnşaat-Erdem ve Orhan Özbay’a, kıymetli kardeşlerim Oya-Göray Aktaş’a teşekkür ediyoruz.

Yürekleri bizimle atan ancak mazeretleri nedeniyle aramızda bulunamayan, sosyal medya ve telefonla ulaşan tüm gönüldaşlarımıza şükranlarımızı sunarız.”

Etiketler : mersin  mhp  atsız  afşin  yılmaz 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri