Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği - Mersin İstikbal Gazetesi

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2018, Cuma

 

 

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

 

 

 

 

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın, yanı sıra; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ak Parti Mersin Milletvekilleri, İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve Ak Parti’nin kuruluşundan bu güne hizmet edenler, mahalle muhtarları,  davetliler ve basın mensupları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Açılış konuşmasını Ak Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik hoş geldiniz mesajı ile yaptı. Başkan Ercik birlik ve beraberlik içeren konuşmasından sonra, milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Manisa Milletvekili Mersin Koordinatörü İsmail Bilen, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Akdeniz Bölge Koordinatörü Ahmet Koca’nın selam konuşmaları ile partililere mesajlarını ilettiler.

Daha sonra Ak Parti Mersin Milletvekili Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan konuşmasını yaptı. Bakan Elvan konuşmasında Ak Parti’nin 2001 yılından bu yana mücadelesini veren Ak Parti’nin kurucularını anarak “Bizde veda yemeği olmaz vefa yemeği olur. Bizde birleşme bütünleşme, dayanışma kardeşlik yemeği olur.” Sözleri ile “hepsinden Allah razı olsun” duasında bulundu. Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana birçok engelle karşılaştığını fakat bu engelleri teker teker aştıklarını ve bugünlere geldiklerini anlatan Bakan Elvan, hareketin meşalesini taşıyanların milletle beraber onurlu duruşları ile Ak Partililerin olduğunu dile getirdi. Ak Partililerin yoldaşının millet olduğunu işaret etti. Yoldaşı millet olanın yolda kalmayacağını söyledi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersinle ilgili yapılan ve yapılacak olan  hizmetleri anlatarak konuşmasını sürdürdü. Bakan elvan’ın konuşmasından sonra Ak Parti Teşkilat Genel Başkanı Mustafa Ataş konuşma yaptı. Başkan Ataş konuşmasında Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana sadece milletine hizmet ettiğine vurgu yaptı.

Etiketler : mersin  akparti  vefa  yemek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri