Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği - Mersin İstikbal Gazetesi

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • "Huzur, İstikrar ve Beka İçin Cumhur İttifakı ve MHP Diyoruz"

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can ile birlikte Tarsus Atatürk Caddesi üzerinde bulunan esnafları ve vatandaşları ziyaret edip, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatarak, Mecliste güçlü MHP için destek istedi.

 • Gökçel, Çiftçinin Meclisteki Sesi Olacağım

  Partisinin tarım alanındaki hedeflerini açıklayan CHP Mersin Milletvekili adayı Gökçel, Mersinli çiftçinin meclisteki sesi olacağını söyledi

 • MHP Olduğu Sürece, Gelecek Aydınlık

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek Toroslar Yeniköy ,Yavca , Arslanköy , Kızılbağ, Ayvagediği, Çandır, Gözne, Bekiralanı, Karaisalı mahalleleri ile Güzelyayla ve Soğucak mahalleleri ve esnaflarını ziyaret ederek vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

 • Muhtarlar İlgi Odağı Olmaya Devam Ediyor

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik’in muhtarlarla ilgili yanıtına, yanıt verdi.

 • Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir"

  MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz, Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2018, Cuma

 

 

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

 

 

 

 

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın, yanı sıra; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ak Parti Mersin Milletvekilleri, İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve Ak Parti’nin kuruluşundan bu güne hizmet edenler, mahalle muhtarları,  davetliler ve basın mensupları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Açılış konuşmasını Ak Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik hoş geldiniz mesajı ile yaptı. Başkan Ercik birlik ve beraberlik içeren konuşmasından sonra, milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Manisa Milletvekili Mersin Koordinatörü İsmail Bilen, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Akdeniz Bölge Koordinatörü Ahmet Koca’nın selam konuşmaları ile partililere mesajlarını ilettiler.

Daha sonra Ak Parti Mersin Milletvekili Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan konuşmasını yaptı. Bakan Elvan konuşmasında Ak Parti’nin 2001 yılından bu yana mücadelesini veren Ak Parti’nin kurucularını anarak “Bizde veda yemeği olmaz vefa yemeği olur. Bizde birleşme bütünleşme, dayanışma kardeşlik yemeği olur.” Sözleri ile “hepsinden Allah razı olsun” duasında bulundu. Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana birçok engelle karşılaştığını fakat bu engelleri teker teker aştıklarını ve bugünlere geldiklerini anlatan Bakan Elvan, hareketin meşalesini taşıyanların milletle beraber onurlu duruşları ile Ak Partililerin olduğunu dile getirdi. Ak Partililerin yoldaşının millet olduğunu işaret etti. Yoldaşı millet olanın yolda kalmayacağını söyledi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersinle ilgili yapılan ve yapılacak olan  hizmetleri anlatarak konuşmasını sürdürdü. Bakan elvan’ın konuşmasından sonra Ak Parti Teşkilat Genel Başkanı Mustafa Ataş konuşma yaptı. Başkan Ataş konuşmasında Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana sadece milletine hizmet ettiğine vurgu yaptı.

Etiketler : mersin  akparti  vefa  yemek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri