Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği - Mersin İstikbal Gazetesi

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Mezitli’den “Bayrak”lı Destek

  MHP Mezitli’den Afrin’de Mücadele Eden Güvenlik Güçlerine “Bayrak”lı Destek

 • MHP Mersin, tam kadro Ankara’da olacak

  Milliyetçi Hareket Partisi Mersin teşkilatı, 18 Mart’ta gerçekleşecek kongre öncesi Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye sadakatini yinelerken, il ve ilçe teşkilatları ile birlikte kalabalık bir heyetle kongrenin yapılacağı Ankara’ya gitmek için hazırlıklara başladı.

 • MHP Akdeniz İlçe Seçim Startını Verdi

  İstikbal Haber/ MHP Akdeniz İlçe Teşkilatı seçim startını verdi. MHP Akdeniz İlçe Başkanı S. Erdoğan Alkaya, Akdeiz ilçesinde belediye başkanlığını alacaklarını söyledi. Parti binası önünde sabah saat 9’da toplanan yüzlerce partili önünde kurban kesilerek verilen seçim startına Mersin Büyükşehir belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna,

 • Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

  İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu.

 • MHP'de Parti içi Eğitim Sürüyor

  İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Teşkilatı parti içi eğitim çalışmalarını sürdürüyor. MHP, Mersin il Başkan Yardımcısı Ramazan Yalçın organizesinde, Tarsus ilçe Teşkilatının ardından Toroslar ilçe Teşkilatı ile de parti içi eğitim çalışması yaptı. Çalışma kapsamında verilen konferansın konusu ise “Yeni Bin Yılda Ülkücü Hareket ve Yeni Sorumluluklar...'' Oldu.

Son Güncelleme: 23 Şubat 2018, Cuma

 

 

Bakan Elvan, Veda Değil Vefa Yemeği

 

 

 

 

İstikbal Haber/ Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ak Parti Mersin İl Teşkilatının düzenlediği Ahde Vefa Yemeğine katıldı. Pedias Resteaurant’ta verilen yemeğe yoğun bir katılım oldu. Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın, yanı sıra; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ak Parti Mersin Milletvekilleri, İl Başkanı Cesim Ercik, İlçe başkanları, kadın kolları, gençlik kolları ve Ak Parti’nin kuruluşundan bu güne hizmet edenler, mahalle muhtarları,  davetliler ve basın mensupları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Açılış konuşmasını Ak Parti Mersin il Başkanı Cesim Ercik hoş geldiniz mesajı ile yaptı. Başkan Ercik birlik ve beraberlik içeren konuşmasından sonra, milletvekili Ali Cumhur Taşkın, Manisa Milletvekili Mersin Koordinatörü İsmail Bilen, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Akdeniz Bölge Koordinatörü Ahmet Koca’nın selam konuşmaları ile partililere mesajlarını ilettiler.

Daha sonra Ak Parti Mersin Milletvekili Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan konuşmasını yaptı. Bakan Elvan konuşmasında Ak Parti’nin 2001 yılından bu yana mücadelesini veren Ak Parti’nin kurucularını anarak “Bizde veda yemeği olmaz vefa yemeği olur. Bizde birleşme bütünleşme, dayanışma kardeşlik yemeği olur.” Sözleri ile “hepsinden Allah razı olsun” duasında bulundu. Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana birçok engelle karşılaştığını fakat bu engelleri teker teker aştıklarını ve bugünlere geldiklerini anlatan Bakan Elvan, hareketin meşalesini taşıyanların milletle beraber onurlu duruşları ile Ak Partililerin olduğunu dile getirdi. Ak Partililerin yoldaşının millet olduğunu işaret etti. Yoldaşı millet olanın yolda kalmayacağını söyledi.

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Mersinle ilgili yapılan ve yapılacak olan  hizmetleri anlatarak konuşmasını sürdürdü. Bakan elvan’ın konuşmasından sonra Ak Parti Teşkilat Genel Başkanı Mustafa Ataş konuşma yaptı. Başkan Ataş konuşmasında Ak Parti’nin kurulduğu günden bu yana sadece milletine hizmet ettiğine vurgu yaptı.

Etiketler : mersin  akparti  vefa  yemek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri