Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız" - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız"

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kuyucuoğlu, "Titizlikle takip ediyoruz"

  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu, yapımı devam eden Liman-Hal köprülü Kavşağı projesinin şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • Aktay, Adı Geçen İsimlerle ilgili Açıklama Yapmamız Beklenemez

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin muhtemel Mersin Büyükşehir Adayıyla ilgili olarak son günlerde yayınlanan kimi haber ve yorumlarla ilgili olarak yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

 • MHP Mersin İl Teşkilatı ‘Adayımız Hamit Tuna’ Dedi

  -Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

 • Baki Şimşek'ten Seçim Ekonomisi Eleştirisi

  Mersin milletvekili Baki ŞİMŞEK TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında ekonomiden işsizliğe , öğrencinin yurt sorunundan çukurova havalimanına kadar birçok konuya değindi ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında ; “ Milletin gündemi işsizlik, yoksulluk,

 • Baki Şimşek, "Ezan Dinmesin, Bayrak İnmesin, Vatan Bölünmesin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulu’nda şehit düşen askerlerimiz için hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirterek “ Ne yazık ki 10 kahraman evladını şehit verdik ama 10 şehidimizin 5 dakikalık haber değeri olmadı” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2018, Salı

 

 

BAKİ ŞİMŞEK “ CUMHUR İTTİFAKI GELİYOR; GECE UYUMADAN, GÜNDÜZ YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ! ”

 

 

 

 

 

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Akşam iftar programından Sahur saatine kadar son sürat çalışan Şimşek; birkaç saat uyku ile sabah seçim mesaisine erkenden  başlayarak; vatandaşlara Cumhur ittifakını anlatıyor.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; katıldığı Anamur programında ;Anamur iskele sahil esnafı, Anamur Ören Hal Esnafı, Anamur sanayi sitesi esnafları ve Anamur hal esnafları ziyaretlerinde bulundu.  Şimşek; esnafa yapmış olduğu konuşmalarda Cumhur ittifakının önemine değinerek, ülkenin bekasının bu ittifaka bağlı olduğunu söyledi. Baki Şimşek esnafa yönelik konuşmasında; “Öncelikle hepinizin Ramazan ayını kutluyorum. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler Türkiye’nin kader seçimlerinden bir tanesi . Türkiye; bütün küresel güçlerin, küresel sermayelerin oyun alanı yapılmak isteniyor  yani   Türkiye hem ekonomik yönden hem terörle terbiye edilmek isteniyor. Recep Tayyip Erdoğan üzerinden  Türkiye Cumhuriyeti devleti ile hesaplaşılmak isteniyor. Bizim meselemiz Recep Tayyip Erdoğan değil; bizim meselemiz Türkiye Cumhuriyeti devletidir. Elbette sorunlarımız var. Elbette eksiklerimiz var. Elbette yapılan yanlışlar var. Ama bugün bunları konuşacak durumda değiliz. Türkiye; Filistin yapılmak isteniyor. Türkiye; Irak yapılmak isteniyor. Türkiye; Suriye yapılmak isteniyor. Onun için Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli yüksek öngörüsü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi konusunda bir fikir ortaya attı  ve 16 Nisan’da yapılan referandumla Türk Milletinin onayına sunuldu sonuçta milletimizin  takdiriyle de onaylandı. Bugün de MHP 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdi. Tabi bu arada birtakım vatandaşlarımız niye Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyoruz diyorlar. Değerli arkadaşlar mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır, yaklaşımımız budur. Bütün hemşehrilerimizden de bu konuda  destek bekliyoruz. Geçmiş seçimlerde referandumdan sonra Türkiye’ye diktatörlük gelecek. Türkiye’de tek adam rejimi olacak diyenler bugün çıkıp Cumhurbaşkanı adayı olabiliyorlar. Madem diktatörlük gelecekse; siz diktatöre oy verir misiniz? Sandıktan çıkan bir seçimin sonucu diktatörlük olmaz. Türk milleti kime oy verirse Türkiye’yi o yönetecek. Ben bir çiftçi çocuğuyum, köylü çocuğuyum; sizlerin sorunlarını her platformda TBMM çatısı altında dile getirmeye çalıştım. Bundan sonra da bize oy versin vermesin ; bizi sevsin sevmesin bütün hemşehrilerimizin hizmetkarı olmaya talibiz. Hepinizin duasını ve desteğini bekliyoruz. 24 Haziran’dan sonrada MHP bu yönetim sisteminin içinde olacak.” dedi.

 Baki Şimşek ayrıca Anamur Karanlar Muz Sarartma İşletmesini ziyaret etti ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Anamur iftar programına katılarak tüm vatandaşların Ramazanını kutladı. MHP Anamur ilçe teşkilatı ve  Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Anamur Mahalle Muhtarları toplantısına katıldı.

Etiketler : mhp  mersin  milletvekili  baki  şimşek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri