Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız" - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız"

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • Mersin'i Biz Anlattık, Sorduk,Sahip Çıktık

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; seçime sayılı günler kala çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sabah saatlerinde Flaş Radyo’da canlı yayın konuğu olan Şimşek; 24 Haziran seçimlerini ve gündemi değerlendirdi.

 • Biz Yapamayacağımızı Vaadetmedik"

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 • Şimşek, "Sayın Devlet Bahçeli Her zaman Haklı Çıkmıştır"

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus’ta bulunan STK, Oda Başkanları, Basın Mensupları, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve MHP Teşkilat Başkanlarına vermiş olduğu kahvaltı programında 24 Haziran seçiminin önemini vurgulayarak, Cumhur ittifakını anlattı. Partisi ve ittifak için destek istedi.

 • Milli İradenin Milli Projelere Desteğine İnancımız Tamdır

  AK Parti Mersin Milletvekili adayları Mersin’i 2023 hedeflerine taşımak için 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçim çalışmaları aralıksız devam ediyor.

 • Şimşek. Bahçeli'ye ve Bize Güvenin

  MHP Mersin Milletvekili Sn. Baki Şimşek; Tarsus Belediye Başkanı Sn. Şevket Can, MHP Mersin Milletvekili adayı Sn.Yunus Kızıl ve Tarsus Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Emre Bircan ile birlikte Yarenlik Alanında esnafları ziyaret edip, hayırlı işler dileklerinde bulunarak partisi ve Cumhur İttifakı için destek istedi.

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2018, Salı

 

 

BAKİ ŞİMŞEK “ CUMHUR İTTİFAKI GELİYOR; GECE UYUMADAN, GÜNDÜZ YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ! ”

 

 

 

 

 

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Akşam iftar programından Sahur saatine kadar son sürat çalışan Şimşek; birkaç saat uyku ile sabah seçim mesaisine erkenden  başlayarak; vatandaşlara Cumhur ittifakını anlatıyor.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; katıldığı Anamur programında ;Anamur iskele sahil esnafı, Anamur Ören Hal Esnafı, Anamur sanayi sitesi esnafları ve Anamur hal esnafları ziyaretlerinde bulundu.  Şimşek; esnafa yapmış olduğu konuşmalarda Cumhur ittifakının önemine değinerek, ülkenin bekasının bu ittifaka bağlı olduğunu söyledi. Baki Şimşek esnafa yönelik konuşmasında; “Öncelikle hepinizin Ramazan ayını kutluyorum. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler Türkiye’nin kader seçimlerinden bir tanesi . Türkiye; bütün küresel güçlerin, küresel sermayelerin oyun alanı yapılmak isteniyor  yani   Türkiye hem ekonomik yönden hem terörle terbiye edilmek isteniyor. Recep Tayyip Erdoğan üzerinden  Türkiye Cumhuriyeti devleti ile hesaplaşılmak isteniyor. Bizim meselemiz Recep Tayyip Erdoğan değil; bizim meselemiz Türkiye Cumhuriyeti devletidir. Elbette sorunlarımız var. Elbette eksiklerimiz var. Elbette yapılan yanlışlar var. Ama bugün bunları konuşacak durumda değiliz. Türkiye; Filistin yapılmak isteniyor. Türkiye; Irak yapılmak isteniyor. Türkiye; Suriye yapılmak isteniyor. Onun için Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli yüksek öngörüsü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi konusunda bir fikir ortaya attı  ve 16 Nisan’da yapılan referandumla Türk Milletinin onayına sunuldu sonuçta milletimizin  takdiriyle de onaylandı. Bugün de MHP 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdi. Tabi bu arada birtakım vatandaşlarımız niye Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyoruz diyorlar. Değerli arkadaşlar mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır, yaklaşımımız budur. Bütün hemşehrilerimizden de bu konuda  destek bekliyoruz. Geçmiş seçimlerde referandumdan sonra Türkiye’ye diktatörlük gelecek. Türkiye’de tek adam rejimi olacak diyenler bugün çıkıp Cumhurbaşkanı adayı olabiliyorlar. Madem diktatörlük gelecekse; siz diktatöre oy verir misiniz? Sandıktan çıkan bir seçimin sonucu diktatörlük olmaz. Türk milleti kime oy verirse Türkiye’yi o yönetecek. Ben bir çiftçi çocuğuyum, köylü çocuğuyum; sizlerin sorunlarını her platformda TBMM çatısı altında dile getirmeye çalıştım. Bundan sonra da bize oy versin vermesin ; bizi sevsin sevmesin bütün hemşehrilerimizin hizmetkarı olmaya talibiz. Hepinizin duasını ve desteğini bekliyoruz. 24 Haziran’dan sonrada MHP bu yönetim sisteminin içinde olacak.” dedi.

 Baki Şimşek ayrıca Anamur Karanlar Muz Sarartma İşletmesini ziyaret etti ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Anamur iftar programına katılarak tüm vatandaşların Ramazanını kutladı. MHP Anamur ilçe teşkilatı ve  Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Anamur Mahalle Muhtarları toplantısına katıldı.

Etiketler : mhp  mersin  milletvekili  baki  şimşek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri