Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız" - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, "Çalışacağız, Başaracağız"

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2018, Salı

 

 

BAKİ ŞİMŞEK “ CUMHUR İTTİFAKI GELİYOR; GECE UYUMADAN, GÜNDÜZ YORULMADAN ÇALIŞACAĞIZ, BAŞARACAĞIZ! ”

 

 

 

 

 

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; gece uyumadan gündüz yorulmadan çalışacağız söylemi ile çıktığı seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Akşam iftar programından Sahur saatine kadar son sürat çalışan Şimşek; birkaç saat uyku ile sabah seçim mesaisine erkenden  başlayarak; vatandaşlara Cumhur ittifakını anlatıyor.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; katıldığı Anamur programında ;Anamur iskele sahil esnafı, Anamur Ören Hal Esnafı, Anamur sanayi sitesi esnafları ve Anamur hal esnafları ziyaretlerinde bulundu.  Şimşek; esnafa yapmış olduğu konuşmalarda Cumhur ittifakının önemine değinerek, ülkenin bekasının bu ittifaka bağlı olduğunu söyledi. Baki Şimşek esnafa yönelik konuşmasında; “Öncelikle hepinizin Ramazan ayını kutluyorum. 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler Türkiye’nin kader seçimlerinden bir tanesi . Türkiye; bütün küresel güçlerin, küresel sermayelerin oyun alanı yapılmak isteniyor  yani   Türkiye hem ekonomik yönden hem terörle terbiye edilmek isteniyor. Recep Tayyip Erdoğan üzerinden  Türkiye Cumhuriyeti devleti ile hesaplaşılmak isteniyor. Bizim meselemiz Recep Tayyip Erdoğan değil; bizim meselemiz Türkiye Cumhuriyeti devletidir. Elbette sorunlarımız var. Elbette eksiklerimiz var. Elbette yapılan yanlışlar var. Ama bugün bunları konuşacak durumda değiliz. Türkiye; Filistin yapılmak isteniyor. Türkiye; Irak yapılmak isteniyor. Türkiye; Suriye yapılmak isteniyor. Onun için Genel Başkanımız sayın Devlet Bahçeli yüksek öngörüsü ile Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi konusunda bir fikir ortaya attı  ve 16 Nisan’da yapılan referandumla Türk Milletinin onayına sunuldu sonuçta milletimizin  takdiriyle de onaylandı. Bugün de MHP 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak gösterdi. Tabi bu arada birtakım vatandaşlarımız niye Recep Tayyip Erdoğan’a oy veriyoruz diyorlar. Değerli arkadaşlar mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır, yaklaşımımız budur. Bütün hemşehrilerimizden de bu konuda  destek bekliyoruz. Geçmiş seçimlerde referandumdan sonra Türkiye’ye diktatörlük gelecek. Türkiye’de tek adam rejimi olacak diyenler bugün çıkıp Cumhurbaşkanı adayı olabiliyorlar. Madem diktatörlük gelecekse; siz diktatöre oy verir misiniz? Sandıktan çıkan bir seçimin sonucu diktatörlük olmaz. Türk milleti kime oy verirse Türkiye’yi o yönetecek. Ben bir çiftçi çocuğuyum, köylü çocuğuyum; sizlerin sorunlarını her platformda TBMM çatısı altında dile getirmeye çalıştım. Bundan sonra da bize oy versin vermesin ; bizi sevsin sevmesin bütün hemşehrilerimizin hizmetkarı olmaya talibiz. Hepinizin duasını ve desteğini bekliyoruz. 24 Haziran’dan sonrada MHP bu yönetim sisteminin içinde olacak.” dedi.

 Baki Şimşek ayrıca Anamur Karanlar Muz Sarartma İşletmesini ziyaret etti ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği Anamur iftar programına katılarak tüm vatandaşların Ramazanını kutladı. MHP Anamur ilçe teşkilatı ve  Mersin Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen Anamur Mahalle Muhtarları toplantısına katıldı.

Etiketler : mhp  mersin  milletvekili  baki  şimşek 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri