Baki Şimşek, Cumhur İttifakını Anlatıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, Cumhur İttifakını Anlatıyor

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; Tarsus İlçe Yöneticisi Ali Alışkan ile birlikte Şehitler Tepesi esnaflarını ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 02 Haziran 2018, Cumartesi

BAKİ ŞİMŞEK MERSİN’DE CUMHUR İTTİFAKINI ANLATIYOR.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; Tarsus İlçe Yöneticisi  Ali Alışkan ile birlikte Şehitler Tepesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnafların sorunlarını dinleyen Şimşek; MHP’nin TBMM’de  güçlü bir şekilde temsil edilebilmesi  için Cumhur ittifakının gerekli olduğunu vurgulayarak ; bu konuda destek beklediklerini söyledi.

Baki Şimşek;  MHP Mersin Milletvekili Adayı Sn. Uğur Kılınç, İl Başkan yardımcıları Çağrı Ünel ve Kürşat Köklü ile birlikte Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn.  Sabri Tekli ve Yönetim kurulu üyeleri ile Mersin Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ertuğran bey ve yönetimini ziyaret etti. Daha sonra Akdeniz Zeytinlibahçe caddesindeki Melba Otomotivi ve  esnafları  tek tek gezen Baki Şimşek ülkenin bekası açısından Cumhur İttifakının önemini anlattı.

Akdeniz İhsaniye mahalle muhtarı Sn. Zehra Yılmaz ile birlikte kadın üreticilerinin sergisini ziyaret eden Şimşek; kadınların toplum hayatındaki öneminden bahsederek, serginin hazırlanmasında emeği geçen başta mahalle muhtarı olmak üzere tüm emekçi kadınları tebrik etti.  MHP’nin seçim beyannamesinde  kadına ve çocuklara yönelik politikasını anlatan Şimşek; kadına ve çocuğa uygulanan suçlarda  cezanın ağırlaştırılacağını söyledi.

Vatan ve millete hizmet edebilmek gayesiyle çalıştıklarını belirten Baki Şimşek; MHP ‘nin her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutarak bir siyaset politikası izlediğini söyledi. MHP’nin uzlaştırmacı, krizleri yöneten ve derin siyasi tavrıyla adeta bir kasko görevi gördüğünü  belirterek konuya ilişkin yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi .“99 yılında biz kendi partililerimizin bile eleştirilerine rağmen sayın Ecevit’le koalisyon kurduk. Daha sonra Ekmeleddin İhsanoğlu’nu CHP ile beraber ortak aday gösterdik. O zaman da ülkemizin geleceğini düşünüyorduk; bugün de ülkemizi düşünüyoruz.  Yaşadığımız hadiselerden sonra özellikle Doğu’da, Güneydoğu’da, Suriye’de; hendek teröründen sonra ve yaşanan hain 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli “Vatanı kaybettikten sonra neyin siyasetini yapacağız” dedi ve bir politika değişikliğine gittik. Ben MHP’nin milletvekiliyim. Başka bir siyasi partinin Genel Başkanına oy istemenin bizim için ne kadar zor olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Ama mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Recep Tayyip Erdoğan’ı yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destekliyoruz. Bu noktada da bütün hemşehrilerimizin desteğini ve duasını bekliyoruz. “ dedi.

Mersin Sebze Meyve Komisyoncular derneğinin düzenlediği iftar programına ziyarette bulunan Şimşek daha sonra Türkiye Mersin Kamu-Sen İl Teşkilatının düzenlediği iftar programına katıldı. Çekmiş oldukları her türlü çileye ve cefaya rağmen bugüne kadar sendikadan ayrılmayan ve sendikaya sahip çıkan, Kamu senli olmanın şerefini yaşayan bütün dava arkadaşlarına teşekkür eden Şimşek tüm konukların Ramazan ayını kutladı.

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri