Baki Şimşek, Cumhur İttifakını Anlatıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, Cumhur İttifakını Anlatıyor

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; Tarsus İlçe Yöneticisi Ali Alışkan ile birlikte Şehitler Tepesi esnaflarını ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kuyucuoğlu, "Titizlikle takip ediyoruz"

  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu, yapımı devam eden Liman-Hal köprülü Kavşağı projesinin şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • Aktay, Adı Geçen İsimlerle ilgili Açıklama Yapmamız Beklenemez

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin muhtemel Mersin Büyükşehir Adayıyla ilgili olarak son günlerde yayınlanan kimi haber ve yorumlarla ilgili olarak yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

 • MHP Mersin İl Teşkilatı ‘Adayımız Hamit Tuna’ Dedi

  -Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

 • Baki Şimşek'ten Seçim Ekonomisi Eleştirisi

  Mersin milletvekili Baki ŞİMŞEK TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında ekonomiden işsizliğe , öğrencinin yurt sorunundan çukurova havalimanına kadar birçok konuya değindi ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında ; “ Milletin gündemi işsizlik, yoksulluk,

 • Baki Şimşek, "Ezan Dinmesin, Bayrak İnmesin, Vatan Bölünmesin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulu’nda şehit düşen askerlerimiz için hassasiyet gösterilmesi gerektiğini belirterek “ Ne yazık ki 10 kahraman evladını şehit verdik ama 10 şehidimizin 5 dakikalık haber değeri olmadı” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 02 Haziran 2018, Cumartesi

BAKİ ŞİMŞEK MERSİN’DE CUMHUR İTTİFAKINI ANLATIYOR.

MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek; Tarsus İlçe Yöneticisi  Ali Alışkan ile birlikte Şehitler Tepesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyaret esnasında esnafların sorunlarını dinleyen Şimşek; MHP’nin TBMM’de  güçlü bir şekilde temsil edilebilmesi  için Cumhur ittifakının gerekli olduğunu vurgulayarak ; bu konuda destek beklediklerini söyledi.

Baki Şimşek;  MHP Mersin Milletvekili Adayı Sn. Uğur Kılınç, İl Başkan yardımcıları Çağrı Ünel ve Kürşat Köklü ile birlikte Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn.  Sabri Tekli ve Yönetim kurulu üyeleri ile Mersin Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ertuğran bey ve yönetimini ziyaret etti. Daha sonra Akdeniz Zeytinlibahçe caddesindeki Melba Otomotivi ve  esnafları  tek tek gezen Baki Şimşek ülkenin bekası açısından Cumhur İttifakının önemini anlattı.

Akdeniz İhsaniye mahalle muhtarı Sn. Zehra Yılmaz ile birlikte kadın üreticilerinin sergisini ziyaret eden Şimşek; kadınların toplum hayatındaki öneminden bahsederek, serginin hazırlanmasında emeği geçen başta mahalle muhtarı olmak üzere tüm emekçi kadınları tebrik etti.  MHP’nin seçim beyannamesinde  kadına ve çocuklara yönelik politikasını anlatan Şimşek; kadına ve çocuğa uygulanan suçlarda  cezanın ağırlaştırılacağını söyledi.

Vatan ve millete hizmet edebilmek gayesiyle çalıştıklarını belirten Baki Şimşek; MHP ‘nin her zaman ülke menfaatlerini ön planda tutarak bir siyaset politikası izlediğini söyledi. MHP’nin uzlaştırmacı, krizleri yöneten ve derin siyasi tavrıyla adeta bir kasko görevi gördüğünü  belirterek konuya ilişkin yapmış olduğu konuşmada şunları söyledi .“99 yılında biz kendi partililerimizin bile eleştirilerine rağmen sayın Ecevit’le koalisyon kurduk. Daha sonra Ekmeleddin İhsanoğlu’nu CHP ile beraber ortak aday gösterdik. O zaman da ülkemizin geleceğini düşünüyorduk; bugün de ülkemizi düşünüyoruz.  Yaşadığımız hadiselerden sonra özellikle Doğu’da, Güneydoğu’da, Suriye’de; hendek teröründen sonra ve yaşanan hain 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli “Vatanı kaybettikten sonra neyin siyasetini yapacağız” dedi ve bir politika değişikliğine gittik. Ben MHP’nin milletvekiliyim. Başka bir siyasi partinin Genel Başkanına oy istemenin bizim için ne kadar zor olabileceğini tahmin edebilirsiniz. Ama mevzu bahis vatansa gerisi teferruattır. Recep Tayyip Erdoğan’ı yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde destekliyoruz. Bu noktada da bütün hemşehrilerimizin desteğini ve duasını bekliyoruz. “ dedi.

Mersin Sebze Meyve Komisyoncular derneğinin düzenlediği iftar programına ziyarette bulunan Şimşek daha sonra Türkiye Mersin Kamu-Sen İl Teşkilatının düzenlediği iftar programına katıldı. Çekmiş oldukları her türlü çileye ve cefaya rağmen bugüne kadar sendikadan ayrılmayan ve sendikaya sahip çıkan, Kamu senli olmanın şerefini yaşayan bütün dava arkadaşlarına teşekkür eden Şimşek tüm konukların Ramazan ayını kutladı.

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri