Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir" - Mersin İstikbal Gazetesi

Baki Şimşek, "MHP Bayraktır, Millettir Türkiye'dir"

MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz, Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Kılavuz, "Fitne ve Fesata Fırsat Vermeyeceğiz"

  Ülkü Ocakları Genel Başkanı ve MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’yı makamında ziyaret etti.

 • Mersin Büyükşehir Adayı Tuna'ya Coşkulu Karşılama

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, teşkilatlara yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerine Tarsus’ta devam etti.

 • Başkan Tuna, "Hizmet Etmek İçin Yetki Bekliyoruz"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, kent genelindeki meslek odaları, hemşehri dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulunuyor.

 • Başkan Tuna, " El Birliğiyle Kentimize Sahip Çıkacağız"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, adaylığı ile ilgili istişarede bulunmak üzere Teşkilat ve Sivil Toplum Kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

 • İlçe Ziyaretlerinde Hamit Tuna Heyecanı

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, İlçelerde gerçekleştirdiği Teşkilat ziyaretlerine devam ediyor.

Son Güncelleme: 16 Haziran 2018, Cumartesi

BAKİ ŞİMŞEK “MHP BAYRAKTIR, MHP MİLLETTİR, MHP TÜRKİYE’DİR.”

MHP Mersin Milletvekili Sn.Baki Şimşek; MHP Mersin İl Başkanı Sn. Zeynel Uğur Gölgeli , Mut Belediye Başkanı Sn. Nebi Yılmaz,  Mut İlçe Başkanı Sn.Alparslan Savaş Kır,Mut Ülkü Ocakları Başkanı Sn. Soner Kır , Kamu-Sen Mut Şube Başkanı Sn. Kürşad Malgaç, Türkav Mut Şube Başkanı Sn. Hakan Ütük  ile birlikte Mut Alahan Mahallesi,Mut Gülnarlılar Derneği, Çınaraltı parkı  ve Mut Hamamköy’ü ziyaret etti.

MHP Mersin Milletvekili Sn Baki Şimşek; Mut’ta Belediye personelleri ile bayramlaşma törenine katıldı. Personelin bayramını kutlayan Şimşek ardından  Mut şehitliğini ziyaret ederek Soma maden şehitlerini ve tüm şehitleri minnetle yaad etti.

Baki Şimşek gün içerisinde yapmış olduğu tüm konuşmalarda;  Terör örgütlerinin arkasında emperyalist güçlerin bulunduğunu belirterek; önce hendekler açarak ve özerklik ilan etmek isteyerek pkk ile ülkeyi karıştırmak isteyenlerin bunda başarılı olamayınca başka senaryoları oyun sahnesine taşıyarak pkk ile yapamadıklarını hain fetö darbe girişimiyle yapmak istediklerini, ülke üzerinde oynanan oyunların tekrar sergilenmemesi ve ülkenin ayakta kalması için öncelikle MHP’ye ihtiyaç olduğunu  ve ülke şartlarından dolayı zorunlu bir politika gereği ortaya çıkan Cumhur ittifakının Türkiye’nin bekası için gerekli ve zorunlu olduğunu söyledi.  

           Sertavul’da ve Gülnar Zeyne’de vatandaşlara seslenen Şimşek “
MHP bayraktır, MHP Millettir, MHP Türkiye’dir. MHP aşılmaz kale, Türkiye ve Türk Milletinin güvencesidir. Türk milleti olarak 24 Haziranla birlikte 2023 Lider Ülke Türkiye Ülküsüne kilitlenerek parlak bir istikbali oylayacağız, MHP’ye ve Cumhur ittifakına destek verin. “ dedi. Sertavul’da esnaf ziyaretinde de bulunan Şimşek; akşam Ramazan ayının son iftar yemeğinde Mut’lu hemşehrileri ile  bir araya gelerek vatandaşların Ramazan bayramını kutladı.

Etiketler : mersin  mhp  baki  şimşek  cumhur  ittifak 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri