Başkan Gölgeli: MHP Mersin'de Seçime Hazır - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Gölgeli: MHP Mersin'de Seçime Hazır

CUMHUR İTTİFAKI BİZİM NAMUSUMUZ İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin erken seçime hazır olduğunu söyledi. Milletvekili aday adaylarının açıklamalarda bulunmaları Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgiyi daha da çok arttırdığını söyledi. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın MHP için bir namus meselesi olduğunu belirterek en iyi başarıyı alacaklarını dile getirdi.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 25 Nisan 2018, Çarşamba

 

Başkan Gölgeli: MHP Mersin'de  Seçime Hazır

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, gazetemize yaptığı basın açıklamasında MHP’nin erken seçime hazır olduğunu söyledi.  Milletvekili aday adaylarının açıklamalarda bulunmaları Milliyetçi Hareket Partisi’ne olan ilgiyi daha da çok arttırdığını söyledi. 24 Haziran seçimlerinde Cumhur İttifakı’nın MHP için bir namus meselesi olduğunu belirterek en iyi başarıyı alacaklarını dile getirdi.

CUMHUR İTTİFAKI BİZİM NAMUSUMUZ

Başkan Gölgeli, "MHP Mersin il Teşkilatı olarak; Sayın Önderimiz, Liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Bey’in talimatları ile seçim kararı verilmiştir. Biz bu seçimde lider odaklı bir seçim çalışması yapacağız. Liderimizin bu güne kadar yaptığı söylemlerin ne kadar haklı olduğunu halkımıza aktaracağız, biz bunun mücadelesini vereceğiz.

20 yıldır verdiği mücadelenin sadece Türk Milletinin geleceği için olduğunu ve bu gelecek için de hayatını ortaya koyduğunu Mersindeki seçmenimize aktarıp, canımız pahasına da olsa bu üç hilali indirmemek için mücadele vereceğiz. Cumhur İttifakı bizim namusumuzdur. Biz bu namusu korumak içinde gerek halkımızla ve tüm seçmenlerimizle bu namusumuzun arkasında dimdik olduğunu  halkımıza aktaracağız.”

MHP’YE BAKIŞ  AÇISI ÇOK DAHA GÜVENLİ

MHP’ye olan yoğun ilginin her geçen gün daha da arttığını ve MHP’nin  güven verdiğini dile getiren Başkan Gölgeli, Milletvekili adaylarının da kendilerini açıklamaya başladığını belirterek MHP’nin 24 Haziran’da yapılacak seçime hazır olduğunu söyledi. Başkan Gölgeli; “ Biz 7 Temmuz 2017 tarihinden bu yana yaptığımız çalışmalarımızda; halkın MHP’ye bakış açısının çok daha güvenli olduğunu görüyoruz.  Yani Milliyetçi Hareket Partisi bu memleketin, Türkiye Cumhuriyeti’nin sigortası olarak görünen MHP,  artık halkın gözünde MHP’nin gelecek ufuklara Türk Milletini aktaracağına inandığını da görmeye başladık. İşte Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in 5 Ocak tarihinde yaptığı Mersin ziyaretindeki , Mersin’i şereflendirmesindeki o yüksek katılım gösteriyor ki,  Mersin’de ki MHP’nin gücü ortada ve Liderimiz Devlet Bahçeli’ye olan sevgilerini hep birlikte gördük. Biz MHP Mersin İl Teşkilatı olarak bir tuğladan daha fazlasını  bu seçimde yapacağız, milletvekili aday adayları açıklama yapmaya başladılar ve tüm il, ilçe teşkilatları olarak seçime hazırız” dedi.

 

Etiketler : mhp  mersin  zeynel  uğur  gölgeli  ankara  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri