Başkan Gölgeli'den Teşekkür - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Gölgeli'den Teşekkür

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Liderinin Mersin’e gelişinden dolayı Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran partililere, Ülkücülere, STK’lara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 08 Şubat 2018, Perşembe

 

 “ TEŞEKKÜRLER MERSİN “

 

İstikbal Haber/ MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP Liderinin Mersin’e gelişinden dolayı Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran partililere, Ülkücülere, STK’lara ve vatandaşlara teşekkür etti.

Başkan Gölgeli; “Mersin Büyükşehir Belediyemizin, görevi devraldığı günden bugüne faaliyete geçirdiği 1923 projenin temel atma ve toplu açılış törenine teşrif ederek şehrimizi şereflendiren Hareketimizin Lideri, Genel Başkanımız Sn. Devlet Bahçeli Beyefendi, ziyaretleriyle bizleri onurlandırmıştır. Genel Başkanımız, yerel yönetimlerdeki bu başarının, bu millet ve hizmet sevdasının devamlılığını ve giderek artması gerektiğini önemle vurgulamıştır.

Mersinli Ülküdaşlarımız,
Toros dağları kadar başı dik, Akdeniz kadar yüreği engin olan Sayın Genel Başkanımızı bağrına basmıştır. Meydana sığmayan kalabalık, yüksek bir coşku ile Hareketin Liderini karşılamış, büyük bir sevgi seli oluşturmuştur.

- Gecesini gündüzüne katan, yorulmak nedir bilmeyen, tüm fedakârlıklarını Ülkücü Hareket’in istikbali için gösteren Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İlçe Başkanlarımıza, teşkilatlarımıza;

- Lise sıralarında başlayan üç hilal sevdasını, Cumhuriyet Meydanına gelerek haykıran, Lidere sadakati şeref olarak kabullenen ve kutlu yuvamız olan Mersin Ülkü Ocakları il ve İlçe Teşkilatlarımıza;

- Milliyetçi – Ülkücü Hareketin yerel yönetimlerdeki muhteşem ivmesine yön veren, halka hizmeti Hakk’a hizmet bilen ve yerel yönetimlerdeki iktidar olma kararlılığımızın nişanesi olan ilçe belediye başkanlarımıza;

- Her biri birer Hayme Ana, Nene Hatun olan, yüreklerindeki kutlu idealleri ay yıldızlı geleceğe taşıyan, saatlerce meydanda ayakta bekleyerek Bilge Liderimizi destekleyen, geçmişten geleceğe Milliyetçi Türkiye’nin mimarı olacak olan Türk Gençliği’ni büyüten yetiştiren çok kıymetli Asenalarımıza, cefakar analarımıza, bacılarımıza, elleri kınalı Yörük teyzelerimize, İl ve İlçe Kadın Kolları Teşkilatlarımıza;

- Milli hassasiyetleri ile gönüllerimizi fetheden TÜRKAV Başkanımıza ve yöneticilerine;

- Kamu-Sen’in milli bir bilince sahip kıymetli memurlarına, yöneticilerine;

- Basınımızın güzide temsilcilerine,

- Ve meydana dar gelen, yedi cihana meydan okuyan, yüksek inanmışlık seviyesi ile dosta güven, düşmana korku veren çok kıymetli Ülküdaşlarımıza, Bozkurtlarımıza, tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz.

Sayın Genel Başkanımız, şehrimize şöyle seslenmiştir: 
“Var ol Mersin, Şad ol Mersin
Al bayrağa göz dikenin, dersini verir Mersin.”

Mersin, her zaman Sayın Genel Başkanımızın emrinde ve izindedir.
Mersin, Yörük şehridir. Vefasızlık, hainlik, bölücülük mayası Mersin’de hiçbir zaman tutmamış, tutmayacaktır. Bu kararlılığı ve cesareti Mersin dün bir kez daha göstermiş, bizleri gururlandırmıştır.

Rabbim, her bir Ülküdaşımızdan razı olsun.
Meydana gelerek; Milli Dirilişin Mimarı, Hareketimizin Lideri, 21.Yüzyılın Bilge Kağanı Sn. Genel Başkanımızı sevgi seli ile karşılayan her Ülkücüden Allah razı olsun. Bu birlik ve beraberliğimiz şerha şerha büyüsün, Milliyetçi Türkiye sevdası tüm cihanı bürüsün.

Ülkücü Hareket var olsun,
 Türk Milliyetçiliği yaşasın!”

 

Etiketler : mersin  mhp  gölgeli  teşekkür 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri