Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi - Mersin İstikbal Gazetesi

Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Meclis Üyeleri Teşkilata Teşekkür Ettiler

  İstikbal Haber/ MHP Mersin il Teşkilatı; Belediye meclis üyeleri, belediye başkanları, il ve ilçe yöneticileri, il ve ilçe kadın kolları başkanları ile birlikte yemekte bir araya geldiler. Etkinliğe Mersin Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Demir’de katıldı.

 • Cumhur ittifakının Adayı Hamit Tuna'dır

  Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’nın, Cumhur İttifakı Adaylığı ile ilgili soru işaretleri ortadan kalktı. Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışına katılan AK Parti Mersin İl Başkan Cesim Ercik, Mersin’de Cumhur İttifakı Adayı’nın Hamit Tuna olduğunu kamuoyuna duyurdu.

 • Aktay, CHP’den Toplu İstifa Eden Yok!...

  CHP Mersin İl Başkanı Adil Aktay, “Cumhuriyet Halk Partisi’nden toplu istifalar yaşandığı yönündeki haberler hakkında zorunlu açıklama yapıldığını” duyurdu…

 • CHP Mersin İl Başkanlığı: “Martın Sonu Bahardır”

  “CHP Mersin İl Başkanlığının CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayının İlan edilmesi İle İlgili Basın Açıklamasıdır:” Şeklinde CHP il Başkanlığı Vahap Seçer’in Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığını duyurdu…

 • Antmen, Kitapta KDV Tamamen Kaldırılsın

  Elektronik gazete ve elektronik kitapta vergilerin %1’den %18’e, e-dergide KDV'nin %8’den % 18’e yükseltilmesi sonrası CHP Konuyu Meclise taşıdı.

Son Güncelleme: 13 Aralık 2018, Perşembe

 

ERDEMLİ, BAŞKAN TUNA İLE TEK YÜREK OLDU

 

Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun, Tömük Mahallesi’nde  “Erdemli Tek Yürek, Tek Nefes” adı altında düzenlediği istişare toplantısına katılan Başkan Hamit Tuna,  Erdemlili hemşehrilerinin yoğun sevgi gösterileri ile karşılandı.

Programın ev sahibi Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, bugüne kadar Erdemli için güzel hizmetleri hayata geçirdiklerini vurgulayarak; “İnşallah bundan sonra da siz değerli halkımızın teveccühü ile belediyeciliğin duayeni Sayın Başkanımız Hamit Tuna ile birlikte el ele, gönül gönüle vererek daha mükemmel hizmetleri sunacağız” dedi.

Daha sonra konuşan Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna ise bugüne kadar siyasi yaşamında ve Belediye Başkanlığı görevinde hizmetleri layıkıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek; “Dünden bugüne doğru belirlediğimiz stratejilerle hayal olarak gözüken projelerimiz gerçeğe dönüştü” dedi.

Erdemli’de yaşam kalitesini daha da yükseltmek amacıyla Büyükşehir Belediyesi’nin yapmakla yükümlü olduğu alanlarla ilgili tespit ettikleri eksikleri gidermek amacıyla projeler hazırladıklarına vurgu yapan Başkan Tuna, hemşehrilerinden 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yetki istedi.

“Önemli olan birlik ve beraberliğimizdir” diyen Başkan Tuna; “İnşallah 10 yıldır Erdemli Belediye Başkanlığı görevini başarıyla yürüten, daha önce 4 yıl birlikte çalıştığımız ve aday olması konusunda kendisine iyi ki de kefil olduğumuz Sayın Başkanımız Mükerrem Tollu ile bu dönem birlikte yol alacağız. İlçe belediyelerin gücünü sol elin gücü olarak tabir ediyoruz. Biz de üç dönemdir sol elin tek gücü kadar mücadele ettik. Ama Büyükşehir güçlü kol yani sağ kol. Yüzde 70 yetkilerin oluğu yer. İki kolu da;  Erdemli’de Mükkerrem Tollu Başkanımıza, Büyükşehir’de de Hamit Tuna’ya verin; hizmetin en güzelini siz değerli halkımıza gösterelim” dedi.

Erdemlili vatandaşlar da Başkan Tuna’ya destek sözü vererek; “Başkanımız bilgi birikimi ve projeleriyle Mersinimizin önünü açacak. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar diliyoruz” dedi.

Başkan Tuna, toplantının ardından MHP Tömük Mahalle Teşkilatı’nı da ziyaret ederek, partililerle hasbihal etti.


Etiketler : mersin  büyükşehir  başkan  hamit  tuna  erdemli 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/0f4df7e1a75b0b60eebfd6c0eda41900.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42