Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 24 Nisan 2018, Salı

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor.  Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyen Bostan, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle yaptığı istişareler sonucunda 24 Haziran 2018'de seçim karar alınmıştır. Bizim davamız Türkiye’yi büyütme sevdasıdır. Bizim davamız milletimizi yüceltme davasıdır. Bu uğurda yorulmadan ilk günkü aşkla, azim ve gayretle bu millet, memleket, şehrimiz ve devletimiz için, gözü bizde olan mazlum ve Müslümanlar için de durmak yok yola devam, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti teşkilatları olarak her seçimin arifesinde tekrardan yeniden seçim başlayacakmış gibi seçim çalışmalarımızı hemen başlatırız. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Ana kadememizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Mahalle başkanlıklarımızla kısacası tüm İl ve İlçe Teşkilatlarımızla seçime her daim hazırız. Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyoruz. “diye konuştu

“İTTİFAK, BİR MİLLİ MUTABAKAT MESELESİDİR"

Türkiye'nin adeta bir milli mücadele verdiğini ifade eden İl Başkan Yardımcısı Bostan " Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Gürcü’süyle, Boşnak’ıyla, Roman’ıyla, Gürcü’süyle, Arnavut’uyla biriz, beraberiz tıpkı  Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi Ülkemiz bir milli mücadele vermektedir. Doğal olarak da bu milli mücadele, bir milli mutabakatı gerektirmektedir. Biz ittifakı bir milli mutabakat meselesi olarak görüyoruz. Bizim, MHP ile yürüttüğümüz görüşmeler, aynı zamanda büyük bir milli mutabakatın ilk adımı mesabesindedir. Birileri tıpkı 15 Temmuz'u itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi tıpkı 15 Temmuz'da sokağa çıkıp, ülkesine devletine sahip çıkan kahramanları itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi bu milli mutabakat meselesini de itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar. Türkiye'nin bugün çok ciddi anlamda milli ve yerli unsurların bir arada olduğu bir mutabakata ihtiyacı vardır. AK Parti meseleyi bir milli mutabakat meselesi olarak görmektedir. Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Etiketler : mersin  akparti  bostan  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri