Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Lülü, MHP adaylarına Başarılar Diledi

  MESKİSPOR As Başkanı ve Murat Group Gümrükleme Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Lülü, listenin kesinleşmesinin ardından yaptığı açıklama ile aday olanlara başarılar diledi.

 • MHP Yenişehir Seçim Koordinasyon Merkezi Açtı

  İstikbal Haber/ MHP Yenişehir İlçe Teşkilatı 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimleri için “Seçim Koordinasyon Merkezi ”ni açtı. Açılışa MHP Mersin İl Başkan Vekili çağrı Ünel, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz,

 • Toroslar MHP’den Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı Yapıldı

  İstikbal Haber/ Fatma Aydın-MHP Toroslar İlçe Teşkilatı’ndan miting gibi “Seçim İrtibat Ofisi” açılışı yapıldı. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisi Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan, seçimlere hazır olduklarını söyledi.

 • Fuat Değer: Bu Şahlanışta Bende Varım

  Ak Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı Fuat Değer basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kahvaltılı basın toplantısında aday adaylığı hakkında bilgiler veren Fuat Değer, ülke gündemini de değerlendirdi.

 • Atsız Afşın Yılmaz Seçim Bürosu Açtı

  HP Mersin Milletvekili A.Adayı Atsız Afşin Yılmaz seçimlere hızlı başladı. Eski Devlet Hastanesi karşısında seçim bürosu açan Yılmaz’a başarı dileklerinde bulunan partililer, seçim bürosu açılışı sonrasında Yılmaz’ı tebrik ettiler. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’de seçim bürosu açılışına katıldı.

Son Güncelleme: 24 Nisan 2018, Salı

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor.  Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyen Bostan, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle yaptığı istişareler sonucunda 24 Haziran 2018'de seçim karar alınmıştır. Bizim davamız Türkiye’yi büyütme sevdasıdır. Bizim davamız milletimizi yüceltme davasıdır. Bu uğurda yorulmadan ilk günkü aşkla, azim ve gayretle bu millet, memleket, şehrimiz ve devletimiz için, gözü bizde olan mazlum ve Müslümanlar için de durmak yok yola devam, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti teşkilatları olarak her seçimin arifesinde tekrardan yeniden seçim başlayacakmış gibi seçim çalışmalarımızı hemen başlatırız. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Ana kadememizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Mahalle başkanlıklarımızla kısacası tüm İl ve İlçe Teşkilatlarımızla seçime her daim hazırız. Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyoruz. “diye konuştu

“İTTİFAK, BİR MİLLİ MUTABAKAT MESELESİDİR"

Türkiye'nin adeta bir milli mücadele verdiğini ifade eden İl Başkan Yardımcısı Bostan " Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Gürcü’süyle, Boşnak’ıyla, Roman’ıyla, Gürcü’süyle, Arnavut’uyla biriz, beraberiz tıpkı  Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi Ülkemiz bir milli mücadele vermektedir. Doğal olarak da bu milli mücadele, bir milli mutabakatı gerektirmektedir. Biz ittifakı bir milli mutabakat meselesi olarak görüyoruz. Bizim, MHP ile yürüttüğümüz görüşmeler, aynı zamanda büyük bir milli mutabakatın ilk adımı mesabesindedir. Birileri tıpkı 15 Temmuz'u itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi tıpkı 15 Temmuz'da sokağa çıkıp, ülkesine devletine sahip çıkan kahramanları itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi bu milli mutabakat meselesini de itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar. Türkiye'nin bugün çok ciddi anlamda milli ve yerli unsurların bir arada olduğu bir mutabakata ihtiyacı vardır. AK Parti meseleyi bir milli mutabakat meselesi olarak görmektedir. Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Etiketler : mersin  akparti  bostan  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri