Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor - Mersin İstikbal Gazetesi

Bostan: 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Benzer Haber Başlıkları

 • Hasan Çetin Akdeniz için A. Adaylığını Açıkladı

  İstikbal Haber/ Hasan Çetin Akdeniz Belediye Başkan aday adayı oldu. MHP Akdeniz İlçe binasında yaptığı basın açıklaması ile aday adaylığını açıklayan Hasan Çetin, “MHP mührünü Akdeniz Belediyesine vurma kararlılığımı süreç içerisinde hep beraber yaşayacak ve göreceğiz.” Dedi.

 • Kuyucuoğlu, "Titizlikle takip ediyoruz"

  CHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Serdal Kuyucuoğlu, yapımı devam eden Liman-Hal köprülü Kavşağı projesinin şantiye alanında incelemelerde bulundu.

 • Aktay, Adı Geçen İsimlerle ilgili Açıklama Yapmamız Beklenemez

  Cumhuriyet Halk Partisi Mersin İl Başkanı Adil Aktay, partisinin muhtemel Mersin Büyükşehir Adayıyla ilgili olarak son günlerde yayınlanan kimi haber ve yorumlarla ilgili olarak yaptığı basın toplantısında konuyla ilgili açıklamada bulundu.

 • MHP Mersin İl Teşkilatı ‘Adayımız Hamit Tuna’ Dedi

  -Toroslar Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday göstererek kendilerini büyük bir sorumluluk yüklediklerini ve bu sorumluluğu tüm teşkilatlarla el ele vererek üstesinden geleceklerini belirtti.

 • Baki Şimşek'ten Seçim Ekonomisi Eleştirisi

  Mersin milletvekili Baki ŞİMŞEK TBMM Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında ekonomiden işsizliğe , öğrencinin yurt sorunundan çukurova havalimanına kadar birçok konuya değindi ŞİMŞEK yaptığı konuşmasında ; “ Milletin gündemi işsizlik, yoksulluk,

Son Güncelleme: 24 Nisan 2018, Salı

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı Levent Ali Bostan," Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor.  Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyen Bostan, “Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yle yaptığı istişareler sonucunda 24 Haziran 2018'de seçim karar alınmıştır. Bizim davamız Türkiye’yi büyütme sevdasıdır. Bizim davamız milletimizi yüceltme davasıdır. Bu uğurda yorulmadan ilk günkü aşkla, azim ve gayretle bu millet, memleket, şehrimiz ve devletimiz için, gözü bizde olan mazlum ve Müslümanlar için de durmak yok yola devam, çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti teşkilatları olarak her seçimin arifesinde tekrardan yeniden seçim başlayacakmış gibi seçim çalışmalarımızı hemen başlatırız. Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, Ana kadememizle, Kadın Kollarımızla, Gençlik Kollarımızla, Mahalle başkanlıklarımızla kısacası tüm İl ve İlçe Teşkilatlarımızla seçime her daim hazırız. Millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşe devam diyoruz. “diye konuştu

“İTTİFAK, BİR MİLLİ MUTABAKAT MESELESİDİR"

Türkiye'nin adeta bir milli mücadele verdiğini ifade eden İl Başkan Yardımcısı Bostan " Türk’üyle, Kürt’üyle, Laz’ıyla, Çerkez’iyle, Gürcü’süyle, Boşnak’ıyla, Roman’ıyla, Gürcü’süyle, Arnavut’uyla biriz, beraberiz tıpkı  Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi Ülkemiz bir milli mücadele vermektedir. Doğal olarak da bu milli mücadele, bir milli mutabakatı gerektirmektedir. Biz ittifakı bir milli mutabakat meselesi olarak görüyoruz. Bizim, MHP ile yürüttüğümüz görüşmeler, aynı zamanda büyük bir milli mutabakatın ilk adımı mesabesindedir. Birileri tıpkı 15 Temmuz'u itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi tıpkı 15 Temmuz'da sokağa çıkıp, ülkesine devletine sahip çıkan kahramanları itibarsızlaştırmaya çalıştıkları gibi bu milli mutabakat meselesini de itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar. Türkiye'nin bugün çok ciddi anlamda milli ve yerli unsurların bir arada olduğu bir mutabakata ihtiyacı vardır. AK Parti meseleyi bir milli mutabakat meselesi olarak görmektedir. Türkiye, 24 Haziran 2018'de aziz milletimizin teveccühüyle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini hayata geçirecek inşallah. 24 Haziran 2018'de yeni bir dönem başlıyor. Seçim ve yeni dönem, aziz milletimize ve ülkemize hayırlı olsun" dedi.

Etiketler : mersin  akparti  bostan  seçim 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri