Canlardan Yenişehir’de Tuna ve Topçu Coşkusu - Mersin İstikbal Gazetesi

Canlardan Yenişehir’de Tuna ve Topçu Coşkusu

İstikbal Haber/ Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı MHP’li Hamit Tuna ile Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ak Partili Bekir Topçu’ya coşkulu karşılama yapıldı.

Benzer Haber Başlıkları

Son Güncelleme: 10 Şubat 2019, Pazar

 

Canlardan Yenişehir’de Tuna ve Topçu Coşkusu

İstikbal Haber/ Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı MHP’li Hamit Tuna ile Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ak Partili Bekir Topçu’ya coşkulu karşılama yapıldı.

Yenişehir Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olan Mehmet Ali Aydeniz’in organize ettiği etkinliğe yoğun bir katılım oldu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, İl yöneticileri, MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal, MHP Akdeniz İlçe Başkanı Mehmet Göverçile, MHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Berrin Altıntaş, Cumhur ittifakı partilerin ilçe kadın kolları başkan ve yöneticileri, Eski milletvekilleri ve çok sayıda vatandaş ile basın mensupları katıldı.

AYDENİZ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını MHP Yenişehir Belediye Meclis Üyesi A. Adayı Mehmet Ali Aydeniz yaptı. “Bütün canlar hoş geldiniz” sözüyle tüm davetlilere merhaba diyen Mehmet Ali Aydeniz, Yenişehir Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı olarak başvuruda bulunduğunu söyledi. Konuşmasında Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’yı hiçbir ayrım gözetmeden kendisini herkese ispatladığını ayrıca Yenişehir’de genç bir aday olduğuna vurgu yaptığı Bekir Topçu’ya da destek istedi. Aydeniz,“ Şuanda büyükşehir belediye bankalığına aday olan Sayın Hamit Tuna Başkanımızın elini güçlendirmemiz için herkesin oyuna ihtiyacımız var. Sayın Hamit Tuna’yı anlatmamıza gerek yok.  Kişiliği, karakteri hoşgörüsü adaleti din dil ırk din mezhep hiç bir ayrım gözetmeden kendisini ispatlamıştır, herkeste buna şahittir. Bunun için Toroslar Belediye’sinde az bir imkânla birçok şeyi başaran sayın başkanımızın bu şehri turizmde, sanayide sanatta ve sporda bir dünya markası yapacağına emin olun ve aynı zamanda Yenişehir Belediyesinde genç dinamik başarılı adayımız Sayın Bekir Topçu’nun da elinizi güçlendirip her kesimde daha faydalı olabilmemiz için birlikteliğimize ihtiyacımız var. Birlikte daha güçlüyüz.” Dedi.

MHP Yenişehir İlçe Başkanı Umut Topal’da konuşmasında “Kadim Dostum” dediği Meclis Üyesi Aday adayı Mehmet Ali Aydeniz’e toplantıyı düzenlediği için teşekkür etti. Cumhur İttifakı Adayları Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamit Tuna ve Yenişehir Belediye Başkan Adayı Bekir Topçu için “Gönüller Hazır” sloganı doğrultusunda gönülleri almaya geldiklerini belirterek adaylar için vatandaşlardan dua ve desteklerini istedi.

TOPÇU, EN İYİ HİZMETLER İÇİN DESTEK VERİN

Cumhur İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ak Partili Bekir Topçu, genç bir siyasetçi ve kardeşiniz olarak destek istedi.

Mersin Büyükşehir’de Hamit Tuna’nın ve Yenişehir’de Kendisinin en iyi hizmetleri yapmak için vatandaşlardan destek isteyen Topçu, Cumhur İttifakı’nın önemini anlattı ve mağdur olanların yanında yer alan bir ittifak olduğunun altını çizdi.

TUNA:MAKAM MEVKİ DEĞİL, GÖNÜLLERİN ADAMIYIZ

Cumhur İttifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna’da konuşmasında etkinliği düzenleyen Yenişehir Belediye Meclis Üyesi aday adayı Mehmet Ali Aydeniz’e teşekkür etti. Yenişehir Belediye Başkan Adayı Bekir Topçu’yuda ‘enerji dolu’ sözüyle överek kendilerine görev verilmesi halinde Mersin’i çok farklı noktalara taşıyacaklarını söyledi.  Toroslar Belediyesi’ndeki çalışmalarını anlatan Başkan Tuna, ‘Mersin kazan bizde kepçeyiz’ diyerek Mersin’i karış karış gezdiklerini belirterek, makam ve mevki adamı olmadıklarını gönüllerde makam ve gönüllerde yer etmek için siyaset yaptıklarını söyleyerek, adama yatırım yaptıklarının altını çizdi.

 

 

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri


Warning: fopen(/home/mersinistikbal/public_html/cache/fff4676972407c0d17d7cddd751e23c3.html): failed to open stream: No such file or directory in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 40

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 41

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/mersinistikbal/public_html/inc/func.php on line 42