Çetin Akdenizli Muhtarlarla Bir Araya geldi - Mersin İstikbal Gazetesi

Çetin Akdenizli Muhtarlarla Bir Araya geldi

İstikbal Haber/ Akdeniz-MHP Akdeniz İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Çetin, Akdeniz ilçesi muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Benzer Haber Başlıkları

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

 • Mezitlili Esnaflardan Başkan Tuna Sevgisi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Hamit Tuna, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 • Baki Şimşek, "İşimiz Mersin, Gücümüz Mersin"

  MHP Mersin Milletvekili Baki Şimşek TBMM Genel Kurulunda MHP Grubu adına yapmış olduğu konuşmada Mersin’in sorunlarını gündeme getirdi. Odalar ve Borsalar Birliği kanunu ile ilgili yaptığı konuşma da gündem ile ilgili bir çok konuya değinen Şimşek,

 • Erdemli'de Mükerrem Tollu İle Devam

  Erdemli, 2009 yılında Mükerrem Tollu ile başladığı yolculuğuna üçüncü dönemde de devam edecek.

Son Güncelleme: 14 Kasım 2018, Çarşamba

 

Çetin Akdenizli Muhtarlarla Bir Araya geldi

İstikbal Haber/ Akdeniz-MHP Akdeniz İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Çetin, Akdeniz ilçesi muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Amacının belediye başkan adayı ve belediye başkanı olduğunda yapacakları hizmetleri anlatmak olduğunu söyledi. MHP Akdeniz İlçe Başkanı Ahmet Gencay, MHP Akdeniz İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Çetin’e çıktığı yolda başarılar dileyerek sözü kendisine bıraktı

MHP Akdeniz İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Çetin, hazırlamış olduğu proje kitapçığını anlattığı konuşmasında kısaca ‘Teknoloji ve Sanayi’, ‘Kültür Varlıklarını Koruma’, ‘Enerji’, ‘Tarım Sektörü’, ‘Eğitim’, ‘Sosyal Belediyecilik’ başlıklı projelerinden bahsetti, sonra muhtarların yanına giderek tek tek kitapçıktan örnekler göstererek yapacağı hizmetleri anlattı.

BELEDİYE HİZMETLERİNDE MUHTARLARLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Belediye olarak halka hizmetin Hakk’a hizmet olacağı düşüncesiyle hareket ettiklerini söyleyen Çetin, belediye ile muhtarlarla olan iletişim konusunu çok önemsediklerini anlatarak en kolay bir şekilde muhtarlarla iletişim kurarak Akdeniz için neler yapılacağı konusunda muhtarla birlikte çalışacaklarını söyledi ve muhtarlardan destek istedi. Bunun için muhtarlara tek tek giderek ziyaretlerde bulanacağını ve birebir görüşerek projeleri konuşacakları sözünü verdi.

Konuşmaların ardından MHP Akdeniz İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Hasan Çetin, muhtarların oturduğu masalara tek tek giderek kitapçıktan projelerini sayfa sayfa çevirerek anlattı.

Kahvaltı etkinliğine; MHP Akdeniz ilçe Başkanı Ahmet Gencay, Başkan Yardımcısı Tufan Nenni, MHP Akdeniz İlçe Kadın Kolları Başkanı Azize Kütükçü, MHP Mezitli İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Gilik , MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpil Mersin, partililer, mahalle muhtarları ve basın mensupları katıldı.

 


Etiketler : mhp  akdeniz  belediye  aday  hasan  çetin 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri