CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret

CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • İl Başkanı Cesim Ercik'in 17.Kuruluş yıldönümü mesajı

  AK Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, Adalet ve Kalkınma Partisi'nin 17.Kuruluş yıldönümü dolaysıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

 • Depboylu’dan MHP Teşkilatlarına Ziyaret

  İstikbal Haber/ MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu Mersin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli ve Baki Şimşek ile birlikte MHP teşkilatlarını ve belediye başkanlarını ziyaret eden Aile Kadın ve Engellilerden Sorumlu MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Depboylu, “

 • Yaylada Toplantı Yaptılar

  İstikbal Haber/ MHP Toroslar ilçe Teşkilatı bir ilki gerçekleştirdi. MHP Toroslar İlçe Başkanı Hüsnü Doğan Yönetim Kurulunu yaylada topladı.

 • Antmen Meclisten Çağrıda Bulundu

  CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, balık çiftliklerinin Mersin’e kurulmasından vaz geç çağrısını TBMM’sinden yaptı. Antmen,

 • CHP'li Milletvekili Gökçel'den Seçmene Teşekkür

  Gökçel, “Artık seçim bitti. Bundan sonra bize oy vermiş olsun olmasın bütün Mersin halkının bütün çiftçilerimizin meclisteki sesi olacağız.” dedi.

Son Güncelleme: 09 Haziran 2018, Cumartesi

CHP MERSİN 1.SIRA ADAYI GÖKÇEL’DEN BAŞKAN SARIYA ZİYARET…

CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

Mersin Ziraat Odası Başkanlığı döneminde de iyi ilişkiler içinde olan Gökçel ve Sarı’nın bir araya gelmeleri oda çalışmalarıyla ilgili koyu bir sohbete neden oldu.

Başkan Veysel Sarı ziyarette yaptığı konuşmada ; “Bir Oda Başkanının daha Milletvekili seçilecek olmasından büyük mutluluk duydum. duyduğu Baba  dostum, arkadaşım Mersin Ziraat Odası başkanı Cengiz Gökçel’in 1. Sıradan Milletvekili adayı gösterilmesi ise çok isabetli bir tercih olmuştur. Cengiz Gökçel  Mersin sevdası, çalışkanlığı ve duruşu ile Mersin adına güzel hizmetlere katkı yapacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretine katılanlara CHP’nin tarım politikası ve bunun Mersine nasıl yansıyacağı konusunda bilgiler veren Cengiz Gökçel Mersin tarımının tüm ülkede olduğu gibi yok olma noktasına geldiğini, ürünlerin para etmemesi üreticiyi üretim yapmaya korkar, çekinir hale getirdiğini belirtti ve Mersin üreticisinin sorunlarını  Ankara’ya taşıyarak çözümü için uğraş vereceğini belirtti.

Kendisinin de bir oda başkanı olması nedeniyle Mersin Şoförler esnafının Ankara’daki temsilcisi olacağını ve sorunlarına çözüm için var gücü ile çalışacağı sözü verdi.

Etiketler : chp  gökçel  şoförler  oda  sarı  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri