CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret - Mersin İstikbal Gazetesi

CHP'li Gökçel'den Başkan Sarı'ya Ziyaret

CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

Benzer Haber Başlıkları

 • Başkan Tuna Erdemli'den Seslendi

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli’den hemşehrilerine seslendi.

 • Atsız Afşin Yılmaz:"MHP Hem Toroslar’da Hem de Büyükşehir'de yine kazanacaktır"

  - Biz halkımıza güvenerek, halkımıza inanarak, sırtımızı halkımıza vererek yapılan siyasetin doğru, uzun soluklu ve kalıcı olduğuna inanıyoruz. Siyaseti böyle yapıyoruz. Halkımızın içindeyiz, içinde olmaya devam edeceğiz.

 • Başkan Tuna, "Bu Şehir Bizimdir"

  Toroslar Belediye Başkanı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamit Tuna, Erdemli İlçesi’ndeki yerel ve ulusal basın temsilcilerini ziyaret etti.

 • MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu

  tikbal Haber/ MHP Akdeniz ilçe başkanı Mehmet Göverçile oldu. Ahmet Gencay’ın istifası sonrasında MHP Akdeniz ilçe başkanlığına MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Göverçile atandı.

 • “Ülkücü Hareket’in Geçmişinde Gözyaşı Var”

  MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, MHP’den istifa eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ı ağır bir dille eleştirerek: “Şehitlerimiz kadar, Şehitlerimizin acı çeken evlatları kadar, Şehitlerimizin analarının gözyaşları kadar hakkın var mı bu partide senin?” dedi.

Son Güncelleme: 09 Haziran 2018, Cumartesi

CHP MERSİN 1.SIRA ADAYI GÖKÇEL’DEN BAŞKAN SARIYA ZİYARET…

CHP Mersin 1. Sıra adayı Cengiz Gökçel Mersin Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Veysel Sarı’yı ziyaret etti.

Mersin Ziraat Odası Başkanlığı döneminde de iyi ilişkiler içinde olan Gökçel ve Sarı’nın bir araya gelmeleri oda çalışmalarıyla ilgili koyu bir sohbete neden oldu.

Başkan Veysel Sarı ziyarette yaptığı konuşmada ; “Bir Oda Başkanının daha Milletvekili seçilecek olmasından büyük mutluluk duydum. duyduğu Baba  dostum, arkadaşım Mersin Ziraat Odası başkanı Cengiz Gökçel’in 1. Sıradan Milletvekili adayı gösterilmesi ise çok isabetli bir tercih olmuştur. Cengiz Gökçel  Mersin sevdası, çalışkanlığı ve duruşu ile Mersin adına güzel hizmetlere katkı yapacağına inanıyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretine katılanlara CHP’nin tarım politikası ve bunun Mersine nasıl yansıyacağı konusunda bilgiler veren Cengiz Gökçel Mersin tarımının tüm ülkede olduğu gibi yok olma noktasına geldiğini, ürünlerin para etmemesi üreticiyi üretim yapmaya korkar, çekinir hale getirdiğini belirtti ve Mersin üreticisinin sorunlarını  Ankara’ya taşıyarak çözümü için uğraş vereceğini belirtti.

Kendisinin de bir oda başkanı olması nedeniyle Mersin Şoförler esnafının Ankara’daki temsilcisi olacağını ve sorunlarına çözüm için var gücü ile çalışacağı sözü verdi.

Etiketler : chp  gökçel  şoförler  oda  sarı  ziyaret 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşleridir. Yazılan yorumlardan mersinistikbal.net hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapylmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Sporda Öne Çıkanlar

Siyaset Haberleri